На протяжении курса получила хороший опыт в разработке проекта от начала и до конца, каждую новую тему подробно и доходчиво объясняли, и сразу все новые технологии и знания внедряли в наш проект, что помогло хорошо все усвоить на практике.
Полученных знаний достаточно для трудоустройства, выложила резюме с описанием тех технологий и того опыта, которые получила на протяжении курса — прошла успешно собеседование, устроилась на работу :)
Очень повезло с преподавателем курса — Владимиром Куприенко, который с радостью делится своим опытом и помогает каждому в решении проблем.
Поддержка и помощь от преподавателя никуда не пропадает и после окончания курса.
Если кто-то сомневается, идти на этот курс или нет — идите, у Вас есть возможность получить хорошую базу теории и практики для успешной карьеры PHP разработчика :)
Главное — заинтересованность, целеустремленность и желание учиться!
Добрый день. Подтвердите, пожалуйста, аккаунт.
Ти точно знаєш відповідь на це питання :)
Погоджуюсь, що з колонки можна було зробити висновок, що наявність одного dwh і сервісу для візуалізації (лукера) може замінити всі інші аналітичні інструменти, але думаю, що до цього приходять згодом за необхідності.
Amplitude надає багато можливостей для гнучкого аналізу івентів, побудови фанелів з дуже високою швидкістю аналізу даних. Для досягнення такого ж результату в лукері потрібно залучити ресурси для налаштування власної архітектури для опрацювання та збереження івентів, сервісів для обробки даних від незареєстрованих користувачів.
Якщо ваша поточна інфраструктура дозволяє збирати більше івентів і досліджувати детальніше взаємодію користувача з платформою, але поки ви не досягли швидкості опрацювання та аналізу івентів близької до Amplitude — не варто відмовлятись від інструментів, які закривають поточні потреби.