Це січень-травень 2022 до січня-травня 2021. Зростання забезпечене другою половиною 2021 + січень, лютий 2022. Порівняння квартал до кварталу років, або як тут — 5 місяців цього року до 5 місяців минулого року — є завжди оманливим. По факту в Q2 2022 було плато, але за рахунок динаміки кінця минулого року ми маємо 27%.
Це у воюючій країні і при світовій рецесії дуже навіть непоганий результат — не падіння, а плато. Просто треба розуміти, як читати ці цифри.
Вінниця — чудова локація, з купою плюсів, які Ви описали. Дякую за статтю, дуже пізнавально.
З одного боку, воно так, але «Демократія — найгірша форма правління, якщо не вважати всі інші, котрі час від часу піддавалися перевірці». Не придумали поки кращих опитувань і критеріїв порівняння, тому використовуємо метод експертної оцінки і вважаємо його достатньо гарним.
Я так бачу, ДОУ взагалі свої ж теми не читає. @Редакція — в яких днях відпустку міряєте? Це як ви опитування проводите по salary, а всі отримують compensation — різниця може бути і +50%, і більше.
ДОУ не був би ДОУ, якби тут не засумнівалися в лідерстві хеда столичного офісу найбільшої компанії України, і не розказали б як треба працювати...)
Степан — дякую за статтю, кілька пунктів зачепили, особливо про довготермінове планування, чіткий графік, стратегію vs операційну діяльність. Наче все просто і 100 разів всюди світиться, але тут стисло, по суті, і проілюстровано результатом.
В мене є ціла програма на десятки команд, і всі тільки фронтендні: зі своїми девами на останньому Ангулярі + небагато AngularJS, MQAs and AQAs on JS, архітекторами, Скрам-майстрами. Ростемо постійно. Може таки варто пошукати нормальну компанію і проект? Позицій для професіоналів у фронтенді просто валом, як на мене, так само, як і для професіоналів у бекенді.
Все так, тільки то трейні, як на мене. Джун — це після курсів при компанії, чи спеціалізованих хоча б і хоча б 3 місяці досвіду. Ще рік працює під супервіженом, до молодого мідла, але вже якусь віддачу дає.
Я б лишав весь досвід — програмування на РНР це теж програмування, і точно краще, ніж відсутність досвіду.
32 комфорт, і це не жарти. Ноут взяв собі, в якому був єдиний мінус — 8 гіг пам’яті, але здоровенний плюс — її можна розширити до 32, чого не було в конкурентів. Тож мій вибір був очевидний :) Кому цікаво — Dell 5590. Ще один мінус, виявлений потім — ненав’язливо, але шумить вентилятор при роботі. Все решту влаштувало, при бажанні підніму енвайрменти чого завгодно.
Купив тиждень тому RAPOO Wireless Optical Mouse 7100P. Спочатку шукав Logitech, перебрав всі зі списку нижче — відгуки не влаштували, або миші були зняті з виробництва. Дійшов до 2000 грн за мишку, не знайшов варіанту, за 3000 жаба задавила. Обломився, почав дивитися альтернативи — вибрав Rapoo за 600 грн, по відгуках і оцінці на Hotline. Зручно лежить в руці, хоча люблю трохи більші миші, але це найбільша, яку знайшов, аж до 2000 грн. Зв’язок не втрачає, працює на столі і на штанині. Поки задоволений.
Як завжди — купа цікавого і потрібного. Дякую Андрію!
І мені цікаво
Якщо починати з джуна програміста — вік не проблема. В мене зараз 3 джуніори за останні 6 місяців —
Коля Аліменков розписував, як там формується з/п по погодинному принципу і скріншотах дисплея щодесять хвилин, з відсутністю не те що відпустки і лікарняних, а часу на подумати над архітектурою. Тож в результаті з 10К обіцяних виходить 4.5К реальних зі всім головняком доя рівня Senior Architect. Good luck, чо.
Система встановлена з нуля (а не оновлена) працюватиме швидше, і часу буде більше, бо не виникатиме таких проблем. Зараз Win 10×64 — стандарт, а Win 7×86 вже доживає вік. Ще раджу SSD на 240 ГБ хоча б (хоч сам живу на 120, тож можна і так) і пам’ять добити до 8 ГБ, а краще до 16. І тоді точно продуктивність зросте :)
Давно пора міряти річні компенсації, тоді буде об’єктивніше