Працюю півтора роки, до цього працював на фрілансі і у двох компаніях, бувало важкувато справлятись, постійний тиск з боку менеджерів, жодної взаємодопомоги між співробітниками. Тут усе лояльно, старші програмісти помагають молодшим розвиватись, зростаєш професійно. Компанія опікується своїми співробітниками.
Працюю півтора роки, до цього працював на фрілансі і у двох компаніях, бувало важкувато справлятись, постійний тиск з боку менеджерів, жодної взаємодопомоги між співробітниками. Тут усе лояльно, старші програмісти помагають молодшим розвиватись, зростаєш професійно. Компанія опікується своїми співробітниками.