А розкажи як легалізуватися на ю4ю
якщо по бізнесу/фрілансу то:
u4u -> E2 -> E5 -> паспорт
так само як в DE п24 -> п.21 -> ПМЖ -> паспорт
по найману не вкурсі бо ніколи не працював по найму.
У вас в голові тільки u4u і 24й параграф. Питав же про інше — ні перший ні другий keyword в тексті не згадую
Так ні в США ні в Німеччину практично не реально попасти (чит. легалізуватись) українцю без u4u або 24 параграфу, тому всі і розглядають ці варіанти як старт.
21 параграф в Німеччині чи Е2 віза в США — це скоріше винятки, і щоб отримати такі візи потрібно з юристами працювати і витратити не один десяток тисяч. Для чого ці всі складності якщо є вже «натоптані» варіанти з u4u чи п.24
Luxury життя, це квитки на літак першим класом або джет, за 10k EUR в одну сторону на одну людину. Це не про айтішників у жодній країні світу.
в кожного своє поняття і бачення. Мені в мому розумінні лабми і вілли на морях би хватило для Luxury, а це дуже навіть підйомна сума для айтішніка, якщо податки не 40% )))
Виходить, що якщо витрати не списувати, то Luxury життя не вийде, я правильно розумію?
і зі списанням не вийде, це я «вийшов» на 15% так як дохід маю не великий а списати можна багато всього. Якби не робота дружини де оплачує держава мед страхування, пенсійні і податки то витрати були би на порядок більші.
Luxury життя це вринципі не про Німеччину як на мене. Німеччина це скоріше work-file balance
Як таке взагалі може бути в Німеччині?
я вирахував 15% від total income — це щоб порівняти з 6% в Польщі, там ж на інкубаторі нічого не списується а платиться від суми надходжень.
або таки перестати в робочий час дивитися серіали, напружитися, навчитися вирішувати алгоритмічні задачки на літкоді, вивчити системний дизайн і спробувати отримати все і зразу.
хотів би я побачити розробника ПЗ, який на березі моря сидить і вчить літкод ))))
не кажучи вже про те, що більшість розробників в Німеччині якраз отримують зарплату за рахунок того що вони local.
Я взагалі ще немаю дітей, але для себе порівнюю не школи а університети для своїх майбутній дітей.
От власне університети це те, що вирізняє Німеччину, так як тут вони безкоштовні для своїх громадян. І якщо порівняти витрати на вищу освіту в США і безкоштовну в Німеччині — то стає зрозуміло, що оці зекономлені гроші на освіту дитини — це якраз ціна вілли в Італії ))))
Звичайно розрахунки такі «грубі» — але думаю суть зрозуміла.
Якщо говорити про малих дітей — то для мене саме виховання дитини в садку чи школі німецькій здається кращим за іспанське. В Німеччині дітей вчать бути вихованими, спокійними і поважати особистий простір інших людей, а Іспанці, і відповідно їх діти, це такі дуже імпульсивні, і я би не хотів, щоб моя дитина була такою.
Все звичайно лише моє ІМХО і ніякою мірою я не хочу образити Іспанців.
Для мене взагалі садок чи школа — це більше про формування дитини як особистості чим про знання.
Взяти скажімо США і їх рейтинг шкіл — там рейтинг формується в більшості не через рівень знань чи скіли вчителів, а якраз через оточення для кожної окремої дитини.
Багатий район — відповідно багаті батьки, відповідно дитина в оточенні адекватних дітей. Бідний район — бідні батьки — дитина в оточенні злодіїв, наркоманів і тд.
В какой земле живете, если не секрет?
Мюнхен
З Вашого допису виглядає так, ніби біля теплого моря не може бути гарної освіти для дітей, але ж це не так, гарну освіту отримують і біля теплих морів.
Щодо якості життя та оточення також не зовсім зрозуміло — Ви вважаєте, що біля теплого моря якість життя і оточення гірша і свідомо готові піти на погіршення якості життя і оточення на пенсії?
В більшості випадків адекватні ціни на вілли біля моря — це дешеві регіони країн ЄС, і якраз там справді немає хорошої освіти. Тому для молодих батьків це не найкраще рішення, а от для пенсії ок.
Але оці10-20 років теж хочеться прожити в комфорті, а не скирдувати все на пенсію у дешевій локації
тут питання доходу і вартості життя. Якщо дохід в Німеччині дозволяє комфортно жити і щей назбирати грошей на віллу коло моря на песнії — тоді справді Німеччина має сенс.
