Я ж не казав що «це кабзда і ми всі помремо». Я казав що треба адаптуватись до ситуації. Навчитись щось руками робити замість того щоб вчити новий фреймворк. Виявляється що середнього програміста, який пилить API та зберігає json в бд легше автоматизувати ніж водія трамвая. Так склалися зараз обставини.
Звісно що в IT залишаться робочі місця, просто це вже буде інше IT, не таке до якого ми звикли. І не факт що для нас там лишиться місце.
Це дивне порівняння. А телефоністи в нас є? А люди, які кожного вечора запалюють ліхтарі? Я кажу про «офісну роботу за комп’ютером». Саме вона стане(та й вже стає) жертвою нової технології. Якщо не вірите, спитайте як справи в копірайтерів, перекладачів і т.п.
Вони активно втрачають роботу вже і це лише початок.
Моделі не треба бути бездоганною, щоб впоратись з завданнями середньостатистичного шкіряного мішка. Люди теж роблять помилки та чогось не знають/не вміють. Моделі треба бути просто трошки краще.
Це технічні деталі, їх пофіксять. Як вже пофіксили багато таких «багів».
Здається ми прийшли до того що інтелектуальна та творча праця теж може бути автоматизована.
Цікавий текст. Не такий вже й далекий від реальності, принайні років через 10. Всім раджу вчитись щось робити руцями та вирощувати собі їжу )
Блог
Цей текст читається значно цікавіше ніж той що чат жпт генерує )
Питання. Якщо просто помістити всі документи в якусь key value db, щоб спеціаліст міг по ідентифікатору клієнта знайти документи і можливо підключити повнотекстовий пошук по змісту чи це не вирішило вищеозначену проблему?
Яка додана вартість ШІ в цьому випадку?
До демократів теж очевидно є питання. І з точки зору дипломатії звісно треба переконувати республіканців, щоб теж нас підтримували. Але на зовні можна і голоси, які підтримують республіканців, випускати, і демократів. Шоб і в тих і в тих було відчуття що в Україні їх підтримують.
Вплив війни. Важко бути супероб’єктивним коли через політичні ігри «партнерів» затримується допомога та гинуть люди. Якщо подивитись на справжніх майстрів інфо війни, тобто кацапів, то вони просто росповсюджують всі можливі меседжі в сподіванні що кожен знайде свою аудиторію. Тому я не вважаю катастрофою що в нас теж меседжі різняться.
Йому ж виплатили 56 ярдів. Думаю що це за твіт проти текстів.
На рівні дипломатії я згоден, на рівні окремих журналістів — хз. Мають право, це ж фрідом оф спіч. В нас є фанати і республіканців і демократів.
Цікаво скільки людей затригерило. Ну це впринципі було очікувано. Насправді нема чому дивуватися, нема чого горіти.
Просто склалося так, що автор має талант/зв’язки/мотивацію та дисципліну.
Єдине що хочу сказати автору: ви молодець, але також не забувайте що не все чого ви досягли це «чисто ваша заслуга». Якщо є почуття зверхності над кимось, облиште.
Я так і знав. Очевидно, продався соросу.
Ні, написання текстів які тобі замовили за гроші це копірайтінг. Журналістика це трошки ширше.
Очевидно, що якщо хтось щось написав, то за це заплатили гроші. От цей коментар скільки коштував? Тебе трамп купив чи маск?
Люди так вчать мови, вони чують, запам’ятовують, повторюють. Щоб генерувати тексти треба читати тексти.
Це дивне порівняння )
Щоб щось сказати треба це спочатку десь почути. А щоб почути — треба споживати контент.
Є декілька речей.
1. Вивчення іноземних мов займає багато часу.
2. Час, потрібний на вивчення, для кожного свій.
3. Рівень Б1 це дуже посередній рівень володіння мовою, не варто очікувати від себе занадто багато.
4. Щоб говорити, треба говорити. Якщо в вас не буде практики — наврядчи ви зможете добре розмовляти.
5. Банальна порада, але споживання великої кількості контенту англійською(книжки, фільми, ютубчик, подкасти) може допомогти.
Робота якась буде завжди. Просто ще ніхто не знає яка вона буде і які люди для цього потрібні. Я згоден з тим що в цілому для людства це прогрес і покращення. Але для окремих індустрій та людей це цілком може бути катастрофа.