Написано, що є. При втраті сигналу GPS летить по інерційній системі по прямй, поки не зловить сигнал GPS і знову розвертається на ціль.
З пояснення випливає, що проблема не в їзді по тротуарах, а в тих, хто агресивно ними їздить. Завжди надаю перевагу пішоходам, намагаюся роз’їжджатися з ними на невеликій швидкості, пригальмовую до швидкості пішохода, якщо наближаюся до маленьких дітей.
Молочна галузь в Польші дотаційна, тобто підтримується державою. У Олександра Деркача, співвласника Молочного Альянсу, у FB були детальні пости на цю тему.
Аналогічно. На початку вторгнення встановив досить високу планку для донатів на ЗСУ і вже 3 місяці її дотримуюся. Тепер це стане важче робити.
Доначу на ЗСУ більше половини зарплати щомісяця. Тепер доведеться донатити менше, бо частина втрачатиметься на курсовій різниці.
Поцікавтеся вартістю впровадження і адаптації SAP, особливо якщо потрібно декілька юрисдикцій. Оголошена сума одразу відбиває бажання дивитися той бік, якщо бізнес не якийсь великий холдинг.
Дякую. Щось я зовсім неуважний і не помітив логічне заперечення в другій умові :(
if (hasProperty(union, 'type')) { const result = union; // A } if (!hasProperty(union, 'type')) { const result = union; // B }
Підозрюю, що тут помилка в другій умові і має бути:
if (!hasProperty(union, 'age')) { const result = union; // B }
Дякую. Цікаво було почитати про професійний шлях Ніка. Завжди радію, коли читаю про успіх українців у великих компаніях.
PS: під фото зі стрибком з парашутом, схоже, помилка. На десяти тисячах метрів людина навряд виживе без кисневої маски.
Женя, а яка різниця у випадку з бізнесменами, хто інвестував, а хто проїдав? Податкова має дані про доходи, а не про витрати, тому, ймовірно, однакові вимоги ставили і тим, у кого був кеш під подушкою, і тим, хто все витрачав.
У більшості співробітників останні Apple Cinema Display. Дехто дійсно не любить використовувати зовнішній монітор, бо на ноуті їм зручніше.
Є українські, але не можуть конкурувати з китайцями по ціні. Дуже дорого виходить.