Після того, як мігрував Windows -> Linux -> MacOS, роблю все, щоб легко і швидко відтворити робоче та навчальне оточення. Нагадаю, що SSD одного разу може просто канути в лету з усіма вашими відкритими вкладками та іншою важливою інформацією. Чи ноут можуть банально вкрасти. Чи хтось залиє кавою і т.д.
Можете порадити варіанти?
Нерівномірне розподілення коштів шкодить усім. Так, замість того щоб замість 5 керівників найняти ще одного, вони роблять
А там де потрібна цілодобова робота — давно придумали роботу по змінах.
Ви з самісінького початку зафакапили усю сторі. Треба було народжуватись в іншій країні. Там і сюжет цікавіший, і складність менша. Наступного разу таких помилок не робіть.
Насправді було б добре, якби ви таки представили ідеальну відповідь у вашому виконанні. Зі стилями чудово справляються лінтери і форматтери — чи варто витрачати час на такі дрібниці? Плюс — помилки наче джуніор рівня. Як перевіряєте мідлів та сіньйорів?
Користувався Tabnine 1 рік, поки дали мені знижку на підписку. Скасував, коли треба було продовжити. Залишив бесплатну версію, яка вміла доповнювати по 1 рядку — дуже зручно. Тепер відключив взагалі. Взагалі враження тільки позитивні — пришвидшує набір, допомагає не виходити з потоку.
github.com/igrishaev/f
```python
data = json.loads(’{"result“: [{“kids”: [{“age”: 7, “name”: “Leo”}, {“age”: 1, “name”: “Ann”}], “name”: “Ivan”}, {“kids”: null, “name”: "Juan"}]}’)
# OK
f.ichain(data, ’result’, 0, ’kids’, 0, ’age’)
>>> 7
# the chain is broken
f.ichain(data, ’result’, 42, ’kids’, 0, ’age’)
>> None
```
На жаль, як і у владі, так і у війську не можуть навчитись грамотно розпоряджатись тими ресурсами що є. Останній відхід з Зеніту — як яскравий приклад того, що треба не мобілізувати, а берегти як зіницю ока те, що є — уже навчений особовий склад. Але, але, але... В такій ситуації звісно що ніхто добровільно не буде мобілізовуватись. А усі грають в Гру Кальмара.
Типові сценарії масового використання — вся обслуговуюча сфера. Оператори, офіціанти для прийому замовлень, перекладачі і т.д. Це дійсно дозволить бізнесу скоротити витрати, відповідно знизити ціни на продукцію. Відповідно люди не будуть робити нудну роботу. Одні плюси.
Далі — суди, аналіз корупції, складання типових договорів і т.д.
Тобто можливості дійсно великі. І це хороші новини — бо рівень життя буде зростати відповідно.
The last task required hand job :facepalm: (manual work).
Погана новина — влада тупить. Ще гірша — шанси програти ще дуже великі. Ще гірша — відповідно великі шанси померти не від старості.
Отож, перший крок — прийняти це як гірку реальність. І будувати свої кроки на основі цього. Найкраща стратегія — максимально допомагати тим, хто зараз на фронті.
Щодо загальних понять справедливості і т.д. Держава зараз думає не про справедливість. На кону стоїть виживання в прямому сенсі слова. Тут не до справедливості. Звичайно що є Гриневичі. Це частина системи. Як і ухилянти, до речі. Тому війна йде на 3 фронти.
Як люди виживали в дані часи, коли війна була перманентна? Релігія. Бог. Вищі ідеали. Вищі матерії. Прогресивісти відкинули це як сміття. А виявляється — це фундамент. Як би ви не чіпались за життя — ви помрете. Через 5 років, через 80 чи 100. То яка фундаментальна різниця коли?
Не слухайте сміття, що щось там ляпає. Ви герой — і від вас користі більше ніж від половини військових. Так, армія — це такий сами зріз суспільства. Аж ніяк не хочу чимось зменшити подвиг військових — ризикувати своїм життям — це найбільше що може зробити людина.
Obsidian for non-coders (no plugins)
www.youtube.com/watch?v=5qRVquqRH0k
PARA method
workflowy.com/systems/para-method
Який ефективніший? Ну тобто приватні суди? Це не держава неефективна. Це люди неефективні. Ну тобто ті самі принципи демократії будуть працювати в Європі, і не будуть в Африці. І так по інших пунктах. Кадри вирішують все.
Невже мій комент буде першим?
Отож, план дій
1) CS50 — проходиш зараз
2) Поступаєш в ВНЗ на програміста. Бажано в місто, де багато ІТ-компаній
3) Перший курс — взнаєш, де можна на літо пройти інтернатуру, безплатні курси від компаній і т.д.
4) Готуєшся до інтернатури — СофтСерв, ЕПАМ і т.д.
5) Поступаєш. Поєднуєш навчання та роботу. Не забувай тусити з друзями
6) після 4 курсу йдеш на фул-тайм.
Тільки от мову напевно доведеться змінити на Джаву. Пайтоністів вже море, і конкуренція буде шалена.
Які казки? АЙтішник — така сама професія як і інші. Пора зрозуміти, що ідеальної професії не буває, як і людей.
Можливо запізно щось писати, але все ж. Кілька разів гугл видава саме devzone.org.ua в пошуку на певні теми. Знаходив непогані переклади статтей.
З плюсів — так, переклади топових статтей з англійської на українську я вважаю затребуване. І саме на цьому грунті можна рости.
Що не сподобалось — загромадження. Ну тобто мені зручніше повернутись назад в гугл, ніж шукати щось на сайті. Потрібна не кількість стеттей, а якість. Щоб вони не дублювались, а доповнювались. Власне тому і популярні особисті блоги програмістів — тому що контент якісний та не повторюється.
Щодо аналогу Хабру — сам хабр вже давно не торт.
Власне і доу перетворився на бульварну пресу. Читаю цікаві статті, але от не пригадую жодної, яку б перечитав ще раз.
Власне толкового якісного технічного сайту і немає. Все тоне в хламі. Власне і devzone, на жаль, більше нагадує базар... На жаль.
Python — black, flake8 / ruff, pre-commit — фактично стандарт. Усі популярні бібліотеки юзають лінтери/фоматтери.
Ситуація в Україні вже прекрасна. Війна закінчилась. Економіка не просто виросла, а вибухнула. Тепер кожен прокурор, навіть з районного центру, може собі дозволити весілля на 5 млн. Пруфи:
www.youtube.com/watch?v=adOQRagVEtE
На Заході в райцентрах на даний момент виловлюють все що має 2 руки і 2 ноги та ознаки чоловічої статі. Зупиняють машини, стоять блокпости, роблять рейди по спальних районах. Тому, якщо в житті хочеться відчути трошки адреналіну і увійти в роль шпигуна, то кращого місця і часу не знайти )