Добрий день. Залишав заявку на 2 тренінга на 18 і 19вересня. До початку тестування залишається менше тижня. Чому не приходять запрошення?
Добрий день. Залишав заявку на 2 тренінга на 18 і 19вересня. До початку тестування залишається менше тижня. Чому не приходять запрошення?