Але часто вартість життя в Німеччині дорівнює кількості доходу і тому очікуючи
І тому в попередньому меседжі я написав що кожному своє.
Я наприклад якраз вибрав шлях швидшого отримання громадянства і безкоштовної вищої освіти для дітей в Німеччині — жертвуючи своїми «пенсійними заощадженнями»
якщо на все життя, з дітьми, а не потусити біля морька рік-два самому
не думаю що ТС розглядає Німеччину на все життя. Сама суть цієї теми це приїхати і максимально швидко
Але якщо по факту до реального отримання паспорту пройде
Навіть якщо я подумаю про себе і те що в дружини дуже гарна тут робота, мої податки не перевищують 15% після списання всіх витрат, красива природа, підходящий для мене менталітет німців, безкоштовна вище освіта для дітей — я всерівно сумніваюсь, що буду тут жити все життя. Бо коли стаєш старший то вже хочеться якогось трошки Luxury життя — а це не про Німеччину де половину доходу податками потрібно віддати.
Не даремно багато німецьких пенсіонерів продають тут нерухомість і їдуть в Італію купуючи там вілли коло моря за ціну тут 1-2х кімнатних квартир )))))
Але знову ж кожному своє.
яку наприклад?
США, Швейцарія
на крайняк Хорватія
Ну і Польщу не потрібно відкидати, все таки 6% проти 40% податку компенсовують деякі польські «нюанси»
Ну ти ж будеш отримувати більшу зп. Мабуть, я не настільки соцаліст, щоб фіксуватись на тому скільки віддаєш, замість скільки отримуєш
фріланс це не зарплата а бізнес, якщо бізнес тобі приносить великі гроші — то навіщо вибирати Німеччину і 40% віддавати податками, можна знайти більш адекватну в плані податків країну — я це мав на увазі, але кожному своє звичайно
Тобто працівник на постійному контракті платить 50 від податків з прибутку і фірма роботодавець інші 50. Чи можливо то попуталось з платежами в пенсійним фондом.
нічого я не плутаю
візьми два калькулятора і порівняй сам
www.brutto-netto-rechner.info/...et_calculator_germany.php — для найманих працівників
www.bmf-steuerrechner.de/...kst/eingabeformekst.xhtml — для фрілансу
навіть якщо взяти 1й клас то всерівно получається 70% порівняно з фрілансом
Тобто працівник на постійному контракті платить 50 від податків з прибутку і фірма роботодавець інші 50. Чи можливо то попуталось з платежами в пенсійним фондом.
сьогодні знайду якусь з виписок зарплати дружини і гляну. Але наскільки я памʼятаю коли дивився раніше то все по 50%. Хоча можливо я можу путати з оплатою мед страхування.
Пенсійний мене ніколи не цікавив, так як з пенсією в Німеччині не все так однозначно.
Але і мед.страховка максимум буде біля 920-940€.
все вірно, але в основному з таким фріланс доходом чистим не їдуть в Німеччину ))))
Весь інтерес Німеччини це невеликий офіційний дохід на фрілансі і тоді низькі податки, так як ніяких плюсів від більших податків тут не отримуєш.
Що якість медицини що дозвіл на проживання отримуєш однаковий при доході 2тис і 20тис в міс. якщо ти фрілансер.
От у свого «Юриста» спитай де як і скільки воно списуеться і де. Фінамцамт ще з часів карантини перестало приймати сумми за хом офіс по схемі шо ти описав.
не буду з тобою спорити, я так списую і довіряю більше юридичній компанії з якою працюю вже 2 роки.
З 2020 Фрілансери з сферою діяльності ИТ
що таке фрілансер з сферою діяльності ІТ? нема ж ІТ для фрейберуфлерів.
возз’єднуватись через дружину що допрацьовує до ПМЖ це напевно варіант для фопа саме.
звичайно я би міг і не працювати офіційно, так як від дружини сімейне мед страхування було би для мене 0, але як тоді легалізовувати зароблені кошти? А ми збираємо на перший внесок на будинок.
Звичайно фріланс для банку в плані отримання іпотеки нічого не вартий, але коли буде ПМЖ + дружини офіційний дохід і мій фріланс за
Але саме головне, що дружини робота дозволяє швидше чим загальний термін отримати ПМЖ і тому мені немає сенсу ще додатково платити пенсійні.
Freiberuflich