Більшість точно не «чкурне». А питання доцільності створення «свого» тоталітаризму заради перемоги «чужого» — дуже спірне. Як і спроби виправдати «сидіння у злиднях» якоюсь військовою чи економічною доцільністю. Так можна на виході отримати такий ж «путінізм», тільки із національним забарвленням. От власне через довгу «війну соціумів» і потрібно думати про «нормалізацію» певну економіки в першу чергу. І створювати методи для притоку «користі» різного роду в країну. Просто змусивши сидіти всіх «у злиднях» — моральний дух не надто підніметься. Та і давайте відверто, нинішня заборона не є тотальною. Із наявними виключеннями вона більше схожа на чіткий, радянського стилю розподіл, на «особливих» і люмпен ))) лишилось паспорти відібрати і заборонити за межі села виходити))
Перехід на особистості, зрозуміло, по суті відповісти нема чого, а зізнатись, що попередній коментар був беззмістовним — теж неприємно. Тому просто нахамити у відповідь. :) Усього найкращого.
Не віриться мені особисто у «більшість». Схоже на чергові страшилки і переляки і не більше. Із тих, хто однозначно «куди подалі» — більшість вже упетляли і так. Схем як звалити зараз цілком достатньо. Питання лише ціни. Тому я реально не бачу ніякої шкоди від дозволу виїзду при наданні умовних 100-200-300к застави на повернення через Х днів. Це куди краще ніж ті ж гроші зливати у кишені обраних «тримачів» мутних схем)) та ж частка що ще тут але вже на «лижах» — від їх тримання тут профіту не особливо. Хай петляють. Будь який військовий конфлікт у світі призводить до певних перетікань населення. І це не лише жінки і прирівнені до них батьких 3х дітей. Це перетікання великих проблем не створить. А от звикання до того, що якісь більшовистські підходи і заборони це ОК в довготривалій перспективі — оце значно більше просадить перспективи країни в майбутньому і її населення.
От власне дуже правильні запитання. Це починає трохи нагадувати «домайданні» часи. (Не треба шукати тут зраду чи політику) Мова іде про сам факт того, що влада боїться і не довіряє власному народу. Який вже надцятий, мать його раз, доводить, що не такий він і поганий і сам згуртується як потрібно. Але нє, забороняти ж прикольніше. Хабарі — наше всьо.
А ви звідки знаєте, що рядовий спортсмен на якомусь не топ виді спорту зможе «прославити» країну більше ніж хтось тут? У вас звідки така інформація? Ви достеменно знаєте, що саме може зробити кожен конкретно і як «прославляє» Україну кожен спортсмен займаючи 38ме місце на якихось студентських змаганнях? І яку допомогу може «вибити» там хтось інший не спортсмен наприклад за тиждень? До чого такі оціночні коментарі ))
А чому «виїзд» це одразу «поїхати» із кінцями? Опція, що комусь треба поїхати по роботі чи до рідні, взагалі не розглядається? Чому спортивний клуб «неважливо який» може собі поїхати грати за кордон повним складом і повернутись, а всі інші ні? Чи мудаки всі спортсмени і артисти що катаються по світу? Чи «поїхали вони від війни»? Чи вони особливіші трохи? :)))
Перші дні ломанулось би дофіга народу, через тижні 2 потік би спав, через місяць назад в Україну частково потік би відновився )))) А ще багатьом треба у відрядження би було мати можливість змотатись. Звідки враження, що ВСІ хочуть звалити із кінцями? чому не можна допустити, що хтось хоче поїхати по роботі, провідати рідних чи ще щось?))) Всі тільки гавнюки?
а мобілізація на основі кількості дітей це справедливіше? :)))))))))) Складно із терміном «справедливість». Він не обєктивний апріорі. А субєктивний
Рівень маніпулювання навколо цього питання вже відверто зашкалює. З одного боку — співи про «нечесно відкривати бо виїдуть частина тільки а інша лишиться». Ок, тобто зараз у нас не така ж ситуація? :) Те, що можуть виїхати ті, у кого 3 дитини, а не можуть ті, у кого 2 (я вже мовчу про тих, у кого 0), це якесь ВСЕСВІТНЄ ДОБРО а не компроміс моральний невідомо на чому базований?) :) Те, що можуть виїхати депутати, те, що можна виїхати через різні мутні схеми, це не «частина виїде»? Я розумію патріотичні підриви, але всі хто співають, що така петиція це «непатріотично», знайдіть патріотичність у можливості виїзду за хабарі чи наявність трьох дітей і розкажіть (самі собі), чим така ситуація краща ніж будь яка інша? :) Я взагалі не топлю за тотальний виїзд, але у Зеленського і ко іде підміна понять і маніпулювання на емоціях. Тільки і всього. Ну і звістно, заробляти у кишеню на заборонах — святе діло. То алкоголь заборонимо щоб люди могли у кишеню заробляти ))) то виїзд, ато потрібні люди мало косять. То машини різко дозволимо возити фурами (звісно, лише для постраждалих і гуманітарних потреб :) ). Взагалі проблема тупо наелектризована штучно із ціллю підігрівати електорат. У людей там вже передвиборча кампанія починається в головах. Якщо заборону зняти зараз — виїде якась частина, далі частина тої частини поступово повернеться. Бо на це всі звертають увагу саме через заборону. А якщо не скасувати — частина суспільства точно ВИЇДЕ після війни. Бо такі заборони це совок. І пофіг якими моральними «тирадами» його пробувати прикривати. Більшовизм стирчить із кожного боку. Фактаж простий — на сьогодні система «вибіркова» і так само несправедлива. Бо «справедливого» взагалі мало що. Будь який державний устрій це «несправедливість». Моральні питання це тупо прикриття. Причому для когось — прикриття косіння бабла у кишеню. Зніміть цю тупу заборону, введіть ліміти на виїзди, заставу грошову, ще щось. І дайте можливість «не гавнюкам» попасти у відрядження чи провідати рідних. Хто захоче звалити і не повернутись — із того «воїна» один фіг не вийде. головне, зробивши це поскоріше це мінімізує вплив на економіку держави ПІСЛЯ війни. Із таким підходом після неї все більше і більше захоче не жити при підході де «держава» важливіша за людину, і де людина має «вірити» в державу але «держава» чогось вірити в людей не хоче взагалі. А вважає їх всіх якимись «крисами» які побіжать відразу назавжди....хоча якщо вона їх такими вважає — нахєр тримати «крис»? :))) Зате на цьому класно піднімати «плач» про «гнилих айтішників» ))))
Особливо «моральним» і «патріотичним» виглядає в нинішній схемі дозвіл виїхати всім, хто оформлений на постійне місце проживання за кордоном :))
Опять таки — все зависит от целей статьи. Если цель — напутствие менеджерам по построению команды — не вопрос.
