Замовляю
Користуюся зазвичай Standard Shipping —
Пробував Expedited — різниця реально
Priority — коли мегатерміново було потрібно. Або коли ціна на книги була овер
Вроде как перенесли на март. Нужно уточнять, тк. здесь еще не обновили.
Можливо, та за рік роботи я жодного разу його не чув :)
Працюю і з Pro, і з Air — обидва 13″.
Pro — Retina, mid 2014, 8Gb, 256Gb, i5- 2,6 (MGX82)
Air — 8Gb, 128Gb, i7- 1,7 (номер моделі не пригадую)
Основна різниця яка кидається в очі :
— у Pro НАБАГАТО кращий екран, очі майже не втомлюються — після нього на Aіr дивитися неохота; — це основний поінт, тільки базуючись на ньому, можна робити вибір в сторону Рro;
— Pro працює швидше і це дійсно замітно в багатьох моментах;
— у Pro, при однакових навантаженнях та яркості дисплею — серфінг та фільм через wi-fi, — батерея тримає довше;
— у Аіr кромка кругом екрану алюмінієва, на ній не видно відпечатків, в Pro — глянцевий пластик, який при відкритті постійно пачкається;
— у Pro часом включається і гуде вентилятор, можна налаштовувати оберти любим speed fun’ом, в Air його просто нема (?);
— вага в 200 грам абсолютно не критична, як походити на мітінги так і взяти в подорож (перевірено неодноразово протягом року);
— ціна для девайсів приблизної конфігурації (скоріш за все Prо буде потужнішим) — на одному рівні +/- незначна сума, тому беріть Pro і не переживайте за Air;
upd: Вага в Pro якось більш збалансована/відцентрована — тримати його на колінах легше і комфортніше, це відчувається в подорожах, рівно як і відкривати кришку однією рукою;
В даній ситуації рекомендую взяти Pro — не пошкодуєте жодного разу про свій вибір (розгляньте варіан MGX82 — по відношенню ціна/потужність — мабуть найоб’єктивніше серед маків в доступному ціновому діапазоні)
Visa та Master Card припиняють роботу в Криму
www.pravda.com.ua/.../12/26/7053414
www.pravda.com.ua/.../12/26/7053426
Укрзалізниця відмінила поїзда:
korrespondent.net/...chenye-s-krymom
2010 рік, односторіночна характеристика на бланку згідну форми затверженої деканатом (такий то такий, дійсно проходив, займався таки і таким, печатка ПП (чи ФОП?), підпис директора), «реферат» на 15 сторінок по виконаній роботі. Ніяких офіційних оформлень абощо. Здається, ще була фраза «проходив неоплачувану практику».
Мабуть людей
Єдина вимога була — практика повинна бути профільною.
Пост кримського ватника з інтервалом в 9 місяців на Севастопольскому Політфорумі:
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/...ff7d1875565f732
По 2 раба на кожного девелопера та дининамомашини на педалях вирішать цю проблемо легко.
Особисто я купляв у Львові, на Вернісажі.
На счет Германии не скажу, но никаких гарантии о ваших знания сертификат данного уровня дать не сможет. Т.к. для его получения достаточно прослушать тренинг и угадать 24 из 35 совсем несложных вопросов. Все что он сможет подтвердить — то что вы не пожалели денег и прослушали 2 дня лекций с практическими занятиями.
Если компания не оплачивает, стоит дважды подумать перед тем как сдавать за свои деньги.
Разве вы только коллекционируете сертификаты :)
Похожая ситуация с ICAgile — там тоже сертификат выдается за «участие» в тренинге, а не за наличие знаний.
Лучше сдать тот же PSM I (Scrum.org — стоит иметь ввиду, что ScrumAlliance более разрекламирован чем Scrum.org ) - его можно без дорогостоящего тренинга, цена около 100$, но порог вхождения достаточно высок (80 вопросов на 60 минут, проходной 85%), с первого раза можно и пролететь. Он точно гарантирует наличие _теоритических_ знаний в предметной области, т.к. для его прохождения Scrum Guide нужно знать «назубок».
(www.scrum.org/...SM-I-Assessment)
Практические знания «подтверждает» CSP от ScrumAlliance, т.к. для его получения необходимо подтвердить 36 месяцев работы с фреймворком (без разницы на какой роли) и насобирать 70 SEU (scrum education units) — которые выдаются за участие в тренингах, конференциях, самообразованию и т.д. Но предусловием для его получения, является тот же CSM (либо CSPO/CSD).
(www.scrumalliance.org/...p-certification)
upd: старая тема на доу dou.ua/...ums/topic/6807
необхідне сортування не лише по містах, але й за спеціальністю — як в розділі «Робота»
Дороги в Харкові вже відремонтували? Можна і за покращення ІТ братися? #ПартіяРайонів
Кто они вообще такие? Типа недотоимлид-недопээм?Насколько мне известно — скрам мастер — это роль, а не позиция, и ее может занимать кто угодно из команды — девелопер, тим лид, ПМ.
Вы о предпоследнем абзаце?
Стоит ли вкладывать столько бабла за такую бумажку, ведьНо без ответа остается следующий вопрос:2-х дневной тренинг для тех кто не прокачан в скраме, вряд ли поможет, а для тех кто уже несколько лет работает в разных проектах с применением скрама — вряд ли откроет что-то новое?
Влияет ли он каким то «магическим» образом на кастомера или дает «+» в карму на собеседовании?..
Пошукайте хто на ДОУ з місцем роботи «джавіст» найбільше повідомлень написав — той і найкрутіший.
Давно треба)
Ще б українські компанії перейняли подібний досвід — і не тільки при пошуку на роботу, а й взагалі — звільняли б за таку фігню як весь день на форумі :)
Одне діло коли людина зайшла, почитала(ок, там фрілансерам і т.д., вони самі свій хліб просирають на таких сайтах, бо час тратять даремно — тут нічого путнього не знайдеш, а тим хто працює з
І ок, були б це якісь технічні пости аля хабру, що користь приносять і роботодавець може радіти за працівника — він не лише встигає працювати але ще й коучить тут половину доу, прямо геній!
Так ні.. Нікудишні теми, тролінг, дешеві 1000+ коменти. І бажання показати всім який ти «крутий» і «шарящий» ІТшник (facepalm)
«SoftServe == SS» © не моє.
Так що не переймайся, стукай в інші контори.
Тут он в сусідній вітці дівчинка, ще не закінчивши курси по тестуванню в Глобалі, роботу почала шукати в інших компаніях. І нічого, совість не мучить, не переживає, що ще не спробувала на внутрішній проект сходити. І ти не преживай.
Хто шукає — той знаходить ;)
А чим метод «Витягнула шнур, получила по руках» не підходить? :)
finance.i.ua/...iev/usd/?type=2
люба валютна операція такого роду — незаконна, тому будьте обережні