«Останній» на даний момент. Тобто квітень-травень-червень
1) Вагітність і пологи бувають тільки у жінок
2) У чоловіків немає менструацій кожен місяць
3) 90% усіх згвалтувань відбуваються з жінками
4) Бойові дії відбуваються не в казармах
Ще є питання рівня книжки з біології за 9 клас?
Чоловіки — основні комбатанти у збройних конфліктах по простим причинам:
1) можливість запланованної вагітності жінки
2) гігієнічні складнощі при організації побуту в умовах казарми, порівняно з чоловіками
3) жінки-комбатанти за замовченням наражаються на додаткову небезпеку згвалтуваннь — як під час служби, так і при перебуванні в полоні
4) армія потребує дисципліну, яку помітно проще підтримувати якщо в її рядах присутні люди лише однієї статі
5) банально історично так склалося
«Закон про воєнний стан» почитайте, там якби дуже чітко прописано що під час його дії дійсно буде «не випустимо».
Взагалі, саме така ситуація зараз і є — уся країна зазнала нападу з ціллю знищити нашу державність, і підкорити суспільство. І оборонятися проти цього, доти доки не переможемо — і є основна ціль зараз для кожного громадянина. Чи у вас інша позиція?
Звідки інфа, що волонтерські надходження становили 100%?
Волонтери це роблять тому що захотіли. Це не означає що держава параллельно нічого не робить, і від неї нічого не надходить.
Оборонний бюджет на 2022 рік визначений на рівні 10млрд долларів. Це якби трохи більше, ніж стріми на доу зможуть зібрати. Якщо ви не бачите як цей бюджет використовується — не означає що цього не відбувається. А показувати публіці, що і як відбувається в ОПК — не вийде, бо це classified information.
Про кредити в банках, і комуналку не зрозумів — при чому тут державний бюджет, якщо це особисті витрати, які держава не компенсує аж ніяк.
Це дає основну мету вести цю боротьбу — тобто захист своєї країни, і її громадян.
А якщо «громадяни» всі кудись розбігуться — то, пробачте, що саме і кого саме тоді захищати і заради чого гинути хлопцям на передовій?
Найголовніше, що всі ці гучні новини про те, як бідних фопів грабують різницею в курсі — навіть не в курсі того, що курс євро ще з 21 березня повернувся на «плаваючий» варіант.
minfin.com.ua/...mezhbank-vo-vremya-voyny
Відповідно до постанови Правління Нацбанку № 58 від 21.03.2022 року, фіксованим залишається лише офіційний курс долара станом на 24 лютого. А ось офіційний курс євро змінюється щодня і залежить від поведінки пари євро/долар на міжнародних ринках. На понеділок, 28 березня, Нацбанк встановив офіційний курс євровалюти на рівні 32,1936 гривні.
А це ключовий момент, якщо розмова іде про сферичну в вакуумі людину, яка виїхала в ЕС — її курс євро повинен цікавити в першу чергу, а не доллара.
---
Якщо розібратись — зняття обмежень не дорівнює тому, що банки одразу виставлять курси згідно з цифрами обмінників (т.з. «чорний ринок»). Він просто тепер має можливість достатньо компенсувати курс порівняно з обмінниками, запобігаючи спекуляціям (uk.wikipedia.org/wiki/Гарячі_грош).
minfin.com.ua/ua/2022/05/21/85789532
---
А загалом, нагадую що у нас в країні війна, і через це економічна ситуація вже на порядок гірша ніж _хотілося би_. Грубо кажучи, могло б бути й зовсім гірше — повне блокування конвертацій валют, обмеження на доступ до рахунків, ітд.
Тому претензії формату «жаба душить, зрада, верніть доллар по 8!» максимально тупо виглядяють. Погрози про «не отримані податки» також.
Якщо не підходять правила банківської системи України (що включає також усі регуляторні обмеження введені центральним банком країни) — переходьте до банків інших країн, і підпорядковуйтесь вже їх регуляторним політикам і правилам оподаткування (але в ЕС податки в цілому значно вищі, чи не так?).
НБУ же як регулятор, просто робить свою роботу — виконує потрібні дії для забезпечення стабільності всієї фінансової системи країни.
Я б не дуже сподівався на банківську таємницю — тому що вона не діє як мінімум для «кредитної історіі», і при відкритті виконавчих проваджень на стягування коштів. В обох випадках, банки спокійно обмінюються інформацією щодо конкретного ІНН між собою.
minjust.gov.ua/m/str_15099
www.ubki.ua/about-company
> «Оффер на 11200$ — без тех-співбесіди»
Це жарт такий?
Та і уся стаття наповнена якимись фантастичними штуками — за <5 років вивчив майже десяток мов програмування з нуля, пройшов сертифікування по всьому на світі, оффери без співбесід, працює по 2 години на день, без таск-трекерів причому, і інші пригоди Шуріка.
Зрозуміло чого «анонімно» — особистість Супермена повинна бути таємницею, вірно?
---
Взагалі не розумію суті написання такої статті зараз.
