та ситуаціі різні бувають. десь надо не тільки деплой зробити. десь переробиті на іншу інфру, по типу з swarm на kuber. десь лагаєт, або інци летять і тд... десь розкидати проєкт с 1 на N серваків (там еластік, там редіс і тд). та підтримувати це все в проді. з нормальним моніторингом, алертами і таке інше )
та ситуаціі різні бувають. десь надо не тільки деплой зробити. десь переробиті на іншу інфру, по типу з swarm на kuber. десь лагаєт, або інци летять і тд... десь розкидати проєкт с 1 на N серваків (там еластік, там редіс і тд). та підтримувати це все в проді. з нормальним моніторингом, алертами і таке інше )