Ще одним варіантом є early-stage стартапи, які теж продукт, більше ризиків, але й потрапити легше. Є спеціальні агентства які займаються саме цим, і вони контактують досить часто.
Наприклад, я в минулому місяці заповнив форми на www.coastalrecruiting.co і www.rivierapartners.com/contact-us-placement (взяті з дослідження ринку з розсилки Pragmatic Engineer, дуже раджу), і замість
З мого власного досвіду, найважливіший крок це потрапити в одну «нормальну» продуктову компанію, яка легко гуглиться, якісь конференції інколи, Ютуб канал, і т.п., тобто зразу видно, що не сервісна/не галера і т.п. Тобто, щоб було видно, що якісь адекватні люди вже взяли на себе ризик вас найняти, і в них вигоріло.
І далі вже буде прям значно-значно легше, бо наймати людей з галер продуктові компанії дуже жмуться (а зараз і не треба, бо багато вибору), а продукт зразу генерує цифри в CV які легко трекаються (скільки юзерів юзали твої фічі і т.п.).
Плюс, мені здається, що багато українців «жмуться» подаватися в закордонні продукти з України (в той час як шанс потрапити туди абсолютно ненульовий, знову ж, з власного досвіду). Зрозуміло, що зараз важче, і колег-українців у мене небагато, але вони є (один навіть після двох років в ЗСУ, велика йому повага).
Це може бути й українська і закордонна продуктова компанія, то вже деталі. Моєю першою роботою як програміста (після ~1-1.5 року пет-проектів) була маленька ірландська продуктова компанія (найнявся з України), потім вже більший мальтійський стартап (теж з України), потім великий французський ентерпрайз (теж з України).
До інтерв’ю все рівно треба інтенсивно готуватися (а я продовбдав 100% всіх livecoding інтерв’ю які колись проходив), але динаміка є, пропозиції падають, так я впевнений, що більшості девелоперів тут є куди копати.
Я юзав Insomnia кілька років, потім забув як називається, і випадково скачав Bruno, тепер вже кілька років юзаю Bruno :) Але, як мені здається, це «потейто-потато», в плані, зручно зберігати реквести для тесту інтерфейсів і все, різниця між тулзами і курлом мінімальна (для мене головную причиною була можливість читати нормальний незаескейпаний JSON).
...престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них...
Закони діють через 30 хвилин після того, як їх оголосили по телевізору. Це активна практика останніх років підтверджена десятками разів. І абсолютно неважливо наскільки вони суперечать конституції.
Дякую, читається справді досить адекватно.
А в Словаччині можна відкрити просто так? Бо те саме питання по Чехії як і у автора теми, але також дивимося на Словаччину і Хорватію, ТЗ ніде ще не отримували.
Мене більше всього виводить абсурдність підходу. Тобто, гроші на армію потрібні, ми знаємо скільки грошей нам приблизно треба (35к), але не дай боже брати їх з тебе, навіть якщо ти дуже готовий віддавати абсолютно добровільно.
Якщо треба податків платити 35000 в місяць, і ФОПи не проходять — точно є варіанти відкрити якесь ТОВ, і самому себе найняти. Але навіщо це все?
Я вже надонатив на $20k+, але це теж не є якимось фактором. Якщо б був варіант якогось легального економічного бронювання — та будь ласка, хоч завтра.
Але ні, гроші потрібні, але одночасно і не потрібні. Переживання про «суспільство» і «несправедливість», і абсолютно дикі «закони». Я більш ніж готовий допомогати державі і вже роками роблю це добровільно, але держава абсолютно відмовляється приймати таку допомогу.
Для мене DOU це головне джерело таких новин, бо будь які мої технічні ініціативи напряму впираються в моє існування і в можливість користуватися банківськими рахунками.
Тобто, я раз в день відкриваю DOU, дивлюся найкоментованіші теми, якщо нічого дико страшного не бачу — значить, все добре, можно далі занурюватися в код. Тому я, наприклад, дуже вдячний людям які «тягнуть це на DOU».
