Ідея зрозуміла, але це не зветься страйком. Це — економічна еміграція.
Ну ви ж можете захворіти ? а якщо ні, то підставляйте зад та мовчіть.
Судячи з рівню Вашої аргументації, Ви вже певний час, як захворіли. Бажаю якнайшвидшого одужання. ;)
ВСІМ фопам IT відпочити один квартал
Яким чином? Розірвати всі контракти? Цікава опція, але в мене є побоювання, що вона не дуже реалістична.
этот вариант они предусмотрели
Мені здається, Ви думаєте про них набагато краще, ніж вони є насправді. Мені здається, що в передбачення вони не здатні від слова «взагалі». Але, звісно, справа Ваша. Кожен вирішує сам, тікати чи залишатися.
Якщо не заборонять ЗЕД для ФОПів, можно працювати безпосередньо на іноземного замовника. Іноземців «обілєтіть» вони не зможуть. Подробиці тут.
Можете вважати, що перемогли. Мені ліньки далі сперечатися. Але підтримувати я буду і надалі Демсокиру. :) І голосувати буду саме за неї. Час покаже, хто був правий, а хто помилявся.
Це просто два посилання з приводу того, чому в Бердянську не люблять Порошенка. Просто для цікавості:
uk.wikipedia.org/...ентиров_Сергій_Васильович
uk.wikipedia.org/...рьов_Олександр_Сергійович
Агрінол та Бердянські Жниварки належать саме нардепу Пономарьову
— Чи читали ви політичну програму партії «Європейська солідарність»?
Передивлявсь колись. Це не важливо. Важливо, що партія, яка декларує себе ліберальною, а голосує проти ринку землі, навряд насправді є ліберальною. ;)
— Чи знаєте ви статут партії та на яких принципах вона побудована?
Не читав і навіть не передивлявся. Але точно знаю, що матеріально партія майже не сто відсотків залежить від статків Петра Олексійовича. І це є ознакою ФПУ, а не політичної партії.
— Чи читали ви передвиборчу програму дій партії «Європейська солідарність»?
Ні, не читав. Я голосував за ЄС не тому, що поділяю її ідеологію, а тому, що на той момент вважав її найменьшим лихом у порівнянні з усіма іншими.
— Чи знаєте ви структуру партії «ЄС», в т.ч. кількість осередків цієї партії?
Не вивчав. Але спілкувався особисто з деякими з тих, хто намагався співпрацювати з деякими з цих осередків.
Всі ці питання не є важливими у порівняння з тим, що ЄС існує не на внески партійців і не публікує щомісячних звітів з приводу надходжень та витрат. ЄС — це партія однієї особи. Якщо ПОП завтра вирішить піти з політики, ЄС навряд проіснує ще хоча б півроку. ;)
Поделить
Насправді,не поділити (за таке можно і по пиці отримати), а одурити і вкрасти. Не те саме. І, ні, не ідеологія.
Такий рецепт давно і добре відомий. Треба визначитися з ідеологєю та будувати партію знизу. Але це потребує років (якщо не десятиріч) важкої роботи. Справжня демократія не будується за пару місяців. Ми досі ще на самому початку цього шляху.
Біда більшості т.зв. «порохоботів» в тому, що вони не усвідомлюють того простого факту, що ЄС, строго кажучи, не є політичною партією (як і всі інші «партії» присутні зараз в ВР). В неї немає ані чіткої ідеології, ані програми дій, ані осередків на місцях. За неї, строго кажучи, немає кому агітувати.
Я дуже далекий від того, щоб засуджувати ПОПа, або будь-кого з т.зв. «порохоботів». Але я так само не вірю у майбутнє ЄС. Саме через відсутність ідеології і партійного будівництва. Досі не бачу жодних ознак. Таке.
У Вас есть точное и чёткое подтверждение того, что быть не «внєпалітікі» полезно для общества или для себя же?
Це залежить від бажаного рівня точності та чіткості. Такого, яка задовольнить кожного — точно немає. ;)
Ну, т.е. прям вот пошел поголосовал и всё получилось?
