Петро Олексійович прийде — порядок наведе.
ой, перепрошую, я мав на увазі — «не вірю що так мало», бо стало навіть краще ніж написано в статті.
то пасіка постійно вдома, чи вивозете на поле кожного року?
як сусіди реагують?
з власного досвіду, подавався на вакансії в лінкедин (опис вакансії на анг.):
де однією із вимог було надати телеграм для комунікації
в одному випадку виявилось, що засновники то росіяни
в іншому випадку — вимога спілкуватись російською, бо команда говорить російською.
Відмовив і продовжені спілкування обом.
Тепер з пересторогою відношусь до таких пропозицій
здається, куди вже ширше коли вже, наприклад, є знання з бекенду/фронтенду/DevOps, system design
зараз бачу що для PHP стали часто питати ще досвід з GO
із останніх інтервью:
Інтервьювер: шо таке шардинг і партиції?
Я: Точне визначеня дати не можу, але розказую за реплікацію, так як був практичний досвід
Інтервьюер: Ок, не проблема, у нас на проєкті нема ні шардинга ні партиції.
через декілька днів отримую відмову з відгуком:
«Не вистачило знань по шардингу і партиціям.»
Комунікацію довіримо телеграму, а гроші — революту. Правильною дорогою йдемо товариші
Не читав.
В чому екологічність?
Типу, йти тихо без надлишку СО2?
З власного досвіду, мав лише одного норм делівері менеджера, але всеодно не розумію, що ви там деліверите і чому ви так називаєтесь.
«Кастомер Саппорт менеджер» як на мене, звучить зрозуміліше і по суті теж підходить.
ви могли б пошукати в гуглі за запитом з назвою вашої теми, дублююча тема одна із перших в видачі
dou.ua/...changing-jobs-frequently
Пропоную не дублювати теми, якщо вже взялись щось писати ;)
Люксофт і торт буде? гг)
Людина не відповідає
Писав йому ще тиждень тому в лс
Але я знайшов його відгук в гуглкартах))
Шукай по назві «Agencja Celna SADonline»
Там багато відгуків про нульове розмитнення
Поділіться інформацією по Кракову в лс
Дякую.
Якщо у компанії процес найму як у фаанга, а зп — ні. 8 раундів співбесіди, зробити сальто і йєкібану з лого компанії можна Меті чи Гуглу, у кого пул кандидатів мільйонний. Такі вимоги в ТОВ «Пафосна Шлюпка» значать, що менеджмент відірваний від реальності, працювати буде некомфортно.
гг, впізнав Генезіс в цьому коментарі
Хтось може пояснити в чому перевага якогось мутного Революта (один з засновників з рашки) перед Wise, або звичайного банківького акаунту, раз уже перебуваєш легально за кордоном.
це якийсь новий тренд в аналітиці, давати порівняння І і ІІ кварталу 25го з тоталом по 24му року?
дайте порівняння квартал до кварталу
а ще краще, хотілось би бачити скільки IT ФОПИ плати податків до повномаштабки і зараз.