Хто у вас кидався лайном? Я прочитала ваш попередній коментар, і, поправте, якщо помиляюся, з нього випливає, що в гру ви не грали зовсім, але при цьому залишили негативний фідбек. Посилатися на якусь гру як референс — не означає робити її клон. Це могло бути джерелом натхнення, улюбленою грою розробника, тощо. Якщо вас зачепило саме лише порівняння — то... Виглядає, наче це у вас якийсь баяс(
Згодна, було б цікаво також почитати про розробку сюжету!