В статті не пише що він зняв ці гроші з банку. З чого ви це взяли?
Що вам заважає замовляти прямо з Китаю, але платити ПДВ?
Не Женьшень, а Шеньчжень. І ні, згадана благодать не обмежується центром. Такий же комфорт і безпека в будьякому великому місті східного Китаю(Ханджоу, Суджоу, Нінгбо, Фуджоу). Перевірено на власному досвіді, а не здогадках одного американця.
Шах і мат від Luxoft „Use your CV to get a t-shirt”
www.use.com/OhXGr
Гугліть reverse culture shock. Так буває перший час, Ви змінилися, почали помічати речі на які раніше не звертали уваги. Зрештою переїзд назад це також стрес. І якщо до цього стресу при переїзді в нове місце люди як правило готові, то при переїзді назад цього ніхто не очікує.
Лексика для таксі це десять слів(право, ліво, наступний поворот, перехрестя, вулиця, номер, вхід, тут, там) вчиться за день. Плюс уже на місці набираєшся назв основних обєктів під себе. Хоча колись також мав список локацій. А раз сідаю в таксі а чувак такий сорі я не можу прочитати без окулярів))
Я вам не скажу за Тайвань але на мейнленді окрім Шанхаю, Пекіну і Гуанджоу з англійською печалька. Максимум це Chinenglish на роботі. Тому
В китайській перший челендж для новачка це тони. Хтось їх має поставити. Мусово шукати китайців у себе в місті, або по скайпу. Плюс порекомендую must have словник Pleco(на гугл маркеті). І для ієрогліфів книжечку Chineasy. Її можна читати навіть якщо не вчиш китайську а просто хочеш зрозуміти що таке ієрогліфи.
А як там в Голандії з торентами? Є якась відповідальність по закону?
Раньше я называл это пофигизмом. Потом узнал слово стрессоустойчивость. )))
А звідки ви знаєте що автор сам не вата? Можливо він якраз і зацінить діаспору.
Дивно, ніхто не написав. В Німеччині російсько( тай україно) мовна діаспора суттєво більша. З мого досвіду і досвіду друзів це жирний плюс.
А глобал лоджік агент Нью-Делі. Ставлять тут хрінові кондюки, щоб завалити продуктивність українських синьорів і всі замовлення забрати в Індію. Інфа 100%
1. Крім Лондона іще є Брістоль, Манчестер, Ліверпуль, які хотіли лишитися.
2.А як ви приплели сюди школоту? Я вам навів конкретний факт
Чим вищий середній дохід мешканців округу — тим більша підтримка членства в ЄС
Чудова аналітика від пані Ірини. Зрада, кляті іммігранти навіть на референдумі підісрали.
П.с. Люди з високими доходами ака такспеєрс, які фактично утримують соціальну систему, плюс жителі великих міст де зосереджені іммігранти, якраз на антиіммігрантську риторику не повелися.
В групі
Великі міста за лишитися, провінція за вихід.
«Дані підтвердили кілька важливих закономірностей.
1) Чим більше на окрузі людей з вищою освітою — тим більша підтримка членства в ЄС
2) Чим вищий середній дохід мешканців округу — тим більша підтримка членства в ЄС
3) Чим більше на окрузі представників середнього класу або елітарних соціальних класів (А,В, С1 за британською класифікацією) — тим більша підтримка членства в ЄС»
Потрібно міняти закони про вибори. Чому чиновники можуть займати посади до 65 років, а як голосувати так всі можуть. Яке уявлення про сучасні виклики мають люди які виросли за совка, будували комунізм, доганяли клятих піндосів, і для яких тоді «і трава зеленіша була». Це яскраво виражено в Українських виборах де пенсіонери, яких майже 40%, голосують за кілограм гречки або за комуністів за звичкою. В Британії пенсіонери і майже пенсіонери вирішили долю країни в якій їм не жити.
www.eurointegration.com.ua/...
Потрібно обмежувати верхню межу в 65 років для виборців.
Ну і виносити міжнародні договори на референдум, це таки брєд повний.
Це залежить від спеціальності. В когось інтернатура ~2 роки, в хірургів всі 3