В пристойних шрифтах і З не 3, і О не 0.
Розказую: в формі W8-BEN на сайті Апворку треба заповнити 4 (прописом: чотири) поля — прізвище-ім’я (кирилицею), тип особи (individual), дату народження та код (ІПН). Нічого про ПДВ там немає. Якщо форми з 4 полів викликають великі проблеми, тоді займатися зовнішньоекономічною діяльністю поки що рано.
Форми W-8BEN повинні заповнювати взагалі всі люди, що приймають гроші від людей, що ведуть бізнес з Америкою — ааа, Апворк скотився, ми всі помрем.
i.pinimg.com/...c6b95f68a7a8419cb701b.jpg
Можно, но это будет какой то реднек стайл.
Окей, згоден, «fine, and you?» буде максимально надійним варіантом.
Hey folks!)
І відразу фейл. Якщо ви пишете англійською, ніколи не ставте смайлики самотньою дужечкою. Це називається russian smileys. Ніде окрім ексСРСР так не роблять. Пишіть «:)».
Ну і я майже не побачив порад комунікації конкретно англійською. А замість підвищення тестостерону можна було б згадати про таке:
— How are you — це _не_ запрошення розповісти, що ви з’їли на сніданок і що витіяла ваша кішка. Відповідайте теж how are you, навіть якщо ви очікуєте, що потім співбесіднику буде цікаво, що ви робили.
— Усі дієслова в наказовій формі слід попереджати словом please, або взагалі замінювати на «could you [please] X». (Виключення бувають, але можна без них.) Пам’ятайте — ви спілкуєтеся мовою без T-V distinction, мова поваги тут працює інакше.
— Краще уникати сильних негативно офарбованих епітетів. Якщо ви кажете, що щось є bad або awful, ви повинні мати залізобетонні причини говорити це. Це не лише з британцями, це взагалі краще бути on the safe side з іншими культурами.
— Не промовляйте FAQ як «фак» (а я таке чув :). Ефейкью. (Можна ще fæk, але це простіше зафейлити.)
Це наклеп вже якийсь. Ноутбук мені очевидно компанія подарувала, бо в договорі він не фігурував
Ахахахаха, чувак, видали це та не позорься, є неілюзорний шанс, що тебе при твоєму наступному візиті в Україну правоохоронці візьмуть за сраку.
І будуть повністю праві, бо п***ити чужі речі — ЦЕ ПОГАНО, і прикро, що твоя мама тобі цього не донесла.
Це питання я бачу написаним шрифтом PT Sans, створеним російською компанією Paratype на замовлення міністерства комунікацій РФ. Оце реально зрада-зрадонька.
А щодо JetBrains, ну немає їхнім продуктам альтернатив, ну що поробиш. Та й з Рашкою вони звʼязки закрили, всіх перевели до Чехії, прапорець український в блозі поставили — that’s about as хорошіє русскіє as they can get.
Стоп. Чтобы «протащить» по судам за «скрытые трудовые отношения», нужно чтобы определение этих самых трудовых отношений в законе появилось. Законопроект № 5054, который бы мог это сделать, сидит без движения уже год. Риски? Ну да, риски что законы поменяют — это риски из разряда «а что если завтра ВР примет закон об обязательном ку три раза перед ПЖ», и эти риски никакой Дией не убираются — эти риски только либо принимаются, либо забываются бегством из страны.
Альтернатива этим рискам Дия.Колхоз — это мрак, который несёт вдесятеро больше рисков, для всех.
Кому нужна биржа, где должны приходить к консенсусу вообще все, если для транзакции нужно согласие всего двух сторон?
Там нет ничего, что имело бы значение, а конкретно — как именно вся эта функциональность построена на вашем фреймворке.
До того, как публика увидит код, она вообще не может быть уверена, что там вообще есть какой-то фреймворк, а не просто ad-hoc решение на голом асп.нете.
О чём вы? Заполнитель деклараций Таксера показывает вам декларацию два раза, сначала когда вы её создаёте, потом когда вы её подписываете. Вы им пользовались вообще?
