а бурят що прийде до вас до дому — так не вважає.
причому у нього є аргумент — автомат, а у вас немає.ну ок, не до вас, до іншого. той теж був проти такого способу перевірки.
і т.д.
не прийде, бо я скоріш за все буду вже мертвий лежати після артобстрілу по окопу, або авіа/ракетного удару по військовій частині, де я буду спати, бо був мобілізований в якості піхоти, бо не вмію користуватись чимось більш складним ніж умовний АК-47.
паспорта маєте? то маєте — крім прав — обов’язки громадянина.
не треба було дорослішати та брати отой паспорт
тобто отримавши паспорт, я автоматично стаю власністю держави?
Я думав, що я просто стаю одиницею, яка платить державі податки, а за це отримую якісь послуги (безпеку наприклад).
ну тобто ви проти держави в якої живете.
Цікаво, де я таке написав=)
Ми обговорювали проблему експерименту, де ціною будуть людські життя, які не готові на такі жертви, а виявилось що я проти держави, бо моя думка не співпала з Вашою.
Якщо коротко: я проти взагалі такої перевірки.
А якщо більш розгорнуто, то я вважаю, що тільки сама людина має право розпоряджатись своїм життям. Якщо хтось вважає, що він не готовий віддавати своє життя за країну/принципи/родину і тд, то ніхто не має права примушувати її це робити. Якщо хтось вважає, що він готовий віддати свою країну і почати життя в іншій — це його право. Якщо хтось вважає, що він може принести більше користі для своєї держави, якщо буде знаходитись в іншій країні — це його право. Якщо людина не хоче покидати свій дім і готовий чекати на мобілізацію — це теж вибір людини.
Тому перед тим як пропонувати такі експерименти, було б непогано, якби ця людина спочатку відповіла сама собі, чи готовий він/вона стати учасником такого експерименту і втратити своє життя, або життя своїх близьких.
секрет в том что — только послать его в бой. только тогда с его мотивацией будет ясно.
Ціна цього експерименту — людські життя, які вже не повернути.
Згоден. Різниця тільки в часі. Якщо НБУ рефінансує Приват, то скоріш за все «друком» грошей, що буде мати вплив на інфляцію, яка буде помітна через кілька місяців. А так Ви втрачаєте гроші зараз... сьогодні, що, враховуючи поточну ситуацію, може бути критичним.
Це при умові, що Приват всі зароблені кошти направить у якості дивідендів в бюджет, а не вирішить видати кредити компаніям, які займаються «критичним імпортом». І які не факт, що ці гроші повернуть. +дивіденди виплачують не кожен день і навіть не раз в місяць, а по кварталам. А за 3 місяці може змінитись багато чого, а Ви або я могли задонатити ці кошти в ПЖ і у хлопців на фронті вже через пару тижнів був би новий дрон.
це зараз курс 32 і він тримається на «чесному» слові умовного Привату не підвищувати курс. Але завтра або навіть через пів години він може бути вже і 37 і більше
Добре, наступне питання: а навіщо взагалі була створена держава? На скільки я розумію, були люди, які хотіли займатись умовним фермерством і не хотіли вбивати, а були люди, які навпаки, хотіли воювати, а були люди, які хотіли домовлятись, щоб не було війни, і ці умовні фермери домовились з умовними військовими і політиками, що вони будуть віддавати частину своєї їжі, за те що ті військові і політики будуть захищати цих фермерів, від зовнішніх загроз і дали їм робити те, чим вони хочуть (фермерством).
Звідси виникає питання: навіщо мобілізація, якщо перед умовною війною можна збільшити кількість професійної армії? навіщо розвідка, яка має знати про переміщення і можливий напад противника? за що громадянин будь-якої країни платить своїм політикам (менеджерам), якщо вони не змогли знайти ресурс на те, щоб збільшити кількість професійної армії і її озброєння?
Просто виходить так, що менеджери не до кінця виконують свою роботу (або не хочуть її виконувати) але намагаються закривати свої провали життями інших людей, які платили цим же менеджерам, щоб такого не було
Ну по-перше захищати вашу домівку справа в першу чергу ваша.
Забавно, а на що тоді йдуть податки + військовий збір?
Якщо я не хочу витрачати свій час на практику бойових мистецтв + володіння зброєю, а хочу інвестувати свій час у вивчення, наприклад, як проектувати літаки.
І що робити якщо на мій будинок летить умовний «калібр». Як я маю захищатись? Тому я делегую це державі у вигляді поліції + армії, за що оплачую державі у вигляді податків...
Изменила ли вся эта колоссальная трата ресурсов хоть что-то?
лікарі і виробники ліків отримали додатковий досвід, які (в теорії) можуть описати в науковій роботі і потім використовувати ці знання далі і через років
Але да, в моїй теорії дуже багато «в теорії»....
А які податки підвищились ?
Закон 5600 + введення касових апаратів
Тобто ви хотіли що б Зеленский за три роки це повністю змінив ?))
Я розумію, що це довгий процес, можливо на десятки років, але я хотів би, щоб щось змінювалось в цю сторону.
Було негативне ставлення до Зеленського, як президента, завжди, але зараз можу структурувати чому, тому текст більше для себе, може комусь буде цікаво.
1. Відсутність стратегії (або я не замітив). Складалось таке відчуття, що вся стратегія керівництва країни зводилась до того, щоб переобратись на 2 термін. З чого випливає другий пункт
2. Популізм > розвиток економіки. Замість того, щоб розвивати економіку, роздавались гроші (єПідтримка), хотіли роздавати телефони, будувались дороги, створення національної авіакомпанії (цей момент, імхо — найбільший треш).