Нікому в цей час не цікаво як якийсь
Задонатив з барського плеча один раз 1500 за ЗСУ (при цьому запросивши це окремо у компанії), п****ць який молодець.
Писати таке зараз — це повна зневага до того, в якій ситуації зараз опинилась уся країна.
Согласен — что горячий что холодный туман это маркетинговая утка.
Обьяснения есть тут например:
parazit.pro/...spolzuem_tuman_v_kvartire
Если коротко — туманы в первую очередь предназначены для *дезинсекции*, как в слове инсектицид, т.е. для борьбы с насекомыми.
Холодный туман — используют при обработке «коровников, курятников, цехов, открытых пространств, автотранспорта, там, где непосредственно не проживают люди». Некоторые недобросовестные компании используют и в жилых квартирах, но лишь для борьбы с клопами или тараканами.
Горячий туман — используется для обработки промышленных сооружений, птицефабрик, хранилищ, транспорта, больших открытых территорий.
«Мама, я в телевизоре!» :)
Потому не знаю, где тут «суть статьи».
Про «намеки» в статье всего лишь 2 абзаца текста. Остальные абзацы почти не касаются интерпретации чужих слов. Кроме того, нигде не было сказано что всегда нужно общаться такими намеками — наоборот, это происходит только если коллега слишком робкий чтобы говорить конкретней. В остальных ситуациях, всё понимается в самом прямом смысле. Всё. Так в чем причина такого яростного возмущения из-за несущественной части статьи про намеки?
То, о чем вы договорились, он делать не хочет, потому игнорирует вас.
Ну да, потому что может. Ведь это не нарушает личные границы другого человека, и не задевает достоинство личности. Так что я не понял в чем вообще проблема тут.
Интересно увидеть как влияет количество RAM на тот же тест запуска среды разработки и компиляцию и запуск проекта
Никак.
Может сначала узнаете как работают компьютеры, в целом? Ну или хотя бы про ключевые характеристики для оперативной памяти (кроме обьема в гигабайтах), процессора, и других компонентов?
Хотя да, смотреть бенчмарки и лазить по Розетке — это просто и приятно. Незачем напрягаться и прикладывать ещё какие-то усилия для получения того, что хочешь.
Понятие личных границ исходит не от правил делового общения. Они исходят из базовых прав человека, которые являются общепринятые моральными установками для всех людей. Это не зависит от страны — поэтому и понятие личных границ это «объективная истина».
Это пост в блоге, а не личное общение. Поэтому правило "
мнение давать плохо когда его не просят
" здесь ни при чем.
---
"
А почему именно женских? И что вы имеете ввиду?
"
Для сайтов, ориентированных на массовую женскую аудиторию (woman-ru, как пример), характерно очень поверхностное суждение о чем-либо, и низкий уровень логической взаимосвязи, а также магическое «чтение» мыслей и намерений у других людей.
Это и имелось ввиду, ведь ваш перевод точно такой же. Так понятней?
---
"
А вы тут границы не приходите?
"
Нет. Это был вопрос, где она лишь озвучила своё предположение о происхождении ваших _слов_. Здесь не касаются вашей личности впринципе, поэтому и её границы не нарушались.
А вот ваш перевод это как раз таки классическое нарушение границ. Вы говорите о том, что хочет или не хочет сама авторка. Хотя этого вы знать наверняка никак не можете, не обладая телепатией. Значит ваши слова не могут быть правдой впринципе — получается вы своей фразой просто напросто обманываете других. Ложь — это нарушение границ.
Суть статьи совершенно другая, чем вы описали. Смысл не в том, чтобы угадывать чужие мысли или искажать смысл своих фраз, а как раз таки наоборот.
Не нужно его обманывать когда он попросил помочь (сказать «попробую» заведомо зная что не будешь этого делать — и есть ложь). Не нужно пытаться угадать реакции Джона («убежать в слезах» итд). Это проявление неуважения к Джону. Именно это и есть нарушение личных границ для него. Потому что он хочет чтобы к нему всегда относились с уважением и признавая достоинство личности. Это одно из базовых прав человека.
ru.wikipedia.org/wiki/Достоинство
ru.wikipedia.org/...iki/Права_человека#Личные
Надеюсь теперь понятна вся цепочка. Это же чистая логика, а не рокет саенс какой-нибудь.
И эта взаимосвязь работает в обратную сторону. Если изначально отнестись к Джону с уважением, то сразу же станет понятно как сказать любую свою мысль, не искажая сути, но и не наступая на чужие границы.
Встречи в стиле бартера, хавчик за шутки.
Ну ты точно сидел бы голодным на такой встрече :)
Звучит как то что сказал бы явный социофоб, простите.
Очень интересная история получилась, спасибо!
Больше всего понравилось описания разных людей в команде, про особенности каждого из них по отдельности, итд. Хорошо чувствуется внутрикомандная теплота и душевность :)
В статті так і сказано:
«Одразу скажу, права власності на файли та іншу інформацію нема, є дещо інше, і що саме, дізнаєтеся нижче. Почнімо.»