Ви знаєте, що це за гра? Її правила? Шанси завжди 50 на 50, перед кожним кидком. Хтось підкидає монетку, а хтось обирає Орел или Решка. Не існує в світі справедливішої гри.
Да, да, не бажають змінювати свій код, чи не можуть. Не хочуть? У НПС не має свободи волі, тому він і не може собі дозволити програти.
В мене, з моїм хлопцем, це давня традиція, на якій тримаються наші стосунки, ми так домовилися: Будь-які конфлікти і спірні ситуації вирішуємо за допомогою монетки:
Ми разом, вже більше 6 років і все, завдяки цій грі. Тому я повністю підтримую ідею автора: Але це підходить лише дорослим людям, які здатні приймати той вердикт, який дає монетка!