Employer Branding Manager
  • HYS Enterprise

    В компанії HYS Enterprise я Branding Manager, тому до мого відгуку можна ставитися упереджено, але не треба :) Я буду відвертою. HYS — це моя перша робота саме в IT-сфері, тому мене цілком логічно шокувало те як класно і як інакше тут все. Я прийшла в компанію як SMM спеціаліст з п’ятирічним досвідом у маркетингу, а через рік я стала Employer Branding Manager. Це замість тисячі слів про можливості кар’єрного розвитку. Жодну мою ініціативу не критикували, більше того, якщо можеш обгрунтувати доцільність своїх ідей, то матимеш усі засоби для їх реалізації. У мене класна команда, а також я потоваришувала з великою кількістю класних людей. Очевидно, що найголовніша цінність компанії — це люди, а люди круті. Я дуже вдячна компанії за те, що з 2014 року не використовувала російське програмне забезпечення, навіть до найдрібніших і здавалося б незначних інструментів. І дякую, що з початку повномасштабного вторгнення я відчувала себе в безпеці, адже про мене дбали, мої інтереси враховувались. З мінусів — один очевидний. Це клята росія та важкий загалом період в айтішці, який не дає можливості ввімкнутися на повну силу. Але мене надихає кількість та якість реалізованих внутрішніх проєктів, наприклад таких як система лояльності. А попереду ще багато цікавого. Рада, що є частиною цих процесів і я рекомендую працювати в HYS Enterprise :)