Враження що це найгірша, безвідповідальна компанія. Вакансія досі активна, хоча два рази по ній писав, а там відписують що не актуальна, проте й далі шукають по ній. Як на мене керівникам офісів якось байдуже, в якому світлі їх представляють деякі айчари. Соромно їм не буває. Тепер через них вся компанія такою здається «безтолковою».
Враження що це найгірша, безвідповідальна компанія. Вакансія досі активна, хоча два рази по ній писав, а там відписують що не актуальна, проте й далі шукають по ній. Як на мене керівникам офісів якось байдуже, в якому світлі їх представляють деякі айчари. Соромно їм не буває. Тепер через них вся компанія такою здається «безтолковою».