Класна компанія, яка дійсно піклується про своїх працівників. Загалом, дуже задоволена роботою тут. Усі тіммейти завжди готові допомогти, всі працюють як єдина команда. Є багато бенефітів, внутрішні івенти, соціальні ініціативи. Адекватний менеджмент, довіра до працівників, свобода в рішеннях — все це робить роботу і розвиток всередині компанії дуже приємним і ефективним. Загалом, раджу 🔥
Класна компанія, яка дійсно піклується про своїх працівників. Загалом, дуже задоволена роботою тут. Усі тіммейти завжди готові допомогти, всі працюють як єдина команда. Є багато бенефітів, внутрішні івенти, соціальні ініціативи. Адекватний менеджмент, довіра до працівників, свобода в рішеннях — все це робить роботу і розвиток всередині компанії дуже приємним і ефективним. Загалом, раджу 🔥