Соціальна мережа буде збиткова тому що є ФБ, Інста, тощо
дейтінгана на українському ринку не має і не буде ще 20 років
Июнь 2024 года и до сих пор ПриватБанк покрывает своих сотрудниц-мошенниц Граб и Николаенко (Днепр), которые в 2008 году сами пришли ко мне на работу, подключили к системе Приватбанка, чтобы я принимал заявки на кредитование. Я по своей глупости решил взять кредит под залог единственного жилья (КД №DNUAGA0000000001). Для чего сам изготовил неактуальные справки о доходах для себя и поручителя. Николаенко пришла ко мне домой, видела что в квартире находится мебель из офиса (то есть источника дохода — работы — не было) и содействовала получению кредита с целевым назначением «ремонт». Я так понимаю, что Приватбанк это секта, которая ломает судьбы людей. Еще добавлю, о чем говорил по телефону службе безопасности Приватбанка пару лет назад. Сныткин Сергей Викторович, мой руководитель пока я работал почасово в Правобережном отделении Приватбанка, в
Шрифты нечитаемые и некрасивые, ч/б лого не запоминается и не несет никаких смыслов.
є хліб, шукаю людину на пару із маслом, поїмо разом :)
краще робіть цікаві мультики типу «low budget stories»
Правильна стратегія робити проект на 100% своїм. Партнери і інвестори тільки зіпсують усе.
Цю інфу у вас викуплять інші великі посередники, та викладуть на своїх сайтах. А ви будете мріяти про трафік і клієнтів.
Якщо ви здатні находити таку нерухомість, то навіщо вам сайт? Знайдіть інвестора, дайте йому 1 кейс задарма, а 2й кейс вже продасте. Вам треба тоді створити віртуальне агентство нерухомості. Таких багато, де немає контактів і фізичної адреси. Потім розкажете про успіхи.
Давайте конкретно, у людини 500 тис.у.о, він шукає дім у Лондоні, що йому потрібно? Який пошук в гуглі? Як він дійде до вашого сайту? Що він отримає на вашому сайті?
1) гарної нерухомості мало, вона найдорожча, агенти з нерухомості по всьому світу за 5 хвилин вам безкоштовно усе пояснять
2) багато інфи — секрети, зрозумієте проживши кілька років на районі
3) залучити людей на ваш сайт буде коштувати сотні тисяч у.о., а взяти з них гроші як? За ваш умовний рейтинг?
Доведіть, що Ви розумніший за мене.
Ваша ідея на рівні дитячого саду, пробачте за правду.
Штучний інтелект це маячня, маркетингова вигадка, ніколи не замінить розумну людину.
Доброго дня. Тобто за Ваші величезні 1000 дол. подарувати Вам 50%? Це жарт?
добре, брешіть далі
Доброго дня! Які умови вашої праці у стартапі?
Наприклад «за ідею» зможете?
Перепрошую, але давайте Ви почнете своє життя з базових принципів, а саме — не брехати. Які у Вас 100 користувачів? Звідки? У Вас хоча б є 3 друзів у житті?
7 «Нравится» • Подписчики: 7 — це Facebook
Зрозуміло. Але це результат багаторічних роздумів, проблем, та розуміння як все повинно ідеально працювати для людей. Я ще не дописав вимогу до розробника «не вживати тварин» :)
Задарма на Вас працювати?