Проходив курс Delivery Manager із лектором Юлією Самойловською. Враження від Юлії потрясні, дуже крута лекторка, я не памʼятаю запитань, відповіді на які Юлія б не дала. Було дуже комфортно, привітна та професійна. Завжди був фідбек по домашнім завданням, якщо ок — то пише що саме ок, якщо щось не так — детально описує де виправити, на що звернути увагу. В голові практичне завдання точно залишилося.
Що не сподобалося — суто субʼєктивно хотілося б все ж таки домашні завдання виконувати самостійно, ні під кого не підлаштовуючись, бо команда була зібрана із 4 людей — хтось захворів, хтось поїхав, ми все ж таки всі зайняті люди з особистим життям, і підлаштовуватись доречно в робочий час як на мене.
Рекапітулюючи — курс достойний, викладач більш ніж достойний. Не жалкую.
Проходив курс Delivery Manager із лектором Юлією Самойловською. Враження від Юлії потрясні, дуже крута лекторка, я не памʼятаю запитань, відповіді на які Юлія б не дала. Було дуже комфортно, привітна та професійна.
Завжди був фідбек по домашнім завданням, якщо ок — то пише що саме ок, якщо щось не так — детально описує де виправити, на що звернути увагу. В голові практичне завдання точно залишилося.
Що не сподобалося — суто субʼєктивно хотілося б все ж таки домашні завдання виконувати самостійно, ні під кого не підлаштовуючись, бо команда була зібрана із 4 людей — хтось захворів, хтось поїхав, ми все ж таки всі зайняті люди з особистим життям, і підлаштовуватись доречно в робочий час як на мене.
Рекапітулюючи — курс достойний, викладач більш ніж достойний. Не жалкую.