Доброї ночі. Шукаю спеціаліста по AWS для платних консультацій/менторства :) В першу чергу, ECS з налаштуванням через Terraform.
Є працюючий сервіс з автодеплоєм через Gitlab CI/Terraform в ECS, з прив’язаним на Route 53 доменом, HTTPS і т.п. Треба допомога щоб розібратись глибше (декілька сервісів, спілкування через private networks і т.п.). Телеграм @sortafreel, пошта [email protected], цікавить досвід і ціна за годину.
Доброї ночі. Шукаю спеціаліста по AWS для платних консультацій/менторства :) В першу чергу, ECS з налаштуванням через Terraform.
Є працюючий сервіс з автодеплоєм через Gitlab CI/Terraform в ECS, з прив’язаним на Route 53 доменом, HTTPS і т.п. Треба допомога щоб розібратись глибше (декілька сервісів, спілкування через private networks і т.п.). Телеграм @sortafreel, пошта [email protected], цікавить досвід і ціна за годину.
Шукаю спеціаліста по AWS для платних консультацій/менторства :) В першу чергу, ECS з налаштуванням через Terraform.
Є працюючий сервіс з автодеплоєм через Gitlab CI/Terraform в ECS, з прив’язаним на Route 53 доменом, HTTPS і т.п. Треба допомога щоб розібратись глибше (декілька сервісів, спілкування через private networks і т.п.). Телеграм @sortafreel, пошта [email protected], цікавить досвід і ціна за годину.
Я перепрошую, але почати статтю з «BDD це Behavior-driven development» було б значно комфортніше для читача (замість того щоб відправляти його в Google).
Я аж залогінився в перший раз за півроку певно, щоб вам лайк поставити.
Mailchimp, збирав внутрішніми інструментами (зробити звичайну форму фідбеку формою ідентичною формі логіну через CSS, бо CSS дозволяє інжектувати/замінювати текст).
Дуже крута і детальна стаття, дякую :) А от як на тему інструмента, яка в нього є фінальна ціль в доброму і світлому майбутньому? Тобто, хто аудиторія? Якщо це «масовий спам, щоб вкрасти доступи до сотен вордпресс сайтів» — то ок, але я не впевнений, що тоді розробка продукту того варта з фінансової точки зору. Якщо ж це інструмент для white/gray hats — тоді функціонал мінімальний, і погано кастомізується.
Наприклад, от я робив 2 антифішінгові «кампанії» за останні півроку (добути дані, росказати як, сказати «ай-яй» і пофіксити) для продукта. І вся робота вона дуже продукто-спеціфічна, тобто, як використати сервери компанії для відправки фішінгових емейлів (через підробку назв всяких entities, викорастнню html-тегів в імені і т.п.). І я от потенційна цільова аудиторія таких продуктів, але от мені від саме цього продукту користі мінімум. Тому цікаво, як ви бачите його розвиток.
Якщо то є так, то це досить сумно. Якщо відкинути особистий фактор, держава втрачає (точніше, недоотримує) багацько грошей.
Музичний телемарафон у Берліні на підтримку України зібрав 6 мільйонів гривень (170 тис. євро на той момент), що досить небагато, а виїхали туди сотні людей, артистів, музикантів, ведучих і т.п. Тому так, в моїй голові здається, що можливість є. Але бракує якихось офіційних інструментів.
Пардон, а що, є якась черга? :)
З мінусів — звичайно в багатьох компаній є стигма не наймати з України, бо ризики. Знову ж, з власного досвіду, якщо у компанії де ви працювати/працюєте є офіс за межами України — краще поставити його локацію і галочку Remote, бо тоді вам почнуть писати HRи вже з тих локацій. І так побудувати контакт легше, бо часто дізнаються вони що ви з України вже під час дзвінку, і час вже витрачено, людина наче хороша, чого б не поговорити.