Проходив співбесіду у Емпат, було супер зручно, легко та без затримок в плані комунікацій, відчувається що відпрацьовані всі процеси. Спілкувався з Анастасією, дуже задоволений. Наступного разу точно оберу Емпат)
Проходив співбесіду у Емпат, було супер зручно, легко та без затримок в плані комунікацій, відчувається що відпрацьовані всі процеси. Спілкувався з Анастасією, дуже задоволений. Наступного разу точно оберу Емпат)
Працюю в компанії вже не перший рік, і тут все на дуже високому рівні: цікаві проєкти, чудові можливості для зростання як горизонтально, так і вертикально. Радує наявність страховки, корпоративних активностей та заходів, а також добре організовані процеси взаємодії всередині проєкту.
Компанія велика, і як у всіх проєктів такого масштабу, є свої плюси й деколи мінуси, але всі команди намагаються це своєчасно вирішувати. Про спеціалістів і команди, з якими я працюю, можу сказати тільки хороше. Особлива подяка команді рекрутерів і HR за підтримку на кожному етапі роботи — це ціную як я, так і люди в моїй команді.