Front-end developer в Ekreative
  • Ekreative

    Поділюсь і власними враженнями про роботу в Ekreative. Працюю тут уже 2 роки і з першого ж дня відчув себе, як вдома.

    В першу чергу хочу відмітити гарне ставлення до працівників. Тут дійсно намагаються дбати про потреби і комфорт кожного.
    При відборі на роботу, дивляться не лише на хард скілли, а і на софт. Завдяки цьому, незалежно від конкретного проекту ти можеш бути впевненим, що колектив буде адекватний, дружній і професійний.

    Робочі процеси також вже добре налагоджені, що дозволяє легко вливатись новим людям. Якщо людина зацікавлена у розвитку, фірма також допомагає у цьому. Є різні бенефіти, розписувати довго не буду, але з цим теж все ок.
    Однозначно можу рекомендувати EK всім, хто зацікавлений у власному розвитку і хорошому колективі