• Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    Ох, можливо це — саме те чого мені не вистачало. Безмежно вдячний!

  • Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    Це дійсно хороша ідея. Дякую за пораду.

  • Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    Покажи мені де я сперечаюсь. На нормальні поради і нормальну критику інших людей я відреагував нормально, я погодився з їх словами і прийняв їх, висловив вдячність за конкретну допомогу.
    Твої ж коментарі націлені лише на знецінення, демотивацію, і те як би болючіше вколоти людину, яка є новачком і визнає це. Тобі це задоволення приносить? Тикати палкою і кричати на весь голос «фу, смердить».

  • Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    Так, я лише починаю свій шлях, і я ніколи не писав подібну документацію, тому розумію що вона слабенька. Я знаю що є купа людей які вміють писати їх краще, ніж я. Але невже це все одразу ставить на мені хрест? Чому моє бажання бути творчим і самореалізуватись автоматично значить що в мене нічого не вийде?

  • Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    Так, я дійсно зараз в стані «гіпернатхнення», і розумію що це лише мінус, який заважає мислити критично.
    Я справді не експерт, і розумію що мені варто ним стати хоч в якомусь напрямку для того щоб вести за собою людей.
    Просто мені хочеться знайти людей які зможуть підтримувати мене в моєму розвитку, вказувати вірний напрямок для руху, коротше булькатись в цій екосистемі з іншими людьми, в яких завжди можна спитати поради. Бо самому важко, а я зараз сам.
    Та дякую що поділився додатковою інформацією, я перегляну.

    Підтримав: Mykhailo Herhel
  • Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    Це так, я згоден з твоїми словами. Та я маю дуже великі проблеми з вивченням програмування, і це той момент з яким я реально не знаю що робити(
    То ж якщо підсумувати — в мене не вийде робити свій власний проект без технічних знань, взагалі ніяк?

  • Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    В чому сенс твого саркастичного коментаря, окрім як просто вколоти?
    Я чітко написав, що зараз не шукаю повну команду бо ще не починаю розробку, основний пойнт мого посту взагалі в іншому, до чого тут гроші «некреативним помічникам»? Я тепер не маю права шукати однодумців? В твоєму повідомленні немає ні конструктивної критики, ні порад, є лише жовч. Як мені реагувати на це?

    Підтримав: stanx
  • Топік для пошуку людей на ваші інді-проєкти

    Йо, народе. Мене звати Артур, і я маю мрію — створити гру. Не лише як комерційний проект — а як культурну одиницю, як витвір мистецтва, який залишиться в пам’яті та серцях людей назавжди.
    І я шукаю тих, хто також дивиться на ігри як на спосіб донести частинку себе світові.

    Мені цікаві наратив та геймдизайн, написання сценарію, лору, сюжету, загалом — все що пов’язане з креативом, та в той самий час — я максимально далекий від технічних питань розробки, кодингу і тд (я гуманітарій, вибачте :D ). Я візіонер, бачу себе креативним лідером в розробці, хочу активно розвиватись в тих напрямках що мені подобаються, тому шукаю таких самих творчих на голову людей, які могли б стати моїми помічниками на цьому шляху, і, звичайно ж, частиною мого проекту. Людей, з якими я зможу обговорювати ідеї для гри, обмінюватися досвідом та думками, може навіть разом вивчати щось нове. Я шукаю тематичного спілкування і сумісного руху до мети, крок за кроком.

    Я не маю досвіду безпосередньо праці в сферах геймдизайну або наратив дизайну, та й в геймдеві оверолл. Я не шукаю професіоналів, принаймні поки що, бо сам ним не є (хоч і було б цікаво послухати знаючих людей).
    В мене в планах є створення власної студії, набір повної команди і початок розробки гри, але до того моменту ще багато роботи.

    В мене є готовий концепт, та зараз я на етапі написання диздоків. Ось ванпейджер до моєї гри: docs.google.com/...​53Mvia_k/edit?usp=sharing

    Відкритий до критики, пропозицій, співпраці, спілкування.

    Tg: @ar4ibon

    Підтримав: Yuriy Mokryy