Larian’и з моменту афішування розробки БГ 3 вели прозору комунікацію, і після запуску бети так само працювали з фідбеком та зробили гру ще краще.
Не будьте мудаками і не робіть погані ігри аби заробити, тоді такі угоди не будуть потрібні.
Сам думав над цією ідеєю, бо коли гра дійсно сподобалась хочеться підтримати розробника фінансово, особливо коли це інді
З однієї сторони жоден бізнес і його ведення не є місцем «розових єдинорогів» і направлений на основну мету — заробляння грошей, з іншої розробка ігор і є індустрією по створенню «розових єдинорогів».
Трапилось таке б у банківській сфері, люди б взагалі не відреагували б...
Але однозначно зараз індустрія самонадулась і її лихорадить тепер дуже сильно, і чому так можна зрозуміти по опублікованих тут же, на цьому сайті дослідженнях. Нагребли інвест пакетів і тепер не знають що з цим робити, але намагаються зберегти інвестиційний вихлоп наскільки це можливо...
Може це ознака того, що нінка виповзе за межі своєї платформи разом з наступним поколінням світч. Хоча дуже малоймовірно.
Загалом вважаю це позитивним моментом, бо емулятори дуже часто = піратству.
Цілком адекватна позиція, але сам заголовок та фраза вводить у оману. Мова, як я зрозумів, не про те що кожен працівник має через це пройти, а кожна компанія має пройти через цей стрес-тест та оптимізацію.
Я не до того, що чоловіки не можуть бути гімноробами (ще як можуть), а до того, що аналітика має оцінювати корінну причину адекватно, неупереджено і всебічно, з уточненням обставин, за яких працює «піддослідний».
Цікаво, аналітика проводилась тільки на предмет чоловік/жінка засновник чи також збирались дані ефективності підприємства... На основі яких можна було б зрозуміти чи точно причина у гендерній нерівності.
Бізнес є бізнес, якщо модель студії/компанії не ефективна та не здатна адаптуватись під умови ринку — компанія закривається, усі різали стаф не просто так
Первинні бух документи (акти, рахунки, облік працівників) зберігається тут у твердому вигляді, все інше — можна слати лісом.
Думаю тут ще питання озвучки — коли вона є то багато хто краще її включить ніж буде читати субтитри. Сам перейшов одразу на укр, до цього був інгліш.
Сам переклад місцями був «поруч», а не точний, але я розумію чому. Не все перекладеш. Загалом задоволений, враховуючи що я за нього не заплатив і копійки )
Купив гру тільки, а доповнення ще не брав.
Не знаю, я би не сказав що щось викликало дратування, але були помилки у чоловічому/жіночому роді (дві тільки), так все ок.
Уточню, я маю на увазі білінг, бугалтерський софт, компи, доступ до електронних версій первинних документів. Бумажки забирайте будь ласка.
Більш того, зазвичай рейдерський захват виконується без належного документального супровіду, просто залетіли, посвітили ксівами, у найкращому випадку мають при собі якусь ухвалу слідчого судді яка зовсім ніяких повноважень на обшук не дає. Такі дії розраховані на залякування.
Розміщення серверів та обладнання? З якого переляку?
Декілька років тому був випадок у Харкові, СБУ студію розробки ігор вирішила рейданути, а ті дропнули усі офісні компи бо працювали на віддалених робочих машинах більшість.
І не пригадую щоб справа проти сбу тоді дійшла до якогось кінця, бо саме сбу свою справу проти компанії кинули.
Щоб цього уникнути у випадку наявності погроз або підозр, необхідно за можливості:
— звернутись до незалежної служби охорони, встановити засоби відеофіксації у коридорах та кабінетах на рівні обличчя з автоматичним вивантаженням у хмару;
— вести бухгалтерію та внутрішню документацію на віддалених компах у інших країнах щоб одним кліком відключитись від документів або обрубити доступи;
— підписати договір з надійною адвокатською конторою, яка у випадку такого щастя оперативно приїдуть та повідомлять про усі порушення працівників недоорганів, задокументують усі правопорушення, повідомлять працівників про їх права;
— відмовитись від будь яких свідчень до прибуття адвоката;
— розділити людей на групи, виходити половина на віддалену роботу половину у офіс.
Це саме просте що можна зробити, загалом це не рідкість у малих та середніх містах, тому краще перестрахуватись.
Концепція цікава, але не вистачає драйверів для гравця, швидкості та цікавих об’єктів для збиття. На мій погляд можна додати якусь велику мапу, спаунити на ній гравця, а за ним має ганятись поліція. Це як приклад.
Суть — з однієї сторони у гравця є противник — поліція, є ціль (збити х предметів) та мають ще бути цікаві предмети що підлягають збиттю.
Колись люди так і знаходили роботу — приходили до будівлі, казали про себе та знайомились )))
Ще не прочитав, але відклав )
Дякую наперед за матеріал, мало хто розуміє наскільки це важливо розуміти коли ти розробник!