3. Нічого не зробили для того, щоб перейти від «бананової республіки», до країни, яка експортує щось технологічне. І тут про національного перевізника: єдина причина, для чого можна було його створювати — це для розвитку Антонова. По хорошому ми мали б замовити літаки не в Airbus, а в Антонова, на ці гроші Антонов би побудував літаки (навіть ± старих конфігурацій) і мав би гроші на розробку нових моделей (я розумію що це кейс у вакуумі, але я вважаю, що так має працювати).
А так ми експортуємо а основному сільськогосподарську продукцію і руду/метали. А імпортуємо більше (маємо негативний торговий баланс, що, як я розумію, призводить до того, що ми віддаємо свої гроші іншим державам, і для того, щоб покривати негативне сальдо потрібно все більше, і більше позичати грошей).
4. Армія. Ми, як країна, яка воює і знає, що під боком агресивний сусід, не займались розробкою свого озброєння («Нептун», «Стугна» — ці програми почались задовго до слуги народу). Якраз інвестиції у розробку нової зброї і рухають розвиток технологій всередині держави.
(тут зроблю примітку, що розумію, що розробки займають не 1 рік, але завжди має бути баланс, частину грошей можна витратити на закупівлю того ж ППО, а частину інвестувати у розробку своїх систем)
5. Податки... Замість того, щоб ставати більш привабливим для бізнесу, податки тільки підвищувались. Українська економіка занадто молода і слабка для таких податків. Ніхто ж не змушує однорічну дитину йти працювати і платити за свою їжу і одежу. Навпаки, батьки спочатку інвестують свій час і гроші, потім дитина росте, починає вже допомагати по дому, а потім вже може допомагати батькам фінансово. Але ж це гра в довгу, і поточний президент не може «нагрітись» на результатах своєї діяльності
6. І найголовніше. За 3 роки не було нічого зроблено для роботи верховенства права. Навпаки, заявили на весь світ, що рішали (читай інвест-няні) рулять...
А як змінилось ставлення... хоча б немає такої відрази, яка була до цього, бо в поточній ситуації, мені здається, що він робить максимум. Принаймні з бойовим духом і підтримкою з заходу проблем немає.
Краще б написали щось про цю ситуацію t.me/lvivych_news/4855?single
Бо якщо це правда, то можна було б додати до списку сайтів для DDOS і сервіси епаму (наприклад сервіс аутентифікації)
Видел, спасибо, просто не уверен, что за пол года+ ничего не изменилось
В Форбс 500 попадают не только за ум)
Ты можешь делать 100% годовых, но начиная с 10к баксов до миллиарда будешь не 1 год идти.
Инвестиции это ж еще и привлечение капитала, отвественность за него и тд. А вот это уже не все умеют...
Кофейня А продает 100 чашек кофе в год по 10 грн, чем генерирует 1000 грн в год.
Для оценки стоимости кофейни возьмем мультипликатор 10 по revenue (пальцем в небо). Тоесть, оценка компании — 10к грн.
В кофейни всего 10 акций, соответственно стоимость акции — 1000 грн.
Но какой-то аналитик в инвест фонде (или домашний) нашел статью в газете что кофейня А занимается разработкой нового сорта супер-пупер кофе (вывод: теоретически увеличаться продажи + можно будет продавать технологию другим компаниям, что тоже увеличит revenue).
Тоесть, сейчас revenue = 10к грн, но в будущем revenue увеличится (в теории до 100к), что увеличит стоимость компании (у компании будет больше денег чтобы выплачивать дивиденды).
Наш аналитик покупает акции кофейни А (впринципе он готов заплатить за эту кофейню А больше, чем 1000 грн (до 10к грн минус риск того что кофе не взлетит и минус риск что он не правильно спрогнозировал).
Теперь на рынке продается не 10 а 9 акций кофейни (наш аналитик будет держать акции, тоесть предложение уже меньше)
Но он такой хитрый не один, и кто-то еще прочитал статью в газете и тоже решил купить акций.
Теперь акции кофейни А продаются по 8000 грн.
На следущее утро просыпается Вася и открывает укр биржу и видит что кофейня А подорожала за день в 8 раз!!!
И покупает тоже акции, чтобы успеть на этот поезд..... Что еще поднимает стоимость акций до 13к грн
Наш первый аналитик посчитал что он уже заработал х13 и продает акции. Что приводит к коррекции и стоимость акций падает до 7к грн.....
Наш нервный Вася видит, что теперь все падает и решает тоже продать акции (возможно нашему первому аналитику).
И цена стабилизируется в районе 7к грн за акцию.
И у меня возникает вопрос: так а где здесь мошенничество?
Просто в стоимость заложена не только реальна ценность компании, но и + ожидание рынка сколько компания будет зарабатывать в будущем.
Мошенничество — это если кофейня А продала за год 10 чашек кофе, а сказала что 100. Или что она инвестирует в новый супер-пупер кофе, а на самом деле просто манагеры выводят деньги и покупают новые деу ланос.
Эрик Берн «Игры, в которые играют люди. Люди, которые играют в игры»
В оригинале — What Do You Say After You Say Hello?, by Eric Berne
Это разные книги=)
Так я ж назвав: не перевіряти, бо ціна такій перевірці — людські життя.
"Я — начальник. ты — дурак"=)
Тоді навіщо проводити вибори, якщо всім начхати, що там думає населення
Навіщо створювати сайти з петиціями, якщо начхати що я там думаю
Думаю на цьому можна завершити цю дискусію. Ви назвали свою позицію і навели аргументи
Я висловив свою позицію і сказав, що я думаю з цього приводу.
Дякую, що поділились своєю точкою зору.