Статистика зареєстрованих, говорить лише про кількість зареєстрованих. Якщо покажуть скільки закінчили курс, тоді можна буде про щось говорити.
Ну і ключовий момент — це ж не новий контент, це просто переклад. Людям без англійської, все рівно в преспективі нічого особливо не світить (крім поодиночних випадків). А людям з англійською — нема потреби дивитися не оригінальний курс.
Вам не треба нічого «губити» — просто підіть в ДП «Документ» (у вашому місті), і замовте другий закордонний паспорт. А при заповненні анкети та всіх документів, вкажіть, щоб старий анулювали. Відповідно, в український паспорт проставиться відмітка, що старий не дійсний. А новий закордонний буде чистим.
Чи вам хочеться ще танців з поданням заяви про загублений документ?)
5, якщо не помиляюся.
Нічого подібного, термін буде звичайний, 10 років, обидва документи рівноцінні. В кожен вноситься інформація про інший паспорт. І в український добавиться штамп.
Можна при оформленні відповитися від першого, і його анулюють. Отримаєте просто новий паспорт, старий залишете собі для візової історії, якщо є потреба.
Ідете в ДП «Документ» або любий ОВІР і робите другий закордонний (від 7 до 30 днів, маса опцій). При оформлені перший «гасите» (анулюєте) — він перестає бути дійсним. Незалежно від терміну його дії.
Але як правильно вам написали нижче — при заповненні анкети на візу, треба буде вказати країни де побували за останні роки. Якщо не хочете довічного бану в США, краще не обдурювати. Це не європейці, липові справки на шенген не пройдуть.
Прежде чем от кого то требовать играть по правилам, вначале нужно самому придерживатся этих правил...Саме так. Ви апелюєте до статистики наданої компанією, яка впарює ці сертифікати (фейспалм), і якій вигідно себе показати в хорошому світлі. Але не надали жодного справді цінного підтвердження визнаності будь ким цих бумажок у світі (ще раз прочитайте про майкрософт та psm I).
Лол. Просто лол. «Миші проти сиру». Навіть коментити не хочеться. Піарити скрамальянсівські сертифікації ссилаючись на їхні же досліждення? Ви читачів доу за дурнів вважаєте?
Ні, ви, будь-ласка, факти від компаній, які використовують ці сертифікації як показник (на прикладі Майкрософту та PSM I — який я зверху навів). А не тексти від цієї піраміди продажників.
Так на вопрос, «что является критерием популярности», ответа тоже не было))Ви коли написали про «визнаність», зробили твердження базоване на чому? На яких критеріях?
Сертифікаціі від Scrum Alliance є найбільш поширеними в Україні та визнані у всьому світі.Ви ствердили, що вони «визнані у всьому світі»? Аргументуйте фактами підтвердження ваших слів.
Сертифікаціі від Scrum Alliance є найбільш поширеними в Україні та визнані у всьому світі.
Ну это вообще аргумент))) Давай так дальше продолжать может больше людей статью прочитают))
Саме так, жодного підтвердження ваших слів щодо «визнаності» так і не послідувало ;)
Какая информация для этого нужна?) Количество людей в их группе? Количество стран в которых есть их представители?«Не смішіть мої тапочки» ©. Кількість людей які в групах цих провайдерів чи кількість їх офісів по планеті — ніяк не показують признаність сертифікацій будь-якими компаніями.
Откуда такая информация, поделись источником)Знайдіть людей, які є одночасно холдерами кількох цих бумажок, і уточніть користь від них
На Agile есть стандарт? Agile является чьим-то продуктом, кто вправе определять специалистов по этому продукту (как MS, Cisco, etc).Певні аджайл методології, фреймфорки та підходи — таки являються чиїмось продуктом, і таки розробники цих фрейморків мають право оприділяти спеціалістів. Наприклад Scrum, XP.
Или Agile это наука, в которой имеются подтвержденные или общепринятые законы?І таки аджайл має чіткі рамки — “закони” (The Agile Manifesto), заложені девелоперами, згідно яких, ваша розробка підпадає під визначення Agile Software Development чи ні.
Визнані ким? :)
Сертифікаціі від Scrum Alliance є найбільш поширеними в Україні та визнані у всьому світі
Всі описані вами сертифікації першого рівня (CSM, CSPO, ICP, від LКU і тд (окрім scrum.org’івських) ) - по факту звичайні тренінги, і люба домогосподарка за 500-900$ їх може отримати. Тому і цінність у них «відповідна».
Другий-третій рівень сертифікатів складніший, бо вимагає підтвердження досвіду. Але їх ціна та цінність — ще те питання.
Самі вагомі та дійсно визнані у світі — від РМІ — що РМР, що АСР.
Якщо є цих дві — тратитися на всі інші бумажки — лишня трата часу та коштів.
Тут активно пишуть про оплату дороги та проживання спікерам і т.д. Це стосується в основному дійсно крутих міжнародних конференцій типу AgileEE, IT-Arena etc. А на локальних здебільшого дають спікеру можливість +1 (взяти когось в нагрузку зі собою) і все. Якщо ж оплачують комусь і щось — то забугорним, і зрідка місцевим.
Тому, якщо ви бачите лише «наших» спікерів, то це ще під знаком питання, чи їм хтось оплатив дорогу та проживання. Частина з них самостійно раді приїхати, щоб «попіаритися» та нетворкінгом обзавестись.
яблоосіА що вам мішає в апсторі пошукати по слову «istqb» і установити собі кілька безкоштовних аплікух? Наприклад, istqb quiz на 1500 запитань?
Сейчас моя ставка 50 грн/час.Чим вас не влаштовує ставка в $2/година? :)
Проектный менеджмент и консалтинг.Менеджер менеджеру рознь, як то кажуть. І аутсорсинг аутсорсингу теж.
Интересно мнение сообщества, какие адекватные ставки/час за такую работу?За яку роботу? Деталі, об’єми, складність?
.
В любому випадку — на доу є ЗП по категоріях — вибираєте, ділите на кількість годин в місяць — отримуєте приблизну погодинну оплату.
Так ж не середньовіччя.
Якщо не помиляюся, це вже не перша тема ТС, де підозріло багато фейк аккаунтів.
Цікаво, на кого розраховані ці псевдокоменти? Невже ТС не розуміє, що це в мінус і для скілованих розробників не працює такий дешевий піар?
Не треба проводити такого в Києві, а то бажаючі «вАйті-вАйті» рвануть з клавіатурами на броньовик, щоб бути першими у вашому «захваченому прорамістами» світі.
Лол, ви ще по тусовках стартапів походіть, одні СТО/СОО/СЕО, і всі22-25 років! В команді з 3-х людей. Соромно бути PМ/PgM для команди в 30-60 людей в 35 років. Ось це я розумію молодь дала джазу старшому поколінню!