Знесений топік переїхав до Даркнету і розширився на 431 GB документів з електронного кабінету водія.
Але за весь набір
Інфа з ковідних сертифікатів, структура та поля співпадають з формами НСЗУ
На жаль, не в цьому випадку.
Після втручання Денісової і роз’яснення на пальцях?)))
m.facebook.com/...250926&id=100044138451142
І жодного коменту про картки закордонних банків ))
«Дія City — це взірець регуляторної роботи»
focus.ua/...rec-regulyatornoji-roboti
Можете пояснити слова заступника Міністра на засіданні Комітета?
«Є мета представляти Дія City на міжнародній арені перед іншими державами і також перед різними приватними установами, які МОЖЛИВО не будуть хотіти співпрацювати безпосередньо з державою» (17’55’’ youtu.be/2Od_Cm1HOBY)
Якщо повноваження Мінцифри зведені до нуля, то хто планує представляти Дія City на міжнародній арені і навіщо?
Незрозуміла позиція Комітету, який рекомендував підтримати проект і фактично ігнорував зауваження.
Дозволю собі привести відповідь п.Борнякова на питання «На вашу думку, чому ІТ-бізнес петицію створив?»
«Тому що деякі деталі просто не зрозумілі для окремих людей і створюються певні міфи. Будль ласка, тут є моя позиція:
Проєкт закону № 4303 — це УЖЕ НЕ АКТУАЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ. Він був відправлений парламентом на доопрацювання і станом на сьогодні підготовлена нова редакція законопроєкту. Він містить у собі принципові зміни в порівнянні з початковою редакцією і скоро буде зареєстрований в парламенті.
Хочу також відповісти на заяву автора петиції, що законопроєкт нібито забороняє контракти ФОП з іноземними компаніями. Ні в початковій версії, ні в оновленій редакції такої норми немає і не могло бути. Проєкт Дія City НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ у діяльності її резидентів, якщо вона відноситься до ІТ.
Щодо корупції і «кормушки для чиновників». Проєкт закону ОБМЕЖУЄ ФУНКЦІЇ МІНЦИФРИ ФАКТИЧНО ДО НУЛЯ: жодних рішень міністерство приймати не буде, оскільки всі правила прийому та виходу з Дія City будуть одразу прописані в законі. Ні диктувати, ні давити на компанії держава не зможе, оскільки не матиме на це повноважень.
Про умови для малого бізнесу та стартапів. Проєкт Дія City розробляється саме для того, щоб ДОПОМОГТИ СТАРТАПАМ ТА МАЛИМ КОМПАНІЯМ розвиватись в Україні. Наразі вони здебільшого реєструються за кордоном, в країнах з більш простими та вигідними правилами ведення бізнесу Ми хочемо кардинально змінити ситуацію.
ВАЖЛИВО, що для стартапів не буде порогу для входу, про який пише автор, у вигляді 10 співробітників та середньої зарплати не менше 1200 евро, а діють інші, більш лояльні умови.
Щодо договорів про непереманювання, які закладені у проєкті. ПРАЦІВНИКИ МОЖУТЬ НЕ ПІДПИСУВАТИ такі договори і це не може бути основою для відмови у заключені трудового договору чи GIG-контракту. Натомість GIG-працівники поряд з гнучкістю фрілансу отримають соціальні гарантії як то відпустка, нормований робочий день, лікарняний тощо.
Заганяти в Дія City, як пише ініціатор петиції, ніхто не буде. Законопроєктом чітко передбачено, що ВСТУП — ДОБРОВІЛЬНИЙ. Проєкт розробляється як своєрідний «пілот», щоб показати усій країні, як може розвиватись бізнес, коли йому створюються сприятливі податкові та правові умови.
І в чому я особисто дуже згодний з автором петиції — це з тим, що ДЕРЖАВА НЕ МАЄ ВТРУЧАТИСЬ у діяльність IT-бізнесу. Це і є ідея Дія City"
Качай сам ;)
pastebin.com/cEiDQpYJ