I tried so hard and got so far
But in the end it doesn’t even matter
I had to fall to lose it all
But in the end it doesn’t even matter
На жаль, більшість людей приречена вести життя домашніх котів. Це не добре і не погано — це просто реалії. Але щоб котики добре жили — потрібні господарі.
Природа (чи Бог? хто зна) запрограмували життя так, що кожна країна має своїх котиків і господарів. Тільки знову, на жаль, з ростом глобалізації глобальна несправедливість тільки зростає. Ті, хто мав би бути господарем — виїжджають і стають котиками у кращому місці. При цьому — гірше місце стає ще гіршим. І коли навколо залишаються одні котики — починається триндець.
Панацеї від цього — не існує. Тому треба зрозуміти про цю невідворотність, і пристосуватись — як до сили тяжіння.
Для чого я взагалі написав цей комент? Ну написав в першу чергу для господарів. Тому що іноді складається враження, що вони не розуміють таких простих речей. Що робити з котиками? Нічого не зробиш — це їхня природа — спати, їсти, понявкати, коли мисочка порожня. Їх не змінити — доведеться прийняти такими, якими вони є. І будувати свою життєву стратегію згідно цього факту. Щоб потім хтось не був винен. І ставати господарем. При хорошій організації котики можуть принести дуже багато користі. Чим розвинуті країни і користуються.
Не побачив у статті, що мова йде саме про розробників. Наприклад в банках це нормальна практика. Тому якщо бухгалтерам чи ще комусь заборонять — в чому проблема? Взагалі дуже мало інформації, щоб робити хоч якісь висновки.
Я навів свої аргументи, підтвердження яких є у західних аналітиків. Зрозуміло, що до закінчення війни не приймуть. Але якщо раніше була чітка позиція про добро на вступ, то тепер з’явились тези про демократію і корупцію. Сподіваюсь що по дипломатичним каналам також передадуть цей меседж, бо Зеленський думає що він найхитріший і грає на емоції. Час емоцій закінчився. На жаль, чи на щастя.
Основна причина, чому різко притормозили зі вступом — це корупція, демократія. Інші країни бачать, скільки проблем від Угорщини та Туреччини. Навіщо їм ще одна? Вибачте, але Захід в першу чергу захищає свої інтереси (як і кожна країна, в т.ч. Україна).
Для Штатів стало очевидно, що Зеленський загрався — скандали в МО, Єрман, крадіжка гуманітарки, Буданов і ще сотні випадків, які не на часі.
Захід чекав, сподівався, давав шанс за шансом. Але наша влада дуже гарно вміє вішати лапшу на вуха, а от коли доходить до дій — то тут засада. Проблема не в Зеленському — а в тотальній корупції і безвідповідальності. На жаль, жоден президент не спромігся хоча б задати вектор. Тому Захід втомився, і дав чіткий сигнал. Лапша — це звісно добре. Але будьте добрі — покажіть реальні результати. Кому треба, щоб критичні для НАТО рішення блокувала чергова психологиня чи ескортниця?
glavcom.ua/...hnoho-dosvidu-897738.html
www.unian.ua/...sya-skandal-12167007.html
П.С. Не порохобот — вважаю що Порох повинен завершити свою політичну кар’єру, інакше Зеленський буде мати всі шанси виграти вибори ще раз.
Зараз кілька версій пайтона одночасно. Є різні варіанти (brew, pyenv, system), але проблема з різними версіями пайтона є усюди. Усі рішення мають свої плюси і мінуси.
Є непоганий ноут з віндовсом і лінуксом. Але порівняно з мак про на М1 — це небо і земля. Іноді задумуюсь про повернення (оскільки до маку також є ряд притензій, декілька важливих), проте 20 хвилин за глючним ноутом вбивають ностальгію мінімум на кілька місяців.
Пропоную ознайомитись з дзен Пайтон.
А тут залишу цитату до цього випадку
Beautiful is better than ugly.
Explicit is better than implicit.
Simple is better than complex.
Complex is better than complicated.