Якщо Ви вважаєте, що політика — це виключно про «пошол проґолосовал», вибачте, мені здається Ви не дуже розумієтесь на політиці. ;)
Оце і є квінтесенція наріду.
Як влучно зауважив свого часу Вершник Війна: «Вибачте, але іншого українського наріду у нас для Вас немає». Тому доведеться якось співіснувати з тим, що є. ;) Навіть якщо це дуже не подобається деяким прихильникам Петра Олексійовича.
ЗІ Певна частина того самого гівна позиціонувала себе на той час як частина БПП. І ПОП не заважав їм так робити. Тобто, певна логіка в наріда все ж таки є. Як це не прикро.
Це справа досить не швидка. І остаточно сума нікому не відома. :) Трошечки допомогти можна тут. Якщо, звісно є бажання. Але це досить ризикована інвестиція. :)
Саме тому Порох і програв останні вибори. Бавовна його ненавидить за замовчанням, а багато хто з патріотів мають власні (інколи зовсім дитячі, а інколи досить поважні) причини його ненавидіти. А в пропаганду та політичну агітацію його команда не здатна від слова «взагалі». Страждають від цього, доречі, геть не тільки інфантіли. Страждають всі. Таке...
Обирали всіх самі бердянці звісно. І цей нардеп — не просто нардеп, а фактичний власник більшості підприємств в місті. Так буває. І те, що він певний час просидів у ВР саме у фракції БПП, знищило рейтинг Порошенка серед патріотичної, тобто найменш бавовняної частини бердянців майже вщент. А бавовна його ненавидить з інших причин. Така ціна компромісу.
Щоб зрозуміти, як живе маленьке містечко, більшість населення якого є безглуздою бавовною, треба там якийсь час пожити. Ні, не відмінили. Мером на той час був саме протеже того депутата. Також колишній бандюк, а потім регіонал. Через це, доречі, Порошенка там ненавидять майже всі.
Цікаво, чи є взагалі людина на світі, яка б хоч двом іншим людям здавалась ідеальною :)
Будь-яка маленька дитина. Татові і мамі. ;)
Прямі контракти, — це вихід. Вже кілька років так працюю. Але немає жодних гарантій, що не заборонять ЗЕД. До того ж, ця «рехворма» в будь-якому разі призведе до збільшення бідності. А бути заможним в бідній країні — конче небезпечно. Єдине довгострокове рішення — якось позбавлятися цієї влади. Бажано — у законний спосіб.
Жив сім років в Бердянську. Перші п’ять депутатом був саме представник БПП. Який до того був регіоналом, а до того — бандюком. Місто дійсно не впізнати. Знищено майже вщент.
Це прямо дуже сподобалося. :) Просто топчік. На практиці це можна визначити так, що або в компанії працюють недостатньо кваліфіковані спеціалісти, тобто посаду обіймає людина яка недостатньо кваліфікована щоб робити роботу як треба, але її не звільняють, бо вона згідна працювати за меньше винагородження, ніж в середньому по ринку, або ж компанія тупо недоплачує людям. Тобто людина працює за винагородження суттєво меньше, ніж вона могла б отримати в іншій компанії за таку саму роботу. В обох випадках виникає побоювання, що компанія навряд є дуже гарним роботодавцем. :) Або не вміє наймати, або не вміє утримувати.
В цілому, немає ніякого значення як компанія або рекрутер виправдовує своє небажання нормально спілкуватися. В далекій перспективі виграють ті, хто краще пристосовується до поточних обставин. Можна вимагати від технічних спеціалістів, щоб вони всі до того ж були ідеальними комунікаторами і бідкатися, що більшість з них такими не є. А можна сприймати світ таким як він є і намагатися за можливості робити так, як зручно технарю. Це діло компанії, який шлях обрати. Зара більшість компаній формально визнають, що ринок праці в айті — це ринок кандидата, але діяти продовжують так само, як діяли, коли це був ринок работодавця. І це нормально. Компаніям просто потрібен час, щоб пристосуватися до нових умов. Хто зробить це раніше і краще за інших, той має кращій шанс залишитися на ринку і отримати дефіцитний ресурс. Але це — не точно. :)