До того, как перейти на Таксер, декларации я тоже сдавал. На бумаге. И уточняющие тоже. Впечатление не из приятных. Если вам ручное заполнение деклараций кажется интересным и полезным делом, то это прекрасно, но поверьте мне, в мире существуют куда более интересные хобби. В документообороте всё, что может быть автоматизировано, должно быть автоматизировано, потому что в мартышьем деле заполнения форм у человека куда больше вероятности налажать, чем у машины.
В эпоху big data все нужны всем. Старший брат не обломается найти и под вас место на диске!
Проведемо науковий експеримент: відкрийте двері в співбесідну з ноги і скажіть: «хочу мільйон в рік, і не гривень». Засікайте час, за скільки вас ввічливо попросять піти. Повторіть для різних компаній і вакансій.
За результатами цього експерименту ви зрозумієте, що «умови найму диктують працівники» є дуже грубим спрощенням, а в реальності існує дуже складна система checks and balances, яка не лише ґрунтується на бажаннях роботодавців і робітників, але і, що дуже важливо, залежить від юридичного середовища, в якій ця система знаходиться. І система ця зветься «ринком праці», і пов’язані в цій системі всі з усіма — конкурують, співпрацюють, шукають ресурси деінде. І не буває такого, щоб при негативній зміні в середовищі ринку (конкретно — податкового навантаження) платити за це довелося б лише одній стороні, а протилежна була не при ділах. Тому що всі з усіма пов’язані.
У айтішників теж запасів зараз нормально так, деякі пухнуть вже від бетонометрів. Де гарантії, що розкуркулювати будуть саме компанії, а не працівників? А ніде.
А лучше быть джуном, чем доверяющим всему что пишут на форумах простофилей, заряжающим криптобанки у телевизора XD
Давайте я розповім вам, як таргани займаються сексом.
Перед тим як спаритися, самець та самка обмінюються феромонами та починають шлюбні ігри. Конкретно — танцюють один перед одним. У різних видів по-різному. Деякі можуть просто позадирати ніжки та крила один перед одним, а потім перейти до справи. А здорові південноамериканські таргани, наприклад, можуть хвилинами танцювати www.youtube.com/watch?v=PiHc8dMxmDg по конкретних траєкторіях, і лише після цього почнеться спарювання.
Суть цього дійства досить зрозуміла — перед тим, як спаритися, обом сторонам, а особливо самці, потрібно пересвідчитися, що партнер достатньо здоровий, не хворий, не контужений, не придавлений тапком, тому що невдахи нікому не потрібні. У невдах погані гени — всім потрібно відбирати добрі. Чи це означає, що цей тест на 100% дасть самиці гарантію, що саме цей самець ідеальний для спарювання? Звичайно, ні. Але цей тест достатньо точний, щоб таргани продовжували плодитися і залишатися однією з основних напастей будинку, з легкістю мутуючи резист до нових отрут за кілька поколінь.
Звичайно, наука не стоїть на місці, і якщо уханська лабораторія виведе тарганів, які будуть мати суперсенсори на головогрудях, які за секунду сканування дадуть таргану на 100% упевненість, що його партнер здоровий, як бик, тоді вони будуть розмножуватися з абсолютною точністю, і їхнє уберменшне потомство переможе звичайних тарганів. Але поки таких суперсенсорів немає, і супертарганів немає, звичайні таргани продовжуть танцювати ці тупі танці, щоб розмножитися і продовжити цикл далі, тому що у звичайних тарганів для проріджування популяції є лише їхні недосконалі сітчасті очі та нюх. Але все одно: це good enough.
Повертаючись до початкового питання: чому FAANG потрібен літкод? Хз, понтуються мабуть.
Почему нет? Быть страшным вирусу невыгодно, иначе пациент под страшным вирусом перестанет передавать вирус дальше, начнёт мыть руки, счахнет, или ещё, чего доброго, умрёт. А бессимптомным вирусам путешествовать проще.
Диффуры смотря какие, за некоторые сразу премию Филдса дают.
А если серьёзно, то как считать простые интегралы и сами понятия неопределённых/определённых интегралов вполне дают в
Ні, вони абсолютно точно знають що код України 380, вони на Водафон працюють. А чому вони теж користуються таким записом, я написав вище.
Нажаль, після приколів 2020 року, коли 95% існуючих ігор на макос перестали працювати просто через32-бітофобію епла, нових ігор на макос не буде ще довго. Гейм-індустрії такі приколи не потрібні.