Flat is better than nested.
Sparse is better than dense.
Readability counts.
Special cases aren’t special enough to break the rules.
Although practicality beats purity.
Можете описати, які переваги даного підходу перед використанням звичайних тредів?
Ну таки раз на тиждень нормально не поревювиш. Наприклад — кожного дня ревю по годині — тоді в пятницю потрібно 5 годин підряд.
Далі — швидше ревю — швидше фідбек. Можливо взгалалі не те зроблено. Чим швидше ревю — тим швидше виявиться проблема.
Взагалі чекати цілий тиждень на ревю — поправив код — потім знову цілий тиждень?
Сорі, але виглядає дуже неефективно...
Ревю — кожного ранку. Далі робота над своєю таскою.
Я лоу перформер. І мені не соромно. Так, там де треба 2 строки дописати — я допишу на рівні з усіма. Але коли реалізую фічу хоча б на 200 нових строк коду, або переписую страру — то буду це довго робити. Бо так звані хай перформери накидали там методів, які в більшій частині дублюють те, що вже є. Замість того щоб порефакторити, дописують — і от метод вже на 500 строк. Бо не продумали дизайн. Бо легше зробити тяп-ляп — ніж розібратись як це працює. А потім всі жаліються, що доводиться працювати з легасі, що нічого не зрозуміло і т.д. Так ви ж його самі пишите, хай перформери...
Мені пощастило, бо овнер не проти мого рефакторингу і поки зауважень не поступало. Але так, порівняно — в мене менше продуктивність на ту саму таску.
Друже, преш за все дякую за донати. Конкретно я також задонатив вагому суму. Але в мене немає часу займатись пошуком, купівлею. Плюс — фонд має можливість закуповувати оптом, розраховувати потребу, знає що де лежить і багато іншого.
Звичайно, що потрібно слідкувати, відстежувати. Тут теж багато переваг — є багато людей, які будуть стежити за діяльністю. А слідкувати за одним фондом легше, ніж за десятками тисяч окремих волонтерів.
Наскільки я зрозумів зі статті — мова більше йде про трейні і джунів. Ну і коли проблеми з пошуком роботи — будь-який спосіб покращити шанси згодиться.
Крім того, закралась думка, що ви не слідкуєте за ринком.
Ринок кандидатів відходить у минуле.
Ще додам плюси пет-проекту
— Повторити базові речі та заповнити прогалини
— Якщо на поточному проекті не можна обкатати якусь нову технологію, нову бібліотеку, підхід і т.д. — це завжди можна обкатати в петі
— Теоретично менш стресове інтервʼю та більші шанси на працевлаштування — ви можете на практиці продемонструвати що вмієте та чого варті. Компанія несе менші ризики, адже ви не кіт в мішку
— Система свій-чужий — більше шансів на матч з тех-лідом або командою
На аутстафі. 1-2-1 з замовником. Враження — супер: дозволяє налагодити контакт з замовником, побудувати відносини, підвищити рівень довіри, тренування англійської, можна задати питання які турбують і т.д. Але так, з замовником дуже пощастило — таких адекватних рідко зустрічав.
Скільки у вас нотаток, що ви так упевнено стверджуєте, що це не працює? 1000, 10000?
Ось як це виглядає, коли у людини багато інтересів
notes.nicolevanderhoeven.com/Fork My Brain
Стаття супер.
Але бачу багато претензій — типу непотрібно, складно і т.д. Друзі, якщо вам так здається — то це так. У людини, в якої тільки один інтерес в житті, одна відповідальність не проблема тримати все в голові, чи записати в блокнотик.
А коли сфер — кілька десятків, і усі рухаються паралельно — тут без інструменту не обійтись.
Згадка про Борислав на доу ))) Несподівано )))
Перевести на бцдь-яку свою картку (безкшотовно, НЕ «для виплат»),
А які ще є види карток, а то я не в курсі...
Я десь написав що господар? Ні, я поки що котик. По тихому доначу на ЗСУ. На більше, на жаль, немає ні грошей, ні часу.