Цікава предісторія. Основа сюжету пішла від вистави на «студвесні» 2015 року в НАУ, де виступав режисер фільму. nau.edu.ua/...a/news/2025/11/24179.html
Це стратегія щоб отримати впізнаваність, відгуки критиків. Без цього українським фільмам складно конкурувати за увагу глядача під час прокату. Також може бути умовою фінансування, якщо воно відбувалося по якійсь програмі
Повномаштабна війна показала що досвід багатьох ІТ-спеціалістів є нерелевантним. У силах оборони і мілтех секторі велика потреба в хардверщиках, спеціалістах з радіоелектроніки, зв’язку, роботизованих систем. Чи означає це що українське «сервісне» ІТ рухалось в неправильному напрямку.
власне, це є добре відомою проблемою npm. Тому один із колишніх ключових розробників Node.js працює зараз над альтернативою — vlt. blog.vlt.sh/blog/reproducibility
Боже, який жах. Що ж це коїться
Дякую що поділились досвідом
Дякую!
Дякую! І окремо дякую за толкову статтю про пульти. Стало зрозуміло трохи в абревіатурах
Дякую. Почитаю про модифікації пультів
Дякую за відповідь!
Дякую! Спочатку спробую наловчитися на симуляторі) Бо перша спроба політати без підготовки давалася складно)
Дякую! Гляну ціни на Aliexpress
дякую за відповідь!
дякую!
Хоч сигнали зараз і популярні в Front-End фреймворках і бібліотеках, але не бачу суперечності у використання їх на бекенді, як один з інструментів реактивного програмування. Вони незалежні від рендерингу. Але так, основні зацікавлені сторони — на стороні фронтенду.
Власне, в цьому й претензія до npm, що вони повільно розвиваються і не відповідають вимогам часу. Тільки зараз крім фронтенду і частина бек-енд сегменту на js від npm залежить
Кманда Deno теж працює над цією проблемою і уже зарелізили JSR, який є «розширенням» npm dou.ua/forums/topic/48111
Вони трохи іншу сторону npm хочуть «пофіксити» — пакетний реєстр. yarn, pnpm — це менеджери залежностей, які все одно використовують реєстр npm. Команда Volt незадоволена що npm зі сторони реєстру еволюціонує дуже повільно. Повільне впровадження ESM-модулів, складність публікування, проблеми з безпекою. Тут інтерв’ю піврічної давності іншого члена команди про це syntax.fm/...ger-vlt-with-darcy-clarke
Як останній крок не вистачає редіректу на instagram, адже після введення логін/пароль, якщо нічого не відбулось, то навіть у довірливих користувачів виникнуть підозри.
Як навчальний проект — це чудово. Якщо хочеться більше копнути в тему фішингу, то є кілька готових інструментів, щоб не «вигадувати колесо» з нуля.
getgophish.com
github.com/kgretzky/evilginx2