я про те, що не все так просто. якщо закони орієнтовані на захист прав більшості — то це нормальний, демократичний підхід
а якщо закони направлені на захист тільки верхушки, відлов людей і ВІДСУТНІСТЬ покарання для силового апарату, то демократичною таку країну не назвеш
примушують законів дотримуватися
в північній кореї також законів змушують дотримуватись, але демократичною країною їх не назвеш
так все просто: береш гроші за доставку паспорта і не доставляєш. profit:)
ваш поінт був у
а чому всі цифри — в іноземній валюті?
ви шо — проти нашої гривні ?
а тут виявляється що навіть НБУ зберігає гроші в іноземних активах (скоріш за все в облігаціях), а не вкладається в український мілтек
але чомусь якщо люди так роблять то
проти нашої гривні
може ще й скажете — скільки і для чого ?
bank.gov.ua/...national-reserves-allinfo
більше половини грошей в активах з рейтингом АА.
а для того, щоб обслуговувати зовнішні борги, та покривати критичний імпорт (те, що треба терміново, а в Україні не виробляється...)
кешом тільки 9.6 млрд з 40
готова платити приблизно 10 євро/год
можна ще взяти когось на 20 євро/год але на 20 годин на тиждень. сильніший спеціаліст в теорії може зробити більше за годину ніж розробник за 10 євро/год, тому продуктивність може бути ± однакова на той же бюджет. або ризикувати і брати когось без відгуків на апворку і трохи поторгуватись
в Європі все з цим і простіше і трохи складніше. Багато банків пропонують інвестиції через них, навіть через револют можна акції купляти. АЛЕ треба уважно почитати про capital gain tax у вашій країні або взяти консультацію у бухгалтера з цього приводу. + є ще податки на дивіденди.
Яка різниця що у них «було»?
Ви вище запитали які фактори роблять китай більш конкурентоспроможним. Я відповів. А як це сталося — це вже інше питання
І так і ні, якби все було так просто, то всі б перекидували свої виробництва у всякі сомалі. А так, якщо і переносять виробництва, то більш менш примітивні і поближче до Китаю (чому б це?). І переносять виробництва в основному корпорації у яких є гроші на інвестування в інфрастуктуру.
А так, чим складніше виробництво, то тим більше шансів, що воно буде у китаї, через
і, найголовніше, інфраструктура. там є десятки підрядників і постачальників на товар, який тобі потрібно з швидкою доставкою, коли в тій же європі може бути 1 постачальник, в якого хоча б ціни на сайті є, але він не буде доставлляти в твою країну:)
Бо щоб виготовити умовний айфончик в умовному банглладеші, то треба підрядник, який виготовить корпус, підрядник, який виготовить оптику для камер, підрядник, який виготовить пллати і збере іх, підрядник, який виготовить захисне скло. Навіть треба підрядник, який виготовить коробки, в які потім це все ще треба запакувати
Якщо цих всіх підрядників немає в країні, то це треба завозити звідкись, а це час, потенційна розтаможка.
Тому набагато зручніше все зробити в 1 країні, а яка країна може запропонувати такі послуги?
готовність братись за будь-яку роботу (навіть якщо замовлення на пару одиниць, то виконають).
швидкість і вартість: мені треба було виготовити 1 деталь, то у китайців з доставкою і роботою це коштувало 150 євро і 2 тижні, а європейці попросили 200 євро без доставки і 2 тижні роботи (теж без доставки)
і, найголовніше, інфраструктура. там є десятки підрядників і постачальників на товар, який тобі потрібно з швидкою доставкою, коли в тій же європі може бути 1 постачальник, в якого хоча б ціни на сайті є, але він не буде доставлляти в твою країну:)
за помошь сразу оговаривалось что это помощь а не кредит
mof.gov.ua/...ation_of_these_funds-4974
гляньте скільки там грантів і скільки позик. наприклад ЄС дав у вигляді позики 14 млрд коли у вигляді грантів 3 млрд
upd. index.minfin.com.ua/.../finance/debtgov/foreign тут ще можна глянути динаміку зовнішнього державного боргу. на кінець 2021 року — 57 млрд доларів, на кінець 2024 — 120 млрд доларів
придбали та запустили
там навіть нічого не запускали, а купили доступ до уже готового)
тільки не зрозуміло чи назавжди чи на якийсь термін, бо останнє оновлення по ньому за 2023 рік
Фонд підписав угоду з компанією ICEYE (Айсай), яка надала повний доступ Міністерству Оборони України до всіх можливостей одного з супутників ICEYE, який вже був на орбіті у цьому регіоні на момент підписання угоди.
У зборі «На ЯДЕРКУ» взяло участь 127357 людей.
155 з них захотіли повернути свої гроші (138517 грн) тому, що Ядерки у мене не виявилося.27 096 088 гривень переказав Сергію Стерненку на RUSORIZ
Чекаємо від нього гарних відеозвітів
«сорян, але віддамо твоє місто, щоб не бомбили моє»
«або можеш взяти лопату і йти відбивати русню. автомат не дамо, бо кляті американці заморозили допомогу»
Завдяки анонімним транзакціям криптовалюти гарантують ще більшу приватність для покупців.
А як на це дивляться регулятори? На скільки великий шанс, що вам предявлять відмивання грошей і як довести що ви не «верблюд»?
Бо в традиційних фіатних розрахунках, функцію перевірки чистоти грошей виконують банки. А тут на кому ця перевірка?
криптовалюти та блокчейн продовжують революціонізувати електронну комерцію
А в чому власне революція? В тому що є +1 метод оплати? Чи виплата бонусів фантиками NFT?
ніхто не кричав — чому з мене так мало беруть податків... країна в небезпеці...
Емммм, люди найняли (обрали) менеджерів, задача яких в тому числі — це безпека населення. Менеджери сказали, що 1.5% досить для захисту. А тепер люди винні, що платили стільки, скільки сказали? В чому ще цивільні винні? Що не будували укріплення і не мінували кордон на півдні і півночі?
війська ядерної держави будуть стояти на кордонах НАТО
А вони зараз не стоять? Країни Балтії, кордон білорашки з Польщею. Там ще Швеція і Фінляндія на півночі
Зайшов на їх сайт, щоб почитати про вибірку, кого опитують.
Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України, яка контролювалася Урядом України. До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролюються владою України (водночас частина респондентів — це ВПО, які переїхали з окупованих територій), а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.
В цій вибірці можуть бути і депутати ВР і співробітники ОП. І пару людей ВПО. +не врахована думка мільйонів людей, які живуть не в Україні (а ці люди мають право голосу, звісно якщо при голосуванні не будуть просити оновлені документи в ТЦК)
Тому результат можна «намалювати» будь-який і без махлювання, просто головне опитувати «правильних» людей
а ще є стаття 17
«Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.»
Безпосереднє керівництво ТЦК і контроль за їх діяльністю здійснюють відповідні оперативні командування, а загальне — Командування Сухопутних військ Збройних сил України, яке узгоджує основні питання діяльності ТЦК з відповідними структурними підрозділами Генерального штабу Збройних Сил та Міноборони.