Моя роль дуже скромна — я всього лиш пишу про те, що розповідають бійці. Звичайно, я не проти того, щоб Ви використали цю статтю.
Якщо я не помиляюся то я про Вас чув. Ви випадково не були у складі окремої групи «Харків», де був Макс Муз., Андрій Пал., Рой Шовко., і там Ви ще були з так званою групою «Марата»?
Хочу висловити своє захоплення, а також величезну вдячніть DOU та всій спільноті за постійну та вагому підтримку ЗСУ. ВИ — крутезні!!!
Співчуваю, друже.
Місто дуже побите.
«Русскій мір» пройшовся по Ізюму величезним катком: розруха, катування, знущання, мародерство, вбивства цивільних. Це просто катастрофа. Навіть я, який багато чого бачив на цій війні, був в шоці.
Гарний вибір!Пам’ятаю як мого знайомого журналіста з Фінляндії поплавило після інтерв’ю з Чмутом, бо перед цим він спілкувався з Арєстовічєм, і той казав, що скоро можна буде мити ноги в Ялті, а Чмут говорив, що ми в ситуації кінця 1941 — початку 1942 року в порівнянні з IIWW.
Сподіваюся, що вийде опублікувати мій блог про одне село біля Чернігова, то там сімейна пара, етнічні росіяни переїхали в Україну з Якутії, де вони заробляли грошики на золоті, так вони все своє життя чекали на «россію». «росія» прийшла, але скинула 4 авіабомби на їх обійстя, тепер немає нічого. Вони ненавидять ЗСУ, але регулярно приходять на блокпост і просять їжу, бо місцеві жителі їх люто зневажають і не хочуть нічим ділитися.
Я Вам більше скажу на одному з блок постів біля Бучі, де раніше стояли росіяни, я побачив 3 спалених БМП та танк, в середині яких були спалені тіла їх же так би мовити товаришів, ще три тіла лежало десь в 15 метрах від цього блок посту. Так от росіяни на цьому блок посту, місяць жили біля трупів своїх товаришів, їли, пили, бо я знайшов десятки їх сухпаїв, пляшки з-під горілки, пива. От уявіть, що це за люди... В одному з підбитих російських БТРів я знайшов купу награбованого, включаючи навіть здоровену коробку жіночих прокладок, а от місця вивезти своїх товаришів не знайшлося.
Друже, я так спеціально написав, адже з повагою ставлюся до вибору кожної людини, що їй робити з її життям. Але якби я цього не написав, то в коменти прийшли люде, якби написали, що це «за пропаганда нетрадиційного кохання» і так далі. Тому я написав, що це власне історія життя така як вона є. Ось і все, що означає це речення. Не більше — не менше.
Ну реально вже за...бали оці кальяні тігри с етімі пєрєгібамі по язику, по ще чомусь.
Потікали на Закарпаття, хлебчуть винце і ниють звідти про долю Україну, розгорнули карту і воюють арміями.
Вася, якщо реально хочеться воювати, а не писати ось це лайно, то можу влаштувати до правосєків - вони нині воюють на багатьох ділянках, будеш хоч куховарити і познайомишся хоч зі справжніми чоловіками та жінками і не писатимеш ось цю хрєнь.
Якось мені написала рекрутер з цього Андерсена. І запитала: «Вам будет комфортно работать в гибридных командах с ребятами из России и Беларуси?». Я відразу відповів: «ніт, я не хочу працювати з самоопущеними білорусами та російськими окупантами» . І вже потім я її запитав: «мабуть і мова спілування у вас російська?». Рекрутер сказала: «так». Що тут ще можна додати?
Дуже дивно чому за них ще не взялися СБУ? Адже, фіг його знає над чим працюють їх гібридні команди
Я це все розумію )) Єдине з чим проблема, так це як саме вчаться вектора, точніше на чому. Що вони беруть за інпут? розташування слова, кількість букв в ньому, тощо
Дякую за посилання. Не повірите — я їх пару днів назад дивився. Але все одно трохи не зрозумів. Спробую пояснити, що саме я не розумію.
Наприклад, в мене є корпус, який складається з 100 000 твітів англійською мовою. Як буде формуватися векторне представлення слова «Trump» в цьому корпусі? Яка механіка процесу? Що означатимуть цифри у векторі?
Я розумію, що таке Word Count Vector, TfIDF, розумію як влаштовані нейронні мережі (input layer, hidden layer, output), більше того я можу навіть користуватися word2vec в Gensim )) Але дуже хочеться розуміти як воно працює всередині.
Відправив!
Друже, головне ніколи не здаватися!!!Буде непросто, але ти все пройдеш. Будь сильним!!!
Не всі на ДОУ є «ватанами» — багато патріотично-налаштованих людей. Знаю таких багато.
Я тебе (вибач, що на «ти») розумію, сам провів 2.5 роки на війні, але в якості військового журналіста. І дякую тобі за службу. З
Звичайно, запитували. І їм дуже шкода, що пол них згадують лише в таких контекстах. От Ви особисто часто згадуєте чи може якось допомагаєте сім’ям загиблих?
Ворог — це російські найманці, які кожного дня вбивають українських воїнів.
Сподіваюся, що Ви робите достатньо щоб встановився та дотримувався правовий режим.
Ні, звичайно, війна не закінчилася. Вона триває...
Але, українцям, на превеликий жаль, вже є багато кого вшановувати.
Цей забіг не є політичною маніфестацією.
Дякую Вам за коментар! Прикордоння Сумщини — це суцільний біль, звичайно такого не показують, в прости Господи що згадую, в Телемарафоні.
Люди там — це сталь, але їх дуже шкода, бо росіяни тупо зносять села.