Мене «поперли» з С++ як раз коли миирочали на С++20 переходити.
В цьому році, в вільний час, дочитав книгу на С++ щоб рівень коптетентості підтримувати.
Ну хз, з одного боку ви вірно кажете, з іншого С++ вірно але поступово видавлюють.
Мої спостереженея за останні роки.
Гєймдєв — так, але ААА рівня та енжайни типу UE.
Увесь міддл левел — там давно юніті і ні якого С++.
Блокчейн/кріпта — Тут раст давно С++ випер.
HFT — С++ досі намбер ван, але дивлюся статиі на лінкедін — Раст потроху і туди залазить.
Linux kernel — C, а тепер ще і Раст, ніякого С++.
Це мої спрстереження.
І незрозуміле ситуація щодо AI.
От моє питанея автору — наскільки AI промптінг зараз замінює кодінг в HFT ?
Цікаво, що ім там зараз платять...
Бо в Португаліях хати в 3 рази вище за українські, податки в 4.
А сама зп менша.
ЕС, не в Україні.
DBMS, Якась контора з Канади — 6 к євро, Інша з Німетчини 6.2 к
HFT в Лондоні/Дубаях — 10k-15k євро в середньому.
П.С.
Спробую в лінкеді пошукати контори, що ви написали.
Єдине за що норм платять, гарно платять в С++ це HFT.
Щодо «баз даних» на С++, то єдине де він ще використовуєтся це DBMS, і з того що я чув — там платять +/- херню, але троооооошки більше ніж за ємбеддед.
Ну вже майже як Жавісту чи Пітоністу, що буде ту DB юзати, але менше.
Ну насправді були і в мене схожі «історії» і навіть гірше (C++/cli), де крім рав поінтерів (прикручена С ліба) та смарт поінтерів ще була мєнейджмент .Net частина, куди все це протягнути треба...
Але трохи з,їду з теми.
Головна проблема цієї «цікавої мозгоєблі»,,, ще до початку AI буму, було те що за нього платили (і зараз плаиять) +/- копійки...
Якщо чуавак ще живий, то максімум ми від нього от такий блог побачимо -
m.youtube.com/shorts/fqA9ZgZT8JU
Тільки буде Сом а не Кіндєр.
В делітер шареда чи юніка передаєш лямбду, в яку загорташ С виклик, типу -
{
// lambda body
::freeThisCShit(void *shitPtr)
}
Це я розумію, що там до виклики С api, чи якогось легасі, починаются танці з бубном.
Але, «використовувати розумні вказівники максимально, по можливості» — я це писав.
Нещодавно в лнкеді написав коммент під постом — типу краще, за можливості, використовувати розумні вказівники, типу юнік-птр, якщо шарити не треба...
На мене якийсь топ-лід-сіньор спп помідор з гугля чи амазона накинувся — типу, кто в С++ рав поінтери не юзає, а всякі модні юнік/шаред/віак поінтери — гнати вас з С++ треба, ви навіть на джунів не тянуть..
Так що в цьому «цирку» явно щось пішло не туди і не то.
Ще залишаєтся невеликий шанс, що С++ поверне свої позиції, але з кожним новим стандартом він все менше.
Взагалі погоджуюсь, варіантів заробити на шматок хліба з С++ все менше, особливо для новачків.
Ага, бібліотеки, а не фреймворк.
Але ми між ним та буст обирали.
Бляяяя.
Цєж не ліба, це С++ фрєймворк.
Ми ще в 2011 його юзали на проекті.
// Обрали замісь Буст
Квакери, те ті що в
Читаємо оцю фразу —
Зазначається, що будь-яке таке обмеження застосовуватимуть до нових шукачів тимчасового захисту"
І спокійно розходимось.
Я це розумію.
Питання в іншому, нафіга взагалі, в таких випадках кастрірований С++...
Чого С шку не заюзати ?
Мені в C# все дуже подобаєтся, крім одного —
99% шарпівських вакансій це ASP, angular, web backend,,,,
«... котрі я ненавиджу з дитинства».
Чуваче от ти розумієш, те що ти сам написав —
... гроші платять за —
C++ — no RTTI and no exceptions
(підозрюю що ще без шаблонів та стл)
Оце вже означає, що -
сучасний C++ звернув не туди
Та не, то застарілі данні.
Тепер треба ще пів року на 0 відбиватись лопатою від кацапських дронів/штурмів/кабів.
Якщо виживеш, то можуть вже старий ноут з gcc 4.9 видати.
А що хіба «вєб формошлепери» до появи АІ, по іншому писали ?