«Палка має два кінці» 🙂 Ті ж самі макаки можуть і на JS так код написати, що потім довго можна в рантаймі помилки виловлювати. Тому я за здоровий глузд і використання інструменту лише там, де він принесе більше користі ніж шкоди 😂
Фактично TypeScript є «superset» JavaScript і зберігає зворотню сумісність, додаючи зверху свої «фічі». Тому не бачу особливої проблеми.
context.name
має тип string | symbol
Якщо context.name
явно не привести до рядка, то буде помилка про те що неявне приведення symbol в string викличе помилку в рантаймі.
Так, більшість прикладів взяті з анонсу (але не всі 🙂), ну і це ж не дослівний переклад (але кого то цікавить 😂).
В будь-якому випадку, дякую за критику. Я це врахую.
Теж схиляюся що все-таки 1 варіант найоптимальніший, якщо немає мети максимально зекономити. + в цьому пункті офіційно заплачені податки, що під час війни важливо.
Дякую за відгук 🙂
Теж непогано звучить 🙂
Якщо дуже спрощувати, то функціонал Gophish і сервісів розсилок в чомусь перетинається :) Немає універсального інструменту для всіх випадків і потрібно оцінювати, що краще застосувати у кожній окремій ситуації.
Ви використовували якісь сервіси розсилок для того щоб «трекати» відкриття електронного листа (і т.п.) у ваших антифішингових кампаніях? І чи збирали якимось чином надіслані дані користувачів?
Дякую за коментар. Власне я бачу 2 сфери використання для цього фреймворку:
Це все можна реалізувати самому, але для цього і є фреймворки, щоб не придумувати кожного разу все з самого початку.
Думаю що справа у віджеті)
Погоджуюся з Сергієм, що «класичний» патерн декоратор і декоратори ECMAScript, це трохи різні речі і обидва концепти мають право на існування.
Дійсно, якщо вам не потрібно логувати інформацію у всіх випадках, то ES-декоратор вам не підходить. Тому тут залежить від конкретної ситуації.
Наведений вами приклад застосування патерну декоратор також має свої обмеження, адже для того щоб «обгортати» різні інстанси одним декоратором — потрібно, щоб ці інстанси реалізовували один інтерфейс. В свою чергу, ES-декоратор, наприклад методу, можна застосовувати до різних методів різних класів. Такий собі спосіб перевикористання логіки.