Так, про це написано в readme як про єдину зовнішню залежність. Не на весть час відключення, тільки щоб вистачило встигнути відправити повідомлення що світло зникло. Але багато вже організував таке щоб просто був інтернет для роботи.
Досить просто автоматизував: esp32 (аналог arduino з wifi) на liIon батарейці від телефону, також ups на роутер і модем типу Eaton 3s mini щоб вистачило відправити повідомлення що світло зникло. Зовнішнє живлення 5в подається і на плату заряду батарейки, і на один з пінів esp32 через дільник напруги до 3.3в (два резистора), це і є сигнал що світло зникло. Esp32 має енергонезалежну пам’ять, єдиного біту достатньо щоб зберігати статус на момент вимкнення і інформування було абсолютно надійним. Повідомлення відправляються телеграм-ботом в чат громади (є готова бібліотека) щоб не тільки для себе, всі задоволені. Єдина залежність: щоб інтернет не зникав разом зі світлом хоч хвилину.
Есть опыт разработки под Fitbit Versa:
— Можно разрабатывать как отдельные приложения, так и циферблаты (Clock Face).
— Есть эмулятор.
— Cloud IDE: приложение пишется на JavaScript, SVG, CSS, так что даже при среднем опыте работы со стандартным web фронтендом можно разобраться за день.
ресурсы:
dev.fitbit.com/getting-started
dev.fitbit.com/...ild/reference/device-api
github.com/Fitbit/ossapps
я остановился на производных Arch: Antergos или Manjaro:
— обычный простой графический инсталляртор.
— ArchWiki с ответами на все вопросы.
— rolling release, всегда свежая система и не нужно ждать никаких релизов.
— pacman/aur вместо привычных apt/ppa, но это не проблема, возможно, даже удобнее немного.
— в топе по популярности на distrowatch.
— DE можно выбрать по вкусу.
Если для ноутбука:
— перед установкой лучше глянуть в ArchWiki по конкретной модели, очень часто бывают нюансы, возможно даже что без дополнительных дейсвий ничего не заведется.
— если нужны проприетарные драйвера nvidia — в Manjaro любая кобинация устанавливается одной командой, вручную (в Antergos/Arch) это сделать на ноутбуке непросто (мягко говоря).
Очевидное: www.coursera.org/learn/machine-learning
Добре що в коментах запропановано стільки альтернативних варіантів, буду радий, якщо комусь щось з цього підійде краще.
Але щодо першого повідомлення, є пара апдейтів:
Забув додати, що бажано використовувати ще два регулятори MCP1700-3302E (24 грн на тому ж prom.ua) і два конденсатори (копійки). Оновив документацію з врахуванням цього, додав схему.
Є ще альтернативний і можливо простіший варіант без батарейки, але з двома блоками живлення: один в мережу щоб детектувати відключення, один до UPS (який все одно потрібен для роутера) щоб власне живити ESP32.
І були ще питання про Viber (для більш консервативних громад 🙂), але там таке значно складніше зробити, потрібен цілий сервер з вебхуком і базою даних щоб трекати підписниквів, тож просто додати світч Telegram/Viber не вийде.