• Фільм і пару моїх думок про C++

    А що хіба «вєб формошлепери» до появи АІ, по іншому писали ?

  • Фільм і пару моїх думок про C++

    Мене «поперли» з С++ як раз коли миирочали на С++20 переходити.
    В цьому році, в вільний час, дочитав книгу на С++ щоб рівень коптетентості підтримувати.

    Підтримав: Denys Poltorak
  • Фільм і пару моїх думок про C++

    Ну хз, з одного боку ви вірно кажете, з іншого С++ вірно але поступово видавлюють.
    Мої спостереженея за останні роки.

    Гєймдєв — так, але ААА рівня та енжайни типу UE.
    Увесь міддл левел — там давно юніті і ні якого С++.

    Блокчейн/кріпта — Тут раст давно С++ випер.

    HFT — С++ досі намбер ван, але дивлюся статиі на лінкедін — Раст потроху і туди залазить.

    Linux kernel — C, а тепер ще і Раст, ніякого С++.

    Це мої спрстереження.

    І незрозуміле ситуація щодо AI.
    От моє питанея автору — наскільки AI промптінг зараз замінює кодінг в HFT ?

    Підтримав: Denys Poltorak
  • Як ефективно опанувати C++

    Цікаво, що ім там зараз платять...
    Бо в Португаліях хати в 3 рази вище за українські, податки в 4.
    А сама зп менша.

    Підтримав: Denys Poltorak
  • Як ефективно опанувати C++

    ЕС, не в Україні.
    DBMS, Якась контора з Канади — 6 к євро, Інша з Німетчини 6.2 к

    HFT в Лондоні/Дубаях — 10k-15k євро в середньому.

    П.С.
    Спробую в лінкеді пошукати контори, що ви написали.

    Підтримав: Denys Poltorak
  • Як ефективно опанувати C++

    Єдине за що норм платять, гарно платять в С++ це HFT.
    Щодо «баз даних» на С++, то єдине де він ще використовуєтся це DBMS, і з того що я чув — там платять +/- херню, але троооооошки більше ніж за ємбеддед.
    Ну вже майже як Жавісту чи Пітоністу, що буде ту DB юзати, але менше.

  • Як ефективно опанувати C++

    Ну насправді були і в мене схожі «історії» і навіть гірше (C++/cli), де крім рав поінтерів (прикручена С ліба) та смарт поінтерів ще була мєнейджмент .Net частина, куди все це протягнути треба...

    Але трохи з,їду з теми.
    Головна проблема цієї «цікавої мозгоєблі»,,, ще до початку AI буму, було те що за нього платили (і зараз плаиять) +/- копійки...

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Якщо чуавак ще живий, то максімум ми від нього от такий блог побачимо -
    m.youtube.com/shorts/fqA9ZgZT8JU
    Тільки буде Сом а не Кіндєр.

  • Як ефективно опанувати C++

    В делітер шареда чи юніка передаєш лямбду, в яку загорташ С виклик, типу -
    {
    // lambda body
    ::freeThisCShit(void *shitPtr)
    }

  • Як ефективно опанувати C++

    Це я розумію, що там до виклики С api, чи якогось легасі, починаются танці з бубном.
    Але, «використовувати розумні вказівники максимально, по можливості» — я це писав.

  • Як ефективно опанувати C++

    Нещодавно в лнкеді написав коммент під постом — типу краще, за можливості, використовувати розумні вказівники, типу юнік-птр, якщо шарити не треба...
    На мене якийсь топ-лід-сіньор спп помідор з гугля чи амазона накинувся — типу, кто в С++ рав поінтери не юзає, а всякі модні юнік/шаред/віак поінтери — гнати вас з С++ треба, ви навіть на джунів не тянуть..

    Так що в цьому «цирку» явно щось пішло не туди і не то.

  • Як ефективно опанувати C++

    Ще залишаєтся невеликий шанс, що С++ поверне свої позиції, але з кожним новим стандартом він все менше.

    Взагалі погоджуюсь, варіантів заробити на шматок хліба з С++ все менше, особливо для новачків.

    Підтримав: Denys Poltorak
  • Як ефективно опанувати C++

    Ага, бібліотеки, а не фреймворк.
    Але ми між ним та буст обирали.

  • Як ефективно опанувати C++

    Бляяяя.
    Цєж не ліба, це С++ фрєймворк.
    Ми ще в 2011 його юзали на проекті.
    // Обрали замісь Буст

  • Як ефективно опанувати C++

    Квакери, те ті що в 1996-2001 роках в комп,ютерних клубах в Quake 1,2,3 грали ?

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Читаємо оцю фразу —

    Зазначається, що будь-яке таке обмеження застосовуватимуть до нових шукачів тимчасового захисту"

    І спокійно розходимось.

  • Як ефективно опанувати C++

    Я це розумію.
    Питання в іншому, нафіга взагалі, в таких випадках кастрірований С++...
    Чого С шку не заюзати ?

  • Як ефективно опанувати C++

    Мені в C# все дуже подобаєтся, крім одного —
    99% шарпівських вакансій це ASP, angular, web backend,,,,
    «... котрі я ненавиджу з дитинства».

    Підтримали: Імя, Bot Bot
  • Як ефективно опанувати C++

    Чуваче от ти розумієш, те що ти сам написав —

    ... гроші платять за —

    C++ — no RTTI and no exceptions

    (підозрюю що ще без шаблонів та стл)

    Оце вже означає, що -

    сучасний C++ звернув не туди
    Підтримав: Denys Poltorak
  • Як ефективно опанувати C++

    Та не, то застарілі данні.
    Тепер треба ще пів року на 0 відбиватись лопатою від кацапських дронів/штурмів/кабів.
    Якщо виживеш, то можуть вже старий ноут з gcc 4.9 видати.

← Сtrl 123456...16 Ctrl →