Що буде далі з тест-інженерами, чому зберігати важливі дані в файлах .env — небезпечно, як додати AI до звичних UI-тестів на Playwright. Про це та багато іншого читайте у новому випуску QA-дайджесту від Олександра Романова. А ще в ньому є гелловінський мем!
Свіжі інсайти з тестування та автоматизації, важливість тестових стратегій і управління тестовими даними, а також корисні статті про accessibility, Python та Docker — у вересневому дайджесті від Олександра Романова, Software Engineer In Test в IOHK.
Як Uber тестує платежі в продакшені, що значить бути контекстно-орієнтованим тестувальником, проблеми безпеки LLM-систем та автоматизація з Playwright — це та багато іншого читайте у новому QA-дайджесті.
Як провести bug bash в компанії та чи можливо протестувати все в межах спринта, історія створення Git та як працюють SQL-запити, як планувати свою карʼєру та брати максимум від 1-1 зустрічей та багато інших цікавих тем читайте в новому дайджесті від Олександра Романова.
Наскільки успішно великі компанії застосовують ШІ в роботі інженерів, новий інструмент для тестування мобільних девайсів від Google, зрозуміле пояснення контрактних тестів та багато інших цікавих знахідок чекають на вас у цьому дайджесті від Олександра Романова.
Пустий S3-бакет може завдати збитків на тисячі доларів, як писати коміт-меседжи та свій форматер коду, метрики перфомансу фронтенду, розбір різних структур даних в Python — це та багато іншого читайте у новому QA-дайджесті.
Чи може ШІ замінити тестувальника, пошук багів в Hubris, чому Twitter (X) вимкнув двоетапну аутентифікацію через SMS, Git для дебагінгу та інші цікаві теми зі світу QA — в новому дайджесті від Олександра Романова.
Shift-right тестування, стратегія автоматизації на проєкті, каталогування платівок за допомогою computer vision, як Meta працює з Precision Time Protocol та інші новини зі світу тестування зібрав Олександр Романов у цьому дайджесті.
Олександр Романов розповідає про термінал, яким користується на Ubuntu щодня. Йдеться про Warp, що віднедавна з`явився на Linux-платформах. Основні фішки, застереження, покращення продуктивності та інше, що потрібно знати про ШІ-термінал — читайте в цій статті.
У цьому дайджесті Олександр Романов згадує найцікавіші статті та блоги минулого місяця. Тренди тестування та автоматизації у 2024 році, тестування GraphQL, gRPC та circuit breaker, внутрішня магія Git, покроковий реверс інжиніринг девайсу для розумного дому та багато іншого вже чекає на вас!
У цьому дайджесті Олександр Романов відібрав найцікавіші матеріали зі світу тестування та інженерії: історії розробників, що повірили в силу модульних тестів, метрики перфомансу для вебзастосунків та як їх вимірювати, безпека в стартапах та багато чого іншого вже чекає на вас.
Останній в 2023 році дайджест статей зі світу тестування та інженерії. Олександр Романов відібрав найцікавіші матеріали: практичний кейс застосування контрактного тестування, як переконати команду у важливості модульного тестування, прогноз майбутнього розвитку сучасних технологій від CTO в Amazon та багато чого іншого.
Цей листопад був щедрий на цікаві публікації, добірки та різноманітні матеріали. Причому не тільки з тестування та інженерії: чимало статей стосуються теми розвитку, публічних виступів та навіть менеджменту. Олександр Романов відібрав для вас найцікавіші з них у цьому дайджесті.
Олександр Романов попіклувався про те, аби жодний тестувальник цієї осені не нудьгував! А тому підготував дайджест статей з тестування, автоматизації та інших інженерних новинок, які мають вас зацікавити.
У цьому дайджесті Олександр Романов фіналізує тестувальницький вересень. У випуску є корисна інформація як про тестування безпосередньо, так і про інженерію, кібербезпеку і софт-скіли менеджерів.
У цьому дайджест Олександр Романов фіналізує тестувальницьке літо і закладає основи на осіннє підвищення активності у галузі. У випуску є корисна інформація як про тестування безпосередньо, так і про інженерію і софт-скіли фахівців й менеджерів.
Олександр Романов вкотре зібрав нове й корисне для тестувальників. Проводьмо літній час із користю для свого професійного розвитку!
Олександр Романов підсумовує перший місяць літа у житті тестувальників. В дайджесті традиційно зібрані важливі статті, посилання на корисні ресурси, запрошення до професійних обговорень та цікавий анонс від автора.
Концентрований набір статей і не тільки, усе необхідне для професійного життя тестувальників. Дайджест підготував Олександр Романов, контент розділений на дві головні секції: тестування і розробки та технології, а на початку є стислий перелік дайджесту.
Добірка корисного для тестувальників: статті про розвиток власних скілів, як hard, так і soft, про цікаві нововведення в тестуванні і актуальні тренди, про розподіл обов’язків між тестувальниками і розробниками та інше. Статті обирав автор дайджесту Олександр Романов. У випуску є також рекомендації книжок.