Хм. А хіба зараз не так? )))) Але проблему ЛГБТ це не вирішує.
Ну і ще один момент для роздумів. Перемога з виключенням гомосексуалізму з переліку психічних захворювань. Насправді це вистріл собі в ногу, при чому двічі:
1) Як зняти негативне відношення до ЛГБТ в суспільстві — просто визнати їх «людина з інвалідністю». Навіть у варварських середовищах прийнято дивитись на інвалідів принаймні з співчуттям. Тож таким чином ми забираємо агресію і негативне відношення. Що до того, чи це образливо — можливо ви не чули, але Хокінг теж був інвалідом. І це йому не завадило стати всесвітнім ученим. Параолімпійці. Тобто бути інвалідом — це нормально. Так, це відхилення від норми, але люди з інвалідністю живуть нормально в Україні і не зазнають переслідувань.
2) По суті тим самим вони заборонили будь-які наукові дослідження на цю тему. З 1973 року медицина і фармакологія пішли далеко. І підуть ще далі. Але ніхто в здоровому глузді не буде це досліджувати, тому що ЛГБТ фанатики просто роздеруть. А по факту, ЛГБТ фанатики зробили гірше самій ЛГБТ спільноті.
Це дуже неочевидно, але логічно. Який % щасливих сімей і одружених, % розлучень у гетеро? Великий правда. Знайти споріднену душу це ще той квест. І це при тому що вибір у гетеро на порядок більший. Тобто по суті ЛГБТ фанатики прирекли на самотнє і нещасне життя мільйони своїх же, просто тому, що знайти свого серед малого відсотку своїх же ще важче. Тобто мало стигматизації в суспільстві, ще й з партнерами проблеми.
Шкода звісно, що біологію, статистику і теорію ймовірності не можна так легко міняти, як закони. Але маємо що маємо.
А як боряться? Ну просто я був би радий, щоб завтра українці перестали красти, нелюбити сусідів і т.д.
Імхо цілі вище не будуть досягнуті, поки суспільство не змінить свою думку.
Гей-паради на мою думку навпаки вороже налаштовують суспільство.
ІМХО ЛГБ вистілили собі в ногу, коли приєднали Т+, бо там якраз все не так однозначно та весело, як ви написали. Тоже отримали заперечення пакетом (
Напівправда завжди найгірша. Важче виявити, важче боротись.
Проблема з ЛГБТ+ починається з Т+. Це стає проблемою в розвинутих країнах, і наскільки бачу, «совок» найблільше обурює саме відсутність здорового глузду у їхньому підході.
Накачувати дитину гормонами, операції по зміні статі, чоловіки на жіночих змаганнях і т.д. Немоливо біологічно поміняти свій вік. Неможливо поміняти стать — вона зашита в ДНК.
В мережі є купу свідчень, коли люди жаліли про зміну, або навіть подавали в суд на лікарів, які це дозволили і провели.
Дискримінація залежить від людини. Тобто якщо людина вірить у масонів та жидів, то напевно що і ЛГБ буде ненавидіти.
На роботі важливо те, як ти виконуєш свою роботу. Я не стикався, щоб мене питали чи мені подобаються чоловіки хоч десь.
Ще одна проблема, як тут вже сказали, у надмірному ажіотажі на цій темі. Таке враження щоб більше проблем не існує. Голод в Африці, напад Росії, глобальне потепління — це все дурниці, головне побільше гей парадів і антидискримінаційних законів. Про те що антидискримінаційні закони по суті дискримінаційні до звичайних гетеро — якось пофіг. Те що гей паради — огидне видовище для пересічної людини в тому вигляді, в якому проводяться — також. Слухайте, ну ви ж не знімаєте порнофільми на вулиці. Мають бути якісь межі суспільного співжиття.
Я взагалі не бачу реальних проблем з ЛГБТ на сьогодні. Якщо про несприйняття в суспільстві — то написав вище. Проблема в людях. Спробуйте організувати зустріч ОСББ — і побачите що люди діляться і сваряться по любій причині. Хтось блондин, хтось має кращу машину і т.д. Якщо люди захочуть — завжди знайдуть причину щоб засудити.
Прибиральниць теж опціонами? Думаю ситуація на ринку ще не настільки критична, щоб рядовим співробітникам роздавати частки компанії. Поки буде спрацьовувати зп — будуть використовувати зп.
Ось мій топік дворічної давності. Роботу знайшов, успішно працюю.
dou.ua/forums/topic/27714
Один з хороших варіантів увійти в ІТ — через курси у компаніях.
Щодо Python — також не бачу проблем з працевлаштуванням.
Розруха — в головах.
Почитайте топіки на цьому сайті — вже все розжовувалось і не раз.
Ще раз підсумую — робота є. Якщо щось не виходить — значить щось робите не так. Аналізуєте, фіксите і знову по колу до першого оферу.
Працюю віддалено, але в такий офіс сходив би кілька разів на тиждень, якщо б жив недалеко. Корисно змінити атмосферу і розвіятись.
Респект за регульовані столи, якщо це вони.
