В моєму досвіді було:
10 днів, на мою думку, занадто мало
Мова іде про спілкування публічне і спілкування дома з рідними. Мені відомо багато таких випадків, коли дома людина спілкується українською, а «на вулиці» використовує російську мову.
Не думав, що на порталі для технічних спеціалістів зустріну людей, які вважають, що їх «ощущения» точніші за соціологію. Може вам в «гадалки» податися?
Я бачу, що ви кваліфікований соціолог :)
Я не гарантую достовірність цих даних, але на це дослідження посилаються статті про статистику мовного питання за останній рік. Якщо у вас є інші дослідження, які суперечать цим — давайте зрівняємо.
кожний із нас живе у своєму відносно замкненому середовищі і не можна по враженнях однієї людини судити про стан певних речей у суспільстві. Для цього є соціологія
От не треба зводити твердження до абсурду.
Загуглив соціологоію — останні новини на цю тему посилаються на цю статистику www.kiis.com.ua/...cat=reports&id=832&page=1
46% українців зі своїми найближчими родичами (батьки, бабусі і дідусі, рідні брати і сестри) розмовляють переважно або тільки українською мовою (в т.ч. 32,4% розмовляють тільки українською мовою). Переважно або тільки російською мовою розмовляють 28,1% українців (в т.ч. 15,8% розмовляють тільки російською мовою). Ще 24,9% українців у рівній мірі розмовляють українською і російською мовами. Іншими мовами розмовляють 0,2%, не змогли або відмовилися відповісти на запитання — 0,7%.
Одне іншому не суперечить. Про «репрезентативність» мав на увазі, що кожний із нас живе у своєму відносно замкненому середовищі і не можна по враженнях однієї людини судити про стан певних речей у суспільстві. Для цього є соціологія
Ви ж самі прийшли в коменти «калом тикати» ;)
От за генерацію контенту — моя вам повага.
Ваша «статистика» наврядчи є репрезентативною . До такого становища з мовою спілкування призвела колоніальна політика Російської імперії і Радянського союзу, яка нав’язувала комплекс меншовартості. До речі, не лише в мовному питанні. Нав’язування російської як «общепанятної» у ваших очах — це нормально, а впровадження політики на захист української мови вас обурює? Вітаю, це подвійні стандарти.
До речі, про комплекс меншовартості. Чому ж ви російської не підпишете профіль, якщо нею розмовляєте?
«Зачіпило» лише прочитання цієї статті. Уявляю, які емоції Ви переживали, коли працювали над проектом.
Крутий проект! А головне — актуальний.
і то це пломбір у «америкосів» сперли :) youtu.be/EQdzWA1eZ64?t=879
У вас посилання на реєстрацію не працює
Не знаю як в посольстві, але коли виробляв в Україні у документ сервісі, то просто вказав у причинах, що «планується поїздка». Ніхто взагалі не заморочувався цим. Якщо це про закордонний паспорт, звичайно.
Віддалена робота != відпустка.
Взагалі,в сучасних реаліях, можливість працювати віддалено — це норма, а не якийсь бонус.