в того коментаря вже давно є відповідь. В якої шалена підтримка користувачів, до речі ;)
проблем ще безліч. Уявляєте, на українських порталах для айтішників немає анкет опитування українською!
Не переживайте так, в Україні свобода віросповідання. Он дехто не вірить у те, що Земля кругла, бо забагато доказів іншого, і нічого.
Довго думав, що вам відповісти. Не придумав нічого краще за фейспалм.жпг
Моя думка інша, але в даному випадку це не важливо. А важливо, щоб ви знали прізвище свого мажоритарника, і вимагали від нього прийняття саме такого варіанту проведення виборів. І родичів і сусідів спонукали також цього від нього вимагати. І від депутатів партії, за яку голосували також. І друзів своїх спонукайте до цього. Інакше це не працює ніде в світі, незалежно від того, яка саме система використовується на самих виборах.
Прохідний бар’єр існує в абсолютній більшості країн світу.
Щодо закритих списків, то на останніх виборах було одразу декілька партій, які показували свої списки виборцям. Але це не допомогло їм ані набрати більше голосів, ані добитися більшої адекватності депутатів. До того ж, ще є мажоритарники. Яке прізвище депутата-мажоритарника від вашого округу?
Так, і коли ОРДіЛО і Крим повернуться до України, в результатах нових опитувань буде падіння використання української мови. Але не суттєве, тому що частина населення ОРДіЛО і Криму — тепер внутрішньо переміщені особи. До речі, більшість україномовних в Україні існує мало не з дня проголошення незалежності. Просто раніше це була не абсолютна більшість, тобто менше 50%. А тепер більшість абсолютна.
Таке округлення для інфографіки, враховуючи масштаби населення країни, цілком прийнятно, особливо зважаючи на той факт, що точні цифри є в дослідженні. Інфографіка не має показувати абсолютно точних цифр, а має давати розуміння співвідношення різних цифр. Чому вас це так дивує?
Я думаю, ви і самі розберетесь, а для інших читачів уточнюю, що округлили, звичайно, не 2%, а дрібні відсотки для інфографіки, а точніше:
55,5% до 56%, 20,5% до 21% і 23,2% до 23%.
Ваша інтуїція вас підвела, не раджу вам грати в азартні ігри.
Щодо вашої думки про українське: я із задоволенням купував і споживав би українське всюди, якби воно всюди було. Але всюди мені безальтернативно пхають російське. А коли я про це кажу — розказують про економічну обгрунтованість і інші нісенітниці. Що далі?
2. Це округлення результатів, цілком нормальна справа. Ось більш детальні дані з того самого опитування (сайт якийсь дивний, але є посилання на оригінал звіту з сайту самого центру):
language-policy.info/...ukrajinsku-doslidzhennya
перепрошую, напевне у вас проблеми з розумінням української, перейду на російську:
решения принимаются от вашего имени выбранным вами правительством. Вы принимаете решение в день голосования за Президента и Верховную Раду.
Сподіваюся, так буде зрозуміліше.
Щодо упередженості критика дійсно є, але це в будь якому разі менш упереджене джерело ніж пан «2 мільйони» кількома коментарями вище.
Щодо інших мов — на графіку є тоненька сіра область «Інші». Враховуючи масштаб, там як раз 2% і може буть.
Справедливо. Ось що нагуглилося за кілька хвилин:
nv.ua/...rzhavnu-movu-2134328.html
там в статті є графік із відповідними даними. Щоправда, там двомовних на два відсотки менше ніж російськомовних, але основний висновок залишається незмінним: більшість україномовна.
джерела статистики про 2 мільйони в студію. За всіма останніми опитуваннями більшість україномовна, друга за кількістю група — двомовні, російськомовні замикають трійку.
ви зі своїх податків утримуєте армію, яка воює. Рішення щодо цього від вашого імені приймає Президент (як верховний головнокомандувач армії), за якого ви голосуєте, і Верховна Рада, депутатів в яку ви обираєте.
О, то я вам зараз розповім: Valve, з їх сервісом Steam, в якому є українська мова і від нещодавна присутня українська валюта. Google, який запустив на нашому копійчаному ринку сервіс Google Pay (колишній Android Pay). Microsoft, в якому ще фіг знає коли з’явилася українська локалізація для всіх продуктів. Ну і всілякі дрібнички накшталт Uber, McDonalds і тому подібні.
— Дивись яке круте у мене житло в центрі міста
— Це ж комуналка
— Ти що, пес, я колівер!