Працював в цій компаніі більше 5 років. Дуже гарне враження, згадую із задоволенням. Вирішив звільнитись та перейти на інше місце роботи але досі згадую часи коли працював в Одеському офісі
Працював в цій компаніі більше 5 років. Дуже гарне враження, згадую із задоволенням. Вирішив звільнитись та перейти на інше місце роботи але досі згадую часи коли працював в Одеському офісі