Працюю в компанії більше 3 років як QA Engineer в ІТ команді. Коли в мене був перший робочий день (на той час ще в офісі), мене зустріли супер тепло, це дало змогу відразу відчути частиною команди та комфортно пройти онбординг.
Це те місце, де дійсно цінують кожного співробітника. У нас дружня та приємна атмосфера, особливо хочеться відзначити підтримку колег: кожен готовий допомогти, а також поділитися своїм досвідом і знаннями.
Різноманіття проєктів, продуктів — це ще один плюс. Є можливість працювати над складними, цікавими та масштабними задачами, що дозволяє постійно розвиватися.
Вдячна за можливість бути частиною компанії та IT команди! 😊
Працюю в компанії більше 3 років як QA Engineer в ІТ команді. Коли в мене був перший робочий день (на той час ще в офісі), мене зустріли супер тепло, це дало змогу відразу відчути частиною команди та комфортно пройти онбординг.
Це те місце, де дійсно цінують кожного співробітника. У нас дружня та приємна атмосфера, особливо хочеться відзначити підтримку колег: кожен готовий допомогти, а також поділитися своїм досвідом і знаннями.
Різноманіття проєктів, продуктів — це ще один плюс. Є можливість працювати над складними, цікавими та масштабними задачами, що дозволяє постійно розвиватися.
Вдячна за можливість бути частиною компанії та IT команди! 😊