Я з 11 потоку «Дизайн Комедії». Найцінніше для мене на курсі це те, що в голові склався зовсім інший підхід до роботи. Раніше багато моїх кроків були більше «на відчуттях», а тепер є зовсім нове розуміння процесу: від підходу до концептів, пошуку референсів і структури до загалом створення дизайну.
Дуже сподобалось, що на курсі багато саме практичних речей. Після навчання стало набагато легше й впевненіше працювати навіть з «білим листом».
Я з 11 потоку «Дизайн Комедії».
Найцінніше для мене на курсі це те, що в голові склався зовсім інший підхід до роботи. Раніше багато моїх кроків були більше «на відчуттях», а тепер є зовсім нове розуміння процесу: від підходу до концептів, пошуку референсів і структури до загалом створення дизайну.
Дуже сподобалось, що на курсі багато саме практичних речей. Після навчання стало набагато легше й впевненіше працювати навіть з «білим листом».