паркет нафиг, он затирается и царапается
А ще краще якісний SPC кварцвініл, наприклад Skema Conne X
при автоконвертації воно бере 0.03% здається. Тобто при сумах більше за 6667$ за раз вигідніше конвертувати за 2$
залишилось навчитись спати в стабільному індексі, і якось встановити в нього пральну машину
Я назву індекса придумав: MSCI Washer )))
Можна, раджу використати інший email. В мене теж при першій спробі реєстрації колись через те що погано ходили SMS з кодами підтвердження аккаунт посередині реєстрації заблокувався. Я подзвонив ім на підтриму (англійською на номер США через скайп безкоштовно), вони самі порадили новий аккаунт створити — так і зробив
Ризик, що непопулярний фонд закриють якщо буде малий попит і повернуть грошами — а це буде податкова подія раніше ніж ви плануєте
В майбутньому я хотів би додати частку золота у вигляді ETF, але воно зараз на хаях дуже сильних. Можливо пізніше, якщо ціна впаде.Ну і бонди
Продати їх для балансування без сплати податків ти не зможеш, тому купляти їх якщо і має зміст то тільки близько до пенсії. А якщо інтервал поповнення ще довгий, то в наших реаліях краще все в UCITS stocks як ти й робиш.
Якщо дуже хочеться бондів, то можна брати Vanguard LifeStrategy 80% Equity UCITS ETF (EUR) Accumulating (або інший відсоток) — там хоч ребалансування без зовнішніх податків (хоча всередині фонду звичайно з податками)
www.justetf.com/...le.html?isin=IE00BMVB5R75
Можуть попросити надати докази адреси і заблокувати
Не існує. І українська податкова про це знає і спеціально вимагає неіснуючі документи щоб не виключати подвійне оподаткування. Тому краще UCITS
Аналіз останніх заяв федрезерва та статистика очікувань учасників ринку США (>80% опитаних прогнозують зниження в вересні)
В вересні скоріше за все почнуть зменшувати ставку
Нажаль під рукою немає. Колись вивчав це питання, але зараз шукати нема часу.
Так, потрібно сплачувати згідно закону
Буде комісія за кожну транзакцію. Я наприклад стикався з тим що купував 15 shares, так 10 купилися по одній ціні (і була комісія $1.91 за 10) а потім ще 5 купилися на 0.01 цент дешевше (і взяло ще $1.91 комісії). Тобто зекономило 5 центів і зняло $1.91. Я таке бачив і при Market і при Limit orders.
Крім того в правилах IB пише, що при закупівлях вони мають право робити закупки частинами щоб не викликати силього впливу на ринок великою транзакцією (хоча там не такі вже й суми).
Там воно з урахуванням інфляції зазвичай рахується. Тобто буде не міліон, а та сума яка за купівельною спроможністю буде десь йому еквівалентна. Акції (на відміну від облігацій) захищають від інфляції — бо якщо ціни на всеп ростуть то і компанії які все це виробляють теж дорожчають, а акції — то доля в компаніях.
Ну якщо візьмемо не 10 а
Ну або на пенсії отримати податкове резиденство якоїсь країни Європи — в деяких довгострокові інвестиції (більше 10 років) не оподатковуються. А може до того часу і в Україні щось з податками стосовно фондового ринку покращиться.
Якщо податки в Україні — то купуйте UCITS акумулюючі ETF (якщо на S&P 500 наприклад CSPX). З них податок треба платити тільки на пенсії коли будете продавуати.
І рахуйте як найгірший випадок що 20% буде не на прибуток а на усю суму (тобто курсова різниця якщо курс гривні стане 100500/$).
Так як ми розмовляємо про пенсію — то це довгострокові інвестиції. Той же S&P 500 в середньому подвоюється за 10 років. Тоді навіть 20% податку на все можна дозволити.
Якщо купувати активи які платять дивіденди, то прийдеться звітувати в податкову щороку. А якщо купувати акумулюючі UCITS ETFs (які всі дивіденди реінвестують самі і не виплачують їх на ваш рахунок в брокері) то доки не продаш такий ETF подавати звіт не потрібно