Дивна апка, не дуже зрозумів) Треба буде завантажити та дивитись
Я, не як QA, але як фотограф, можу винести звідсти деяку інформацію. Дякую що пошарив свій досвід!
аааа, окей. Дуже дякую! :)
Встановив плагін, зайшов на рамблер, плагін ніяк не відреагував.. Не дуже зрозумів як воно має працювати
це несподівано?)