Не розкрита тема по * та /. Про розпаковування.
Друже, преш за все дякую за донати. Конкретно я також задонатив вагому суму. Але в мене немає часу займатись пошуком, купівлею. Плюс — фонд має можливість закуповувати оптом, розраховувати потребу, знає що де лежить і багато іншого.
Звичайно, що потрібно слідкувати, відстежувати. Тут теж багато переваг — є багато людей, які будуть стежити за діяльністю. А слідкувати за одним фондом легше, ніж за десятками тисяч окремих волонтерів.
Наскільки я зрозумів зі статті — мова більше йде про трейні і джунів. Ну і коли проблеми з пошуком роботи — будь-який спосіб покращити шанси згодиться.
Крім того, закралась думка, що ви не слідкуєте за ринком.
Ринок кандидатів відходить у минуле.
Ще додам плюси пет-проекту
— Повторити базові речі та заповнити прогалини
— Якщо на поточному проекті не можна обкатати якусь нову технологію, нову бібліотеку, підхід і т.д. — це завжди можна обкатати в петі
— Теоретично менш стресове інтервʼю та більші шанси на працевлаштування — ви можете на практиці продемонструвати що вмієте та чого варті. Компанія несе менші ризики, адже ви не кіт в мішку
— Система свій-чужий — більше шансів на матч з тех-лідом або командою
На аутстафі. 1-2-1 з замовником. Враження — супер: дозволяє налагодити контакт з замовником, побудувати відносини, підвищити рівень довіри, тренування англійської, можна задати питання які турбують і т.д. Але так, з замовником дуже пощастило — таких адекватних рідко зустрічав.
Скільки у вас нотаток, що ви так упевнено стверджуєте, що це не працює? 1000, 10000?
Ось як це виглядає, коли у людини багато інтересів
notes.nicolevanderhoeven.com/Fork My Brain
Стаття супер.
Але бачу багато претензій — типу непотрібно, складно і т.д. Друзі, якщо вам так здається — то це так. У людини, в якої тільки один інтерес в житті, одна відповідальність не проблема тримати все в голові, чи записати в блокнотик.
А коли сфер — кілька десятків, і усі рухаються паралельно — тут без інструменту не обійтись.
Згадка про Борислав на доу ))) Несподівано )))
Перевести на бцдь-яку свою картку (безкшотовно, НЕ «для виплат»),
А які ще є види карток, а то я не в курсі...
А як покласти на депозит з ФОП рахунку? Ну тпу гроші зайшли на ФОП. Обміняв. А далі що? Як уникнути комісії 0,5%?
А хіба можна купити долари в банку? По якому курсу? Єдиний спосіб купити — під депозит.
Тому я й кажу про процес повністю. Ну от прийшли кошта на картку ФОП Монобанку. Що далі?
Можете описати весь процес зняття? Думав після 24 такого вже ніде немає
Можна подетальніше? Як це працює? Був на Моно. Але зараз там валюту не знімеш, тож перейшов на Приват.
Якщо немає софт скілів — то нічого не актуально. Якщо є — то такі питання б не задавав, маючи 6 років досвіду.
Ну і так — залежить який досвід. Що по саморозвитку. Чи зможеш з 2 джунами самостійно підняти високонавантажений розподілений сервіс? Від А до Я?
Якщо теоретично за цей час уже все робив, і нічого не викликає питань, то можеш пробувати кудись податись на Сеньйора.
Сеньйор — це той, кому можна передати клієнта і він зробить стартап за розумний проміжок часу. Це влючає збір вимог, метрик, код, архітектура, інфраструктура, налаштування, нарізання тасок і т.д.
Дякую! Не знав що таке є. Думав в подібних кейсах треба відразу на Elastic переходити.
Дякую! Виглядає так, що старий добрий моноліт чудово себе чує в нашому мікросервісному майбутньому. Ну тобто є сенс виділяти в мікросервіс тільки ті сутності, які дійсно мають одну точку дотику до моноліту. На діаграмі вище Users міг би стати таким мікросервісом. Усе інше таки краще тримати разом, якщо воно все логічно звязано.
Щодо івентів — розглядав би їх тільки як необхідне зло — якщо без них вже ніяк. Поки можна обходитись без них — краще обходитись. Дуже вже велику ціну треба платити за їх введення.
Не знаєш щось? Питай у ChatGPT. Логіка шашок складна, тому очевидно що ти не знаєш як це робити. Взагалі таке враження, що ти не знайшов ніякого роадмапу, а... як ти взагалі підбираєш інформацію?
Прочитай кілька історій, як люди навчались. Погугли роадмап, вимоги на вакансію.
І так, треба знати багато. Рахуй що треба потратити
Але лікарі вчаться 8 років. Тому поріг на ІТшника — нормальний. А якщо порівнювати з зарпалтою — то взагалі мінімальний.
Усі були на твоєму місці. Але одні вирішили — що це не для них і занадто складно. А ініші зараз успішно працюють. Барєри тільки в твоїй голові. (але буде складно, так. Це не робота продавцем чи водієм маршрутки, де можна влаштуватись взагалі без ніякого досвіду і знань)
Які таблетки приймаєте? Комаровський радив простий ібупрофен. Я спробував — і так, дійсно, негативні ефекти зменшились в рази.
Теж мав таке. Спочатку знайшов, що найчастіше від недосипу або коли збивається режим сну. Тепер коли знаю, що буде мігрень — п’ю ібупрофен —
Майже вирішив цю проблему. А раншіе було важко — нестерпний біль, тошнота, слабкість.
Я лоу перформер. І мені не соромно. Так, там де треба 2 строки дописати — я допишу на рівні з усіма. Але коли реалізую фічу хоча б на 200 нових строк коду, або переписую страру — то буду це довго робити. Бо так звані хай перформери накидали там методів, які в більшій частині дублюють те, що вже є. Замість того щоб порефакторити, дописують — і от метод вже на 500 строк. Бо не продумали дизайн. Бо легше зробити тяп-ляп — ніж розібратись як це працює. А потім всі жаліються, що доводиться працювати з легасі, що нічого не зрозуміло і т.д. Так ви ж його самі пишите, хай перформери...
Мені пощастило, бо овнер не проти мого рефакторингу і поки зауважень не поступало. Але так, порівняно — в мене менше продуктивність на ту саму таску.