А тут все так робиться. Наприклад в цій темі dou.ua/...y-of-defense-vacancies-2 вже більше місяця нікому не відповіли.
ще тиждень тиші без відповідей
Нажаль жодної відповіді за весь час. А така потрібна ініціатива. Чим більше я в армії тим більше в цьому переконуюсь. Простий звіт який в будь-якій базі даних можна було б зробити в декілька кліків, але ні — потрібно це все вручну з екселєвських таблиць копіпастити (фільтри та макроси трохи допомагають).
і тиша у відповідь на листи всім хто відписався тут :(
чи я помиляюсь і комусь з ДОУ відповіли?
Щось довго чекають. Хоч би якусь відповідь прислали. Наприклад: ваше резюме взято до уваги, чекайте на відповідь.
А ця скринька точно робоча? Бо не тільки я відправив їм листа, а відповіді досі немає. Чи комусь відповіли?
Тиша
Цікавить таке ж питання, але з НГУ
Буду вдячний.
Там немає жодного слова про НГУ
Можливо айтішники і потрібні в ЗСУ, але в НГУ я цього не побачив.
Якщо у когось є зворотній приклад, то напишіть.
Дякую за ідею про інвертор. Не таксую, але машина є.
Я не буваю в метро, бо пересуваюсь містом на машині, тому не скажу.
Але я був в військкоматі і там відповіли — «чекайте, з вами зв’яжуться в разі потреби» і вже пройшло більше трьох місяців і ніхто не зв’язується.
Харків живий. Вже дві доби без обстрілів. Тож нормальне життя вже на за горами.
Мерели зараз споганилися, тому не раджу
они уже и в Луганске достижения имеют?
gyazo.com/...ace9bccaa6a4efc
podvezu.com.ua
www.blablacar.com.ua
poputka.ua
выбирайте :)
Перерыв в 1 час днём есть.
Вже місяць майже пройшов — ви уточнили?