А взагалі — компанія молодці. Успіху і процвітання!
Дотепно. Але чи в тему?
Лайф сатісфекшен треба отримувати поза роботою, це безумовно.
Щодо 1/3 доби — 8 годин сон, 8 годин робота, 8 годин інша діяльність. 2/3 на сон і 2/3 на роботу. Де я помилився? Я не враховую обід.
Все-таки середньостатистична людина працює по 8 годин. Серед знайомих є і менше — але там робота фріланс на апворку. Хто на галерах — 8-9-10 годин (дехто ще в офіс ходить).
Тому ігнорувати таку велику частину життя — ну, бездумно напевно.
Все що я пропоную — прагнути до колективу і роботи яка приносить сатісфекшен сама по собі. Високу зп ніхто не відміняв. Ну і багато робочих стосунків переростають у приязні а навіть дружні відносини, якщо є співпадіння по характеру/інтересам.
І тоді робота стає є частиною життя, а не інородним тілом, з яким організм постійно бореться і прагне відторгнути.
На роботі ми проводимо 2/3 життя. Тому не згоден. В ідеалі знайти роботу і колектив, де можна отримувати не тільки зп, але й лайф сатісфакшен.
Ось це має бути ідеалом.
Навіщо гроші? Щоб втілювати свої хотілки. Якщо робота частково покриває цю сферу — win-win.
Виглядає цікаво. Але $65 за 200 сторінок — щось дуже оверпрайс.
Я розумію що Ви цінуєте свій час і час розробника коштує значно дорожче, але мідли і сіньйори навряд чи будуть купувати, а для джуніорів ціна кусається.
Повірте, це дуже пришвидшує розробку, коли ти не заморочуєшся над форматуванням, а при коміті все виправляється без додаткових зусиль.
Втомившись від шахрайських пертурбацій,
Я б сіла у ізраїльський літак,
Якби тоді... в Жовтневому палаці
Від кулі снайпера не впав юнак.
Я б встала під іспанським небосхилом
Або у Брукліні писала реп,
Якби не хлопчики з підірваного ІЛа,
Які упали у луганський степ.
Я б викладала відео в ютубі,
Гуляючи в гавайському намисті,
Якби рука з наколотим тризубом
Залишилась у хлопчика на місці.
Я бачу все! Авжеж.. я не сліпа.
Й мені набридли ці пихаті рожи.
...якби ж не жінка... що стояла у стовпа...
В яку плювали люті перехожі.
Я б полетіла, пішки йшла в країну,
Де чисте небо і цвіте мигдаль!!!
...Якби не та зажурена дитина,
Яка тримає татову медаль...
Я б сіла в поїзд, човен чи літак,
За спокій би хапалася руками!
Якби не Горлівка.... і мій земляк Рибак,
За прапор замордований катами.
Я б мала досить часу і зусиль,
Ішла б вперед, хитаючись від кисню...
Якби не впав Сліпак Василь
І снайпер не застрелив пісню.
Втомившись від очікувань і мук,
Занурилась би в хвилі океану....
Але Устим.. мій крихітний онук
Ім’я отримав ще з часів Майдану...
Тетяна Малахова
Сначала стоит сказать, что если бы врач сразу называл цену в $100 000, так бы и остался безработным.
Які шанси отримати роботу, якщо Ви відразу заявите що плануєте працювати 2 фултайми за $5000 кожен?
Тобто зміна умов у лікаря для Вас очевидна. Чому не очевидна зміна умов девелопера?
Ну дивіться. Ви домовились про операцію. Лікар назвав ціну в $1000. Прийшлось до діла — він вже називає ціну в $100 000.
Ви згодились на фултайм. Ніхто не заважає йти на апворк і торгувати своїм часом по годинам. Або продавати аутсорсу не свій час, а виконану роботу. Тоді зможете виставляти рейт і 4х, і 10х.
За рахунок чого живе суспільство — за рахунок колективного суспільного договору. Якщо його жорстко порушувати — то все крашанеться — і буде погано усім. Революції як приклад спроби переглянути суспільний договір.
В моєму розумінні
2) Если врать — так делать не должно. Это другие могут вешать лапшу на уши, не инженеры ...
Цілком підтримую. Але які Ваші аргументи на користь цього твердження?
Ну от — навіщо щось робити. Це ж треба щось робити. А так — накатав комент, поплакався, і легше стало. Про Ганді ви напевно не чули.
Якщо подивитись на середину 2018 — можна прослідкувати одного кандидата, який мав реальні шанси на перемогу. Але Порох вирішив — згоріла хата, гори і сарай.
glavcom.ua/...-stane-zhinka-518857.html
Окей. Пройшло 2,5 роки. не за горами наступні вибори. Чи зробили ІТшники якісь висновки? Чи зробили щось, щоб ситуація не повторилась? Може нарешті слід визнати ефект Данінга і щось і з ним робити? Навіть ІТ гільдія провалилась.
Але навіщо щось робити — можна накатати комент і зібрати лайки. А потім знову плакатись.
Дякую!