Но цель тут скорее описать текущее состояние дел и куда в нем «молодежи» плыть нужно и к чему готовыми быть.
И то и то — информация полезная по своему.
Ну так статья не о «дележе опытом» а об реалиях жизни)
Если описывать «правильный подход» — то это просто другого толка статья нужна.
Да и миллион таких и без того в инете... слава богу чего чего, а разных методик\практик и прочего — навалом. Было бы желание читать
Не совсем. Если в обьективной (нашей) реальности никто в чистом виде это роль не исполняет — то описывать некую «абстракцию» толку никакого.
Цель статьи все же показать реально, а не описать «книжную» роль, которую один фиг в нашей стране не найти. Да и не только в нашей.
Рвение похвальное, но идея «не взлетит».... 50 «кусочков кода», даже если допустить, что их смогут вычленить из цельных проектов (что иногда — то еще веселье), в результате дадут 50 «кусочков знаний» в коде писаном разными людьми для ращных целей и разного уровня паршивости.... итого — толку будет разве что синтаксис подучить :)
Во всех проектах своя специфика.... «каждый индус индусит по своему»...
Я бы советовал, как тут ниже кем то упоминалось, идти лучше в «бесплатные рабы»... уж лучше пару месяцев даром поишачить на чем то одном... так и опыт будет толковый.... и шансы закрепиться на каком то месте есть (при условии адекватности места, отношения и твоих умений конечно же)....
Да и многим компаниям такие «стажеры» теоретически могут быть полезны... Потому что на уровне «кусочков кода» отдельных — джуниор это больше затрата времени чем выгода...
Задумка конечно хороша, вот только, если откровенно, то «директора ИТ компаний», если компании достаточно крупные — уже давно либо «инкорпорировались» где то за бугром, либо давно уже «на мази» с кем нужно.
Потому что всем понятно, что в нашей стране защиты бизнеса нет никакой. И если твое дело достаточно интересно и приглянулось определенным товарищам из власть имущих — то оно очень быстро станет не твоим :)
И тут не вокруг ИТ рынка группироваться нужно... Это вопрос глобальных изменений в стране... форумными писульками такие вещи не делаются...
Такое случается со многими... наши вакансии тоже в
Неужто у них теперь каждый «сниматель показателей» должен сразу данные в 1С заносить... иначе — откуда коммандировки по области то? :)
Не буду)) Так как это будет воспринято как навязывание. По крайней мере я бы так воспринял... )) Популяризация должна идти сама собой, органично. медленно но уверенно.
Тогда да, с каждым годом будет все репрезентативнее и лучше рейтинг.
Я точно не хочу спорить, так как целью моего поста вовсе не было устраивать споры.
Насчет писем — разумеется никто не пишет «поставьте хорошую оценку». Но это подразумевается между строк в письмах о просьбе поучаствовать.
Я даже соглашусь, что на соотношение между компаниями в рейтинге компаний по больше рассылки не влияли именно потому, что они явно были у всех :)
Но...сам факт того, появилась компания в рейтинге или нет....очень зависит от того была рассылка или нет.
Скажем если взять некоего «меня» в виде условного «сферического коня в вакууме». То если разошлю письмо с просьбой проголосовать всему своему департаменту — то шансы у компании появиться в рейтинге наверняка улучшатся.
Для компаний поменьше это особенно ярко. Не рекламируем внутри рейтинг — не появляемся в нем.
Вот собственно о чем я.
Ну у того кто разослал однозначно шансов больше (При прочих равных разумеется) чем у того, кто нет... Логично? :)
Если «весь такой красивый» попрошу всех своих знакомых\коллег\подопечных подтвердить это — то хоть кто-то да сделает.
А если не попрошу — то шансы есть что обломаются...
И неважно при этом «красивый» я или не очень в результате... Важно только превышение количества подтвердивших определенный порог. И их соотношение к тем, кто клацнул обратное.
А, ну звичайно, за відсутності аргументів — переходимо на особисті образи і виставляємо всім «діагноз». Дискусія на рівні. Там розумний дядько Черчилль дуже добре розповідав багато разів усім на тему «демагогічних» тоталітаризмів ітд. Дядько був куди розумніший в плані згуртування нації на дорвотривалу боротьбу ніж Андрій, Сергій чи нинішня влада України. Так ось дядько чітко повторював — люди мають бачити ЗА ЩО йде боротьба. Введення методів певних може призвести до того, що «відмінності» зітруться і за що боротись вже не буде. Певні свободи є непорушними і мають такими лишатись. Напевно у дядька була «істерика і психопатія»... не то що у Сергія :)