Ага, ну ти якщо читав що там написано, то він точно школяр
О боже заскриньте кто то этот коммент, непризнаный гений))) ооп неактуально, солид тоже неаккуратно))) Гений!!!!
Епли ніколи не дадуть зараболяти на собі поховати свою нативну розробку, так шо розслабтеся, і я згоден, що це для дуже простих пет проектів, для реального продакшена починаються танці з бубном. Тему можна закривати.
хто такий топовий дев? хто його топовим визначив ?
Це просто дно дніщенське. Минуло 10 років, а питання досі наче набір тестів для проформи.
Все нове проходить тестування на найдійність і попит часом. І так я в мене вже давно нічого не горіть. Я не знаю нікого хто працює 10+ років і в нього щось горить, хіба бомбить.
Тоді висновок такій, шо то х...(айті)....я, шо то х...(айті)....я. Нічого нового ніде немає. Cutting edge technologies так само стрімко здуваються, як і надуваються. А все тримається на старих вигорівших формашлепах типу нас:)
оце мабуть те що я хотів почути. Якщо взяти великий скейл все одне й те саме. Взагалі айті нудна фігня в якій більше 5 років не раджу затримуватися на посаді гребця.
ну ну))) пару дней)) чат жпт... а потім одне питання на співбесіді — розкажіть що таке поліморфізм і 90 відсотків сініорів не можуть пояснити і приклад навести. Я тільки ЗА, щоб таких було більше)
в іос, доречі десь так само, або більше кандидатів на одну посаду, але можна тут же на доу порівняти кількість вакансій іос/андроїд і джава, 42 і 92 відповідно. Розумію, що немає зараз стеку де би було багато вакансій, легко ввійти, високі зп і перспективи на роки. Треба розуміти одне, айті — це всього на всього інструмент для бізнесу, а не самостійна галузь, як така. Висновок — погано бізнесу , погано і айті. Але питання в іншому, як вижити до того часу коли стану ліпше?
от знову AI.... в мобайлі нема AI, він живе на бекенді весь. Мобайл куций дуже для таких тасок.
Юніті точно не раджу, хіба Ви великий фан геймдеву. Як основний заработік точно не раджу, особливо зараз.
ото ж бо і воно... я втомився від перегонів, які насправді не мають жодного змісту, все що нове зʼявляється у мобайлі це синтаксичний цукор, і те що давно вже працює в інших мовах, а от технологій які б вирішували нові проблеми, тобто охват задач збільшували і тим самим збільшували попит на IOS вже давно немає. Тендеція насправді дуже дивна, зараз всі у світі ходять з мобільними пристроями андроїд чи IOS, їх наче кожен день купують мільйонами, і логічно щоби розробка під них постійно збільшувалась, але на насправді пересічному юзеру вже нічого непотрібно, бо все давно є, крім нішевих рішень деяких бізнесів, які розробляють собі мобільний застосунки. Але зараз велика криза і мобайл нативний відійшов на задній план, бо значно дешевше зробити веб, і рекламувати його легше, а на мобілці відкрити веб вью яка редірекнте в на веб, та і все. Повертаючись до джави, фін установи нікуди не дінуться, а якщо дінуться то в нас вже будуть проблеми іншого характеру, типу де знайти коріння щоб поїсти, і прісну воду. Ще мінус мобайла, дуже багато UI, який тримається на фреймворках , і по суті ти table view программіст, який малює таблички, а твоя цінність заключається на ділі в тому що ти просто знаєш баги юайні і як обійти. Хоча на співбесідах питають архітектури, які на ділі просто непотрібні в мобайлі, з огляду на те що, проєкти малі і довго не живуть. 99 відсотків мобалй проектів це отримати json з бєкенда, щось в ньому змінити і відправити назад. От вам і весь мобайл.
Ну це просто вподобання ваші особисті, мене цікавлять факти, цифри і прогнози. VR/AR, блокчей — це все хайп який в минулому, криза показала спад сильний, думаю те саме буде з епловим VR, та й будувати власну карєру навколо одного пристрою, який тільки зявився імхо дуже ризиково.
у меня нету тату, думаю что это ты идиот закомплексованный, люди живут полной жизнью, а ты скорей всего сидишь перед ящик всю жизнь, и боишься жить, но это неточно
ну некоторые люди в тюрьме приобретают навыки полезные, потом выходят и становятся успешными, по вашей логике они тоже должны любить тюрьму, приезжать проведывать там друзей и тд. Я старт своей карьеры, например с удовольствием бы получил в Киеве, или Лос Анжелесе, а не в Николаеве.
я работал в глобале, только львовском, спрашивал про николаевский глобал, почему его не развивают, коротко: нет аэропорта, заказчиков везти нужно с одесского аэропорта, найти профи проблема, держится он исключительно из-за проектов мамонтов которые на долгосрочно суппорте, приносят какие-то деньги, а так бы давно уже закрыли. В общем город ни о чём. Это как железная дорога Москва-Васюки.
я тут ооочень много чего еще не написал, нет времени просто, да и смысла не вижу, единственные места которые стоит посетить это крутейший в стране зоопарк, и экскурсия по обсерватории и это всё.
ох не сыпь мне соль на глаз, тоже там работал))) это вообще отдельный мир и рассказ)
у мене зараз та сама проблема вибору, є трохи досвіду в 3дс макс, але 15 років тому. Зараз є потреба в 3дс макс, проекти прості для себе. Рендерінг мабуть майже не потрібен, планую робити моделі 3д друку, але мабуть рано чи пізно і рендер буде потрібен, але це не точно. Кажуть краще збирати десктоп. Якщо десктоп краще, то це який бюджет? Менше чи більше?Розглядаю цю модель: Acer Nitro 5 AN16-51-72LX (NH.QJMAA.005)