Ну, я купляю нову цяцьку електроніку, коли стара набридає. Але айфони сусідніх поколінь не дадуть достатньо нових емоцій для такого кейсу.
Безапеляційність суджень анонімів доу все така ж безапеляційна 🫡
Взяв недавно Galaxy Fold 4 — типу замість планшету, але тепер крепко задумався, а чи треба мені айфон взагалі.
Майже всю професійну кар’єру працюю напряму з компаніями з-за бугра, і чомусь ніхто не додумався мене кидати. Магічне словосполучення «західний замовник» не дорівнює «працювати аби де, тільки не в компанії з юрособою в Україні». Адекватні компанії треба шукати в будь-якому випадку.
Та які там жарти, я особисто до них у відділення заходив у Варшаві. Правда, це було десь півроку тому, може, щось з того часу і змінилося.
Це де факто скасовано
Ну, вільна форма теж повинна мати якийсь структурований вигляд 🙂 Я, власне, в таксері вів. Правда, реєстрував ФОП, ще коли видавали паперові книги доходів. Вона в мене лежить незаповнена, але рекомендувати цього не можу.
По-моєму, це вже стільки разів описано, що годі й рахувати.
— Реєструєшся як ФОП 3 групи на спрощеній системі оподаткування
— Відкриваєш ФОП-рахунки в улюбленому банку
— Підписуєш контракт з компанією як PE Dima Kiba
— Відсилаєш їм щомісяця інвойси, де вказаний твій ФОП-рахунок в долярах
— Вносиш прихід в книгу доходів
— Що три місяці платиш податки
Раджу taxer.ua для автоматизації рутинних операцій, щоб не заводити собі бухгалтера.
Ти, по ходу, говориш про якийсь жосткий southern drawl, і цей говір притаманний далеко не більшості американців. Скоріше так званим «реднекам», власне, з півдня, на що сама назва натякає.
Не те, щоб я часто спілкувався з нейтівами про Чехію, але завжди Чехію називали Czech Republic
Останнім часом (за власними спостереженнями) чи не третина нейтівів пише англійською would of замість would’ve. Чи це означає, що треба терміново щось змінювати в англійській мові, бо поточні норми хтось у школі не осилив?
this guy (who is independently wealthy)
Я правильно розумію, мільярдер Маск рахує чужі кошти? І «чужі» не в сенсі Безоса чи Гейтса, а просто дизайнера якогось.
Перейшов з проекту, де навіть дейліків не було, на проект, де дзвінок на кожен чих, демо що два дні. Ще й обов’язково завжди мати увімкнену камеру. Подивився три дні на цей цирк з конями і почав розсилати резюме.
всі польські фірми сплачують податки за працівника повністю
Жодної такої не знаю. Якщо в Польщі називають компенсацію за виключенням VAT net, це ще не значить, що всі інші податки компанія теж оплачує.
Я теж не податковий консультант, тому просто раджу почитати про центр життєвих інтересів і угоду про уникнення подвійного оподаткування.
ще й Ураїні повинні будете платити
Це хто таке сказав? Закриваєш ФОП, всі борги, живеш 6+ місяців закордоном, отримуєш хоча б часовий побит і забуваєш про податки в Україні.
отримаєте в кращому випадку найнижчий «рівень довіри»
Рівень довіри від кого і кого він хвилює? Я з ідентичною gross ЗП перейшов з найму на JDG і маю +1300€ на руки щомісяця. Завоювання чиєї довіри може виправдати втрату такої суми щомісяця?
ніхто не може продуктивно і реально працювати по 16+ годин кожного дня.
Люди, які працюють на кількох роботах, не викладаються по 8 на кожній. Залежить від проекту — у мене бували і такі, де 3 години в день мені було достатньо (тож при бажанні 3 таких роботи можна було б тягнути, чи хоча б 2 — то 100%, бо все ж перемикання контексту потребує енергії), але були і такі, де 8 було малувато. Очевидно, що «зайчики» намагаються знайти щось з першої категорії.
працювати по JDG в контексті нинішньої реальності нема сенсу
Цікаво-цікаво, а в чому проблема?
12% — це у розробників. Мінімум якраз 8.5%, QA можуть стільки платити. Може, і девопси також.
Ну типу так, тільки не кажи, що я один так роблю 😅 Поки стара «нормально виконує свої функції», її ще продати